Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Izbris številke gsm

Izbris številke gsm

Torej. Na tem svetu se vse vrti okrog moških/ žensk in obratno. Na kratko okrog ljubezni.

Torej. Imam njegovo številko, viber, mail, snap, whats,  vse živo…

Ok za snap in whats sem že dolg nazaj rekla, da tega ne bom več mela in o tem javno govorila, zato bom to kratko malo izbrisala.

Želim izbrisati tudi njegovo telefonsko številko, ki je hb ne znam na pamet. Vendar nočem,  da to on opazi.

Če izbrišem številko, se avtomatično izbriše tudi viber. A on to opazi?

Nočem več met njegovih stikov, ker so samo sol na mojo rano in nič drugega.

Vendar hočem to narediti diskretno, da obvarujem svoj ponos in mu ne pokažem,  da mi je tako hudo.

Torej… a on opazi na viberju, da sem ga izbrisala, če iz telefonskega imenika izbrišem njegovo cifro?

To si že zadnjič spraševala. Nisi ravno brihtna. V čem je fora ali nekdo vidi ali ne? Če nočeš imet opravka z nekom, brišeš vse in čao. Očitno tudi tebi fejst manjkajo kolesca v glavi.

Jaz in bivši sva zbrisala vse stike takoj.

Koliko pa si stara? 21? Manj? Izbriši in je. Pri 21ih je še toliko lažje.

A ji ne znate odgovoriti na vprašanje?

Pa folk, postavila je jasno vprašanje, na katerega jaz – pa sem moški ne poznam odgovora,  zakaj ji ga vi ne morete dati?

Nekam veliko dela in preglavic si delaš zaradi človeka s katerim želiš prekiniti vse stike. Ponos nima s tem veze, nikogar ne zanima ali nekaj delaš iz ponosa, užaljenosti, ljubosumnosti, jeze,… Naj te ne zanima kaj on vidi, ne vidi, počne, čuti in s kom. Nima veze. Move on.

Kar se tiče pogovora na Viber: če izbrišeš njegovo številko, se izbriše pogovor na tvojem telefonu. On ga še ima dokler ga ne izbriše. Ne ve ali si ga ti izbrisala ali ne. Vsak upravlja svoj telefon. Čisto možno je, da ga je on že izbrisal, ti pa se ukvarjaš ali in kaj on vidi za popolnoma brez veze. Ne veš.

Če komuniciraš še z drugimi, a ga ttam na teh aplikacijah ne moreš samo blokirati? Kot to storiš na telefonu pri klicih in sms ter emailih? Sicer pa naj vidi, bo vedel ja, da imaš svoje dostojanstvo, s katerim ne bo (več) pometal. Briši številko, še prej jo daj pod block.

Sploh ne govorim o tem. Viber je vezan na telefonsko številko. Če se ne motim. Je tako ali ni tako…

Pa neglede na to koga želim izbrisati…

Če nekoga izbrišem iz telefonskega imenika… torej če izbrišem njegovo telefonsko številko, ali se to opazi na viberju?

Samo to sprašujem. Smo se razumeli?

Nobenih komentarjev ne rabim in moraliziranja kako naj grem.naprej itd… hočem samo izvedeti, če se na  viberju opazi, če izbrišeš telefonsko od tega človeka, saj je viber kolikor vem… vezan na GSM številko. Ali pač ne?

Izbrisa na Viberju ne bo opazil. Vendar se mu bosta ob tvoji ponovni registraciji  tvoja številka in ime pokazali kot recimo “Mojca new to Viber”. Če te je pa medtem že on izbrisal iz svojega imenika, še tega obvestila ne bo dobil.

Nočem to, nočem ono. V bistvu nočeš prekinit stike. Kdor jih zares hoče, bo to naredil.

Odgovor na objavo uporabnika
Enostavno, 28.03.2024 ob 17:19

Nočem to, nočem ono. V bistvu nočeš prekinit stike. Kdor jih zares hoče, bo to naredil.

Saj Je vseeno kaj ti misliš.

Vprašala je konkretno vprašanje in izmed vseh odgovorov dobila samo enega uporabnega. Noro res.

Sicer pa je tako kot je povedal predhodnik. Sem preizkusila. Nič se ne opazi. Brisala sem hčerko in jo potem nazaj vpisala, pa ni nič pokazalo. Ob ponovnem vpisu ni bilo niti New to viber. Tako da … mirno lahko izbrišeš številko.

New Report

Close