Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Italijanski zdravnik: Nežo bi bilo najbolje odpeljati nazaj v Slovenijo

Italijanski zdravnik: Nežo bi bilo najbolje odpeljati nazaj v Slovenijo

Sploh ne morem verjet, da obstajajo taki bolniki, da pišejo o mafiji in podobnih stvareh. Mater k da so jo zanalašč praktično ubili!

Pa sej niste normalni. Če nebi bilo dohtarjev, bi bila punčka že mrtva. Žal pa se je zapletlo in je pravzaprav mrtva, le racionalne tega vsi ne dojamejo. Še.


Torej je vsak človek, ki je eno sekundo na pogled zdrav, drugo pa že mrtev, v resnici umorjen?

Ja, žal se včasih trpljenje na koncu vleče dlje, kot napovedo zdravniki. Naj pove kdo, ki je to doživel. Sem že napisala: od prijatelja žena je živela, pa ni bilo nikomur jasno, kako, ker je imela notranje organe vse deformirane in razžrte od raka, da so bili neprepoznavni. Ni bilo nobene logike, da telo ne omaga. Pa ni omagalo.[/quote]
Tudi jaz sem to doživela. Pa nismo skakali v luft, saj je vsakemu normalno jasno, da tako deluje človeško telo. Včasih se bori, da ne moreš razumet od kje črpa energijo za življenje, včasih odpove, da ti ni jasno kako se je lahko razmeroma zdravo tako hitro vdalo. In to se ne dogaja samo v Sloveniji. Če poguglate v kateremkoli jeziku “doctors said he wouldn’t survive” ali kaj podobnega, dobite zagotovo ogromno rezultatov.


Ti neplačana, mi pa plačamo.
Kako je sedaj s tem?[/quote]

O cem zaboga pa ti zdaj?
Ja ce ostanem po sluzbi, ker se mi je ambulanta zavlekla ali sem se kaj urejala za pacienta, za to nisem placana.
In ja se zgodi kar pogosto, ker so ambulante v glavnem vsaj za 25{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} prenarocene in ce je en sam pacient bolj zahteven, se lahko zrusi cel sistem, tako da pogosto hodimo domov namesto ob 15.30 ob 17.00 ali tudi pozneje (moj rekord je 20.00).[/quote]
Hvala za odgovor.
Pošteno povem, da se mi to ne zdi prav in, da bi morala tudi za to biti plačana. Oz. vsi vi.
Dobro je, da smo se o teh zadevah začeli pogovarjati, čeprav v tej tragediji.
Upam, da se bomo še in, da ne boste niti vi, niti bolniki več v takem kolesju, kamor smo bili prepeljani. Tudi vi. In ne le v tem primeru.
V zdravstvu že dolgo zadeve ne delujejo pravilno in prav.
V Sloveniji skoraj ni človeka, ki ne bi šel skozi vsaj eno agonijo.
Moraš priznati, da zadeve ne delujejo.
Zdravniki ste skregani med seboj in pogovori, dogovori med vami velikokrat niso možni.
Svojci in bolniki nimajo in ne morejo do informacij.
To je nevzdržno in že pre, predolgo traja, več, kot deset let.
Delala sem v ukcju, ravno na otr.krg, ko je bila še stara pediatrija.
Vsi, gl.sestra, sestre, zdravniki in ostali, so bili zelo požrtvovalni in dostikrat utrujeni čez mero.
Do nikogar vzvišeni, človeški.
Srčno si želim, da bomo bolniki in zdravniki zopet našli skupni jezik in zaupanje.
Srčno si želim, da si otroška kirurgija zopet povrne sloves, ki ga je imela nekdaj in da se kuhinja z otroki preneha.
Ne le zavoljo bolnih otrok, tudi zavoljo sramote, ki si jo ne zaslužimo.
Bolniki vas potrebujemo.
Vendar človeka, ki mu lahko zaupamo, ne nekomu vzvišenemu, do katerega nimamo niti možnosti dostopa do informacij.
Kar velja predvsem za onko.
Veliko sreče in dobrega zdravja tebi in vsem nam želim.


Torej je vsak človek, ki je eno sekundo na pogled zdrav, drugo pa že mrtev, v resnici umorjen?[/quote]

razumeš, če nisi sledil/a od začetka vsemu napisanemu v medijih, izjavam staršev,
izjavam zdravnikov , ki lažejo do neba, me ne bo noben komentar prepričal, da zdravniki
niso krivi. So krivi, saj so izjavili italijanski zdravniki, da je narejena velika škoda. Kar naenkrat pa bi jo
poslali domov. Jim grozijo? Italijanskim zdravnikom namreč!

Ja, žal se včasih trpljenje na koncu vleče dlje, kot napovedo zdravniki. Naj pove kdo, ki je to doživel. Sem že napisala: od prijatelja žena je živela, pa ni bilo nikomur jasno, kako, ker je imela notranje organe vse deformirane in razžrte od raka, da so bili neprepoznavni. Ni bilo nobene logike, da telo ne omaga. Pa ni omagalo.[/quote]
Tudi jaz sem to doživela. Pa nismo skakali v luft, saj je vsakemu normalno jasno, da tako deluje človeško telo. Včasih se bori, da ne moreš razumet od kje črpa energijo za življenje, včasih odpove, da ti ni jasno kako se je lahko razmeroma zdravo tako hitro vdalo. In to se ne dogaja samo v Sloveniji. Če poguglate v kateremkoli jeziku “doctors said he wouldn’t survive” ali kaj podobnega, dobite zagotovo ogromno rezultatov.[/quote]
Pri raku je že tako.
Ko ga nehaš zdraviti, se telo samo spopade z boleznijo.
Ugotavljajo, da se rak s kemoterapijo hrani, z odstranitvijo tumorjev pa celo rak pobezlja.
Ker se s tumorjem telo zaščiti pred njim.
Vendar, ko je telo izčrpano zaradi obsevanj in zastrupljeno s citostatiki, si zelo težko opomore.


Torej je vsak človek, ki je eno sekundo na pogled zdrav, drugo pa že mrtev, v resnici umorjen?[/quote]

razumeš, če nisi sledil/a od začetka vsemu napisanemu v medijih, izjavam staršev,
izjavam zdravnikov , ki lažejo do neba, me ne bo noben komentar prepričal, da zdravniki
niso krivi. So krivi, saj so izjavili italijanski zdravniki, da je narejena velika škoda. Kar naenkrat pa bi jo
poslali domov. Jim grozijo? Italijanskim zdravnikom namreč![/quote]

Resno te vprašam, kdo pa smo mi kot država, narod ali zdravniška klika, da bi lahko kogarkoli na tem svetu izsiljevali in mu grozili? Kdo bi se nas po moje sploh lahko bal? A se sploh zavedaš, kako absurdne zvenijo tvoje besede?
Mi smo tako nepomembna država v vseh ozirih, da bi bilo naravnost smešno, če bi komur koli sploh v sanjah skušali groziti. Kaj jim vendar moremo? Kaj?

Ja, žal se včasih trpljenje na koncu vleče dlje, kot napovedo zdravniki. Naj pove kdo, ki je to doživel. Sem že napisala: od prijatelja žena je živela, pa ni bilo nikomur jasno, kako, ker je imela notranje organe vse deformirane in razžrte od raka, da so bili neprepoznavni. Ni bilo nobene logike, da telo ne omaga. Pa ni omagalo.[/quote]
Tudi jaz sem to doživela. Pa nismo skakali v luft, saj je vsakemu normalno jasno, da tako deluje človeško telo. Včasih se bori, da ne moreš razumet od kje črpa energijo za življenje, včasih odpove, da ti ni jasno kako se je lahko razmeroma zdravo tako hitro vdalo. In to se ne dogaja samo v Sloveniji. Če poguglate v kateremkoli jeziku “doctors said he wouldn’t survive” ali kaj podobnega, dobite zagotovo ogromno rezultatov.[/quote]

No, jaz sem pa zaradi nenadne bolezni izgubila prijatelja, pa glede na to, kaj mu je bilo, ne bi smel kar oditi. Ampak je bil tak splet okoliščin … niti obdukcija ni pokazala kakšnega hudega presenečenja, ki bi lahko pomenilo tak hiter konec. In ni bila slovenska bolnišnica …

Pri tem primeru se je oblikovala ena skupina ljudi, ki so nasedli teoriji zarote. Taki ljudje se obnašajo kot člani sekte in jim ni pomoči. Postanejo popolnoma slepi za dokaze proti svojemu prepričanju. Hkrati pa vsako izjavo njim v prid vzamejo za sveto, čeprav zanjo ni dokazov.


Tudi jaz sem to doživela. Pa nismo skakali v luft, saj je vsakemu normalno jasno, da tako deluje človeško telo. Včasih se bori, da ne moreš razumet od kje črpa energijo za življenje, včasih odpove, da ti ni jasno kako se je lahko razmeroma zdravo tako hitro vdalo. In to se ne dogaja samo v Sloveniji. Če poguglate v kateremkoli jeziku “doctors said he wouldn’t survive” ali kaj podobnega, dobite zagotovo ogromno rezultatov.[/quote]
Pri raku je že tako.
Ko ga nehaš zdraviti, se telo samo spopade z boleznijo.
Ugotavljajo, da se rak s kemoterapijo hrani, z odstranitvijo tumorjev pa celo rak pobezlja.
Ker se s tumorjem telo zaščiti pred njim.
Vendar, ko je telo izčrpano zaradi obsevanj in zastrupljeno s citostatiki, si zelo težko opomore.[/quote]
Česa tako bolno neumnega pa že dolgo ne….

O bog! In potem zaradi takih pametnjakov prihajajo ljudje v zadnjem stadiju, ko ostaja le se paliativa, kljub temu, da bi bi imeli par mesecev nazaj lahko super prognozo seveda po operaciji in kemoterapiji.

Koliko pa jih ti poznas, ki so tako ozdraveli?
Ker jaz jih po “konvencionalni” terapiji poznam ogromno, tudi mojo mamo, teto in babico naprimer.


Čestitke za zapis. Seveda pa je treba obsoditi manipuliranje novinarke Milke in njene prijateljice Metke, ki sta se hoteli maščevati zdravnikom- kolegom. Bravo zanju!
Prvo od obeh dam pa bi morali obravnavati na častnem razsodišču novinarjev, ta drugo pa na častnem razsodišču zdravnikov. In potem javno objaviti, kaj so sklenili. Da ne bi še kdaj prišlo do zavajanja javnosti ne s strani ene ne druge ali drugih.


Od koga sta bila najbolj zmanipulirana?[/quote]

Poglej Milkin članek na Svet 24 pa boste vse razumeli. Ena, ki po 40 letih novinarskega dela ne ve, da je treba vedno pridobiti pravico do informacij – preko PR službe v posamezni ustanovi.In da ona kot nesorodnik nima nobene pravice do kakršnih koli informacij o zdravstvenem stanju pacientov, pa naj bodo to otroci ali odrasli. Naslednjič bo informacije o vaših boleznih nosila ali objavljala v časopisih.
Se spomnim, ko je ena od starejših političark svojo zelo hudi diagnozo ( še preden so ji uradno povedali kakšna je) prebrala v enem od trač cajtengov, v enem od takih, za kakršne dela tale Milka.

Tako Neža, kot Radan imata v temelju dogmo svetosti življenja. http://sl.netlog.com/Oldi_53/blog/blogid=529344#blog
Italijanski profesor bi, po pisanju Krapeževe, Nežo enkrat dal v Sočo, drugič v Hospic, torej ji napoveduje sila kratko življenje. Kdo bo tako vzel v obravnavo ob taki medijski svojati in spremljajoči hordi.
Družbo smo povsem razklali, nihče več nikomur ne verjame, kar vodi v prepad, tako so končale cvetoče civilizacije.

ja, itak, ta zdravniška “mafija” je malo nežo 3x v istem večeru oživljala zato, ker niso imeli nič drugega za počet ravno…

eni imate res bolne komentarje. da vas ni sram.

tej novinarki pa sama prav PRIVOŠČIM eno tožbo in da bo mogla napako poplačati.
ker to, da greš objaviti kaj takega… in NE objaviš RESNICE… to je kriminal! to je ZLORABA medijev!

sramota!

seveda pa da starši ne želijo slišati, da njihove hčerkice ni več. njeno telo je tam, nje pa ni več. žal.

Nehaj lagat, resno ti povem, nehaj lagat.

Nehaj lagat, resno ti povem, nehaj lagat.[/quote]

Jasno, da ima upanje. V naslednji inakrnaciji.

New Report

Close