Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Iz česa ste do zdaj jedli?

Iz česa ste do zdaj jedli?

Ah nimam bit kaj zadovoljna ali nezadovoljna. Saj je vaš denar, lahko počnete, kar z njim kar hočete, jaz pa lahko povem, da se mi zdi to neumno.

In misliš, da boš s takimi posti spremenila in izboljšala družbo po svojih merilih? Dej no, ozri se okrog sebe, najdi kar ti je všeč in uživaj! Pa še z nami podeli optimizem.

Pač omejenci ostanete omejeni, jebi ga. Seveda ne mislim, da bom spremenila družbo, ampak lahko pa sem kritična do nje, se ti ne zdi. In ta post sem napisala zato, ker je svaka druga tema na forumu jebene smrekce in nalepke. Pač v enem trenutku se mi je zazdelo, da se vaša življenja vrtijo samo okrog tega, kako kupiti kavni servis in pri tem naivno misliti, da ste vi zajebali trgovca ne on vas.

Še enkrat preberi svoje odgovore, pa boš videla kako se tudi kaže omejenost. Ja, tudi omejeni imamo pravico, da smo. In kaj te je poleg naših zapravljanj še danes razjezilo?

Nič me ni razjezilo, zabavam se ob tem, ko vas provociram in vi tako veselo nasedate, pač imate izkušnje he he

Saj poznaš pregovor: ,, Vsako tele ima svoje veselje. ,,

Ja, točno tako, pa tudi če so to kavni servisi 🙂

Kako moraš biti ti osamljena in zdolgočasena, ko nimaš kaj boljšega za razmišljat kot o “jebenem” servisu…

Ah xy, dej no…. zdaj pa že pretira vaš….

Jaz pa mislim, da je xy zmanjkalo nalepk za kompleten servis pa je zdaj sitna….
XY imam še pet nalepkic če ti kaj pomaga….. ha ha

Ej, XY, da se ti ljubi cel dan premlevat to bedno temo. Get a life!

xy-lepo da se zabavaš s provokacijami,če že nič drugega nimaš-ne besednega zaklada,pa kar je še najbolj moteče-ha-ha-ha-tudi kompleta najboljšega soseda ne.Mi ga pa imamo ha ha ha ,pa ti ga ne damo ………Lepo noč ti želim

Pašteti in olju sem se naglas nasmejala. Mi nikoli nismo imeli kakega kvalitetnega jedilnega servisa, če naložiš plitke krožnike skupaj, se točno vidi, da ni prva klasa. Jedilnih priborov smo že kar nekaj dobili, a vse take “nizkocenovne”, ki so takoj zanič. Ko smo zdaj imeli obisk, je njihova gospodinja preučevala naš jedilni pribor, tako se je svetil, da je kar bodel v oči, kvaliteta se vidi na daleč, prav v oči bode.:-)))

Kljub temu, da imam servis od prejšnje Sparove akcije in 10 kom jedilnega pribora, sem skapirala, da je res malo natega, hvala xy.

Tako je. Mi smo štiričlanska družina. Kupujemo največ v Šparu, malo v Tušu in najmanj v Mercatorju. Moja starša sta sama in sta vse smrekice dala meni, skupaj smo prvič zbrali le za štiri komplete. To pa je premalo, če dobiš kak obisk. Na srečo svakinja ni rabla za sebe in nam je za novoletno darilo prinesla še tri komplete, zdaj jih imamo torej sedem od treh družin oz. treh gospodinjstev. Če kupuješ v teh trgovinah le to, kar se splača in kar bi tudi sicer kupil, ne moreš zbrati dovolj smrekic. Za teh deset komadov jedilnega servisa smo tudi morale zbirati vse tri družine s tem, da je bilo zdaj pri nakupu nad šesttisoč tolarjev za vsakega jurja ena smrekica, kupovali smo tako več in manjkrat.

Će zbira ena družina mora hočeš nočeš kupiti tam tudi kaj, česar sicer ne bi.

Heh, xy, če bi bila vsaj mičkeno razgledana, kot si zajedljiva.
In očitno si tudi precej zafrustrirana, saj te srbijo zadeve, ki te prav nič ne brigajo.

Darum!
Buča!

Ja?:-)))) Ker nisem prej pogruntala? Smrk, res nisem, ker nikol nisem razmišljala o tem,…….:-) meni je blo važno le to, da nikoli nisem kupila ničesar, česar tudi sicer ne bi in brez slabe vesti veselo dala možgane na off, ko je bila kaka taka tema.:-)))

New Report

Close