Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Iz prijateljstva v zvezo

Iz prijateljstva v zvezo

Ni za kaj.:) Sem prej pričakoval kake negativne kot pa pozitivne odzive na moj komentar. Vidim, da še obstaja nekaj pametnih ljudi.

Ti tako dojemaš Slovenke? Jaz poznam drugačne. A tebi podobni se morajo orientirati na vzhodnoevropske in južne korenine, saj jih bodo samo te gledale kot viteze širokih ramen, ki se jim streže od spred in od zad. Tudi seksualno.

Nisem rekel, da me mora kdorkoli streči, saj vse naredim sam. Čistim, kuham, pomivam posodo, likam itd. Slovenske ženske so v večini primerov brez sposobnosti empatije, preveč egoistične, nimajo konservativne seksualne morale in še bi lahko našteval. Saj niso same krive, problem je odsotnost vrednot. Jaz nimam kaj delati z osebo, pri kateri te stvari ne štimajo.

[/quote]

Če je zveza iz prijateljstva, pol je pač takšna vsa veza. Sta prijatelja, ki skupaj živita, se seksualno tolažita in se reproducirata, ker je pač to ustaljena praksa v družbi.
Ko pride tisti pravi, ko spodmakne tla pod nogami, pa se zveza iz prijateljstva kaj klavrno zaključi. Šest let ni nikakršna garancija za uspeh, še sploh ne v monotoni vezi brez pretresov. V bistvu je malo šans, da bosta ostala za zmeraj. Sama prisegam na usodno ljubezen in sem jo tudi našla. Žal, šele v drugo[/quote

Usodna ljubezen? Nekateri ste pa res pod vplivom………..

upam, da si res pravi vitez in gentelman ter jte skrbi, da jo slučajno ne boli v primeru da se pod tabo premakne ali pregloboko zavzdihne.

Bila na Tajskem, in je v mešani družbi padla zanimniva debata na ugotovitve, pa kaj zahodnjaki vidijo na teh Tajkah (kao blazno lepe ženske), ki pa so bile v večini kot vse ostale ženske; povprečne lepote, v manjšini pa seveda z bolj lepimi in manj lepimi osebki od prevladujočega povprečja.

Potem je pa bila zanimniva izjava, da so Tajke izredno lepe predvsem zelo zakompleksanim, nesamozavestnim moškim, s tendenco k pedofiliji (so majhne, nekatere izredno otroških potez, podredljive), torej moške v nobenem smislu, ne fizično, ne psihično ne ogrožajo. Zahodnjak je ob njih pravi mačo, velik, močan in lahko absolutno uveljavlja svojo voljo.

Btw, te ugotovitve so prišle s strani zelo močnega in velikega zahodnjaka, tako da ne boste mislili, da je debata zrasla na ženskem zeljniku.. 🙂

(Lea39)

Tajke me ne zanimajo, še manj me zanima kakršnakoli oblika prostitucije. Tajska je raj prostitucije in obstaja tudi veliko “Tajk”,ki to niso. Mislim, da veš kaj mislim. Jaz sem samo govoril o vrednotah, ne o videzu.

Konzervativna seksualna morala..hahahahaaa..:))))))

Zakaj pa ne, če se le to prijateljstvo ne šteje v letih. Nekateri pa še kar sanjate o ……

New Report

Close