Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek It’s raining again..

It’s raining again..

…in jaz sem kar dobre volje.Pravzaprav uživam,da dežuje.Bog(inja) dežja,kje si?Jaz bi rad malo poklepetal s tabo.
Juhej,dež pada!
Sp

ahhh, dolgčas… tukaj še dežju.. se ne pada… 🙂 rabu bi mal razvedrila, bo treba mal u lajf iti, če druzga ne…
Lp, dobra volja!

… ne maram dežja, razn, če ….
hm hm 😉

.. razn, če si v kaki vikendici z srčkom svojim… mmmmm :)))

točno nekaj takega sem hotla rečt…
al pa v bovcu v apartmaju…
če pa v bohinju (kjer ima dež tamlade) v šotoru, je pa to nekaj zelo neprijetnega

papa

Ha ha ha, ne mi reč’t, da si tudi to že izskusila (Bohinj), sem bil pred.. časi tam.. 3 dni skoraj samo v šotoru zaradi dežja, ampak to so bili zlati časi… sama s punco in rekordi so padali,.. mmmmm

.. takrat sem potem tudi jaz rekel… juhej, dež pada :))))

ma itak de sm ga… nazadnje avgusta… tisti kamp v ukancu, sem že pozabla ku se kliče, zlatorog mogoče?
sej bi blo kje drugje uredi, če bi padal dež, ampak tu naju je zalilo in zeblo je za zmrznit… :((
na morju pa itak skor ni dežja… sam je pa tku vroče, de kake hot aktivnosti vsaj pri meni, hm hm… niso glih naj užitek…
;))
čauči

… zlatorog je ja! Mam kar blizu do Bohinja, ma ti pravim, je super skočit tja, taku na hitro :)) sedeš na motota, čofneš v vodo, še sončku se nastaviš.. btw. kje pa si danes, te je oblak čist povaljal ;))
Joj, na morju je pa drgac včasih je res too much… še v hotelih brez klime.. ampak, so pa kopalnice, tuši, wc-ji.. ;)))

Helči! A si ti kdaj pod vodo probala tiste stvari delat?
Super ti rečem!
Lepa si
Sp

Ej, sedaj vem zakaj si razbojnik…ti ti lump…ne , ne ti kar uživaj, no delaj na temu da boš užival, cmok;))).

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ja se strinjam, pod vodo, nad vodo, med vodo…kdaj bo zopet to???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

…, da, kdaj bo zopet to…

Jaz nekaj na tem delam,o uspehu bomo pa še videli…?

Bo, bo, saj pri meni, še malo in bo, veliko tega, juupppiii!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

To, glavno da se dela in je že napredek!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

cvetkec, počakej še mal d se jezeru segreje ;))
(prej je lohk pa tud banja uredi)

;)))

New Report

Close