Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Izgledam premlada

Izgledam premlada

Še moji zgodbici; stara sem 28 imam pa 9 mesečno punčko.Ko sva šla z mojim na nuhalno, on je star enako kot jaz, sam zgleda pa še mlajši , brada danes še 16 letnikom bolje raste imel je še zobni aparat, pa mislim da ruzak na hrbtu jaz pa z dvema čopoma pa valjda v kavbojkah….no pa stopiva v čakalnico kjer so bili ene trije pari, pa dvomim da je bil kdo starejši od naju sam gledal so naju pa kot kaj pa tadva pokavce kle…. še danes se nasmejiva!
Sam men se utrujenost pozna se mi zdi da bom počas kr leta ulovila:))))

Tudi mene imajo za mlajšo in velikokrat me kar tikajo (ponavadi trgovke).
Moram priznati, da me to moti in mi velikokrat kdo reče, kar pač komu drugemu nebi!
Da ne govorim o tem, ko je prišel(sem bila na začetku nosečnosti) enkrat en tip nekaj prodajat na dom in me vprašal, če sta starša doma, sem samo rekla ne in zaprla vrata!!!

mene so včasih na cesti s hčerko ustavljali (jaz pri 25) z besedami: Oh, kako luštno sestrico imaš – počutila sem se kot najstnica. jaz sem si vedno rekla, da bom pa pri 40 izgledala kot 20 letnica in stisnila zobe.

se je pa stanje izboljšalo, mogoče sem se nehala sekirati in sem najprej sebe prepričala, da izgledam čisto OK, drugi naj pa najprej sebe ocenijo. seveda pa pomaga kakšen dober frizer, ampak če se dobro počutiš kakor izgledaš, se bodo tudi drugi navadili. Jaz iz svoje kože ne morem.

No, ja, rada bi vas videla v živo, ene sem že, pa ni tko za dol past. Lep dan

Jaz sem tudi najraje v kavbojkah. Če pa želim kaj urejati ali kaj pomembnega, se pa spravim v kostim, visoke pete in make-up. Zdi se mi banalno, kako to deluje. Samo malo zamenjam fasado, pa me že imajo za drugega človeka.

Jaz tudi izgledam mlajša po besedah drugih, ampak je treba vedet, da ti ljudje ne povejo v obraz, če izgledaš star… včasih pa tudi pretiravajo.

Zadnjič je en tip v trgovini rekel: saj lahko pred gospodično, a ne? Še vprašal me ni, jaz pa tudi nisem bila na volji za prerekanje, čeprav je imel eno reklamacijo in je potem ful trajalo. Una gospodična mu je samo prav prišla, to je vse.

Kadar pa imam kaj pomembnejšega, grem obvezno v kostimu in z makeupom in mimogrede navržem kje so že študentska leta ali pa da sem doslej zamenjala že xy službi, ali pa se pričnem izražati v tujkah, ki jih še sama komaj razumem – probite kdaj, boste videle, kako se sogovorniku v hipu zamenja izraz na obrazu :))

Pa da bi vedno izgledale tako mladostne!

Svojo prvo hčer sem rodila pri 23-ih, izgledala sem pa stara 16. In me je en stari v trgovini kar nakuril, je rekel, a zdaj pa že otroci otroke delajo. Bila sem tako šokirana, da nisem izdavila niti črke 🙂

Star sem 25 let in večina mi pravi, da zgledam starejše. Praktično vsi me vikajo in ogovarjajo z gospod, tudi če sem v kavbojkah.

Bi katera zamenjala z mano? Mislim da ne.

Sice rpa, ne vem, kje hodite vs ve, ki zgledate 10 let mlajše kot ste. večina žensk, ki jih poznam, zgleda svojim letom primerno.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Jaz mam ravno drugačne probleme: vsi mislijo da sem starejša, pa se ne oblačim nevem kako resno.
Fant je sicer starejši od mene ampak zgleda manj kot jih vresnici ima,potem se jih je ene par našl ki so mu rekl če si je pa kr starejšo najdu-halo k pa da to ni možn.
Mam pa zgodbo iz pred ene 10 let ko smo bili na morju in sem z vožičkom prevažala nečakinjo(jaz sem bila v srednji šoli takrat) in me ustavi en domačin ki je prodajal fige pa mi prav mal šokiran “dušo je li to tvoje djete” pa mu povem da ni in on pol pove da to bi blo res prezgodej pa nevem kakšne pridige sem še slišala,sicer čist prijazno,ampak največja fora je bla ko me čez eno leto isti gospod spet ustavi in pravi ” dušo je li to tvoje djete” in pol spet isto….
Očitno sem sem takrat še zgledala tok stara kot sem v resnici bila in sem se šele potistem postarala za ene par let več kokr jih v resnici štejem.

he he, spider … morda jih pa niti ne pogledaš, ker misliš, da so mladoletne
:))))))))))))

Najbrž.:))))

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

zivjo!Prav fleten se mi zdi zdaj ,ko sem videla da tudi jaz nisem edina,ki zgledam mlajsa kot sem in sem ravno tako majhne postave in suha,mislim cisto normalna,stara sem 27 let in vedno me tako cudno gledajo,ko pridem kam s tamalim:).problem pa nastane potem(delam v trgovini in imam stik z zenskami vseh starosti),ko me imaji za eno 13 letnico,ki kao nima pojma,samo zame res velja tisti rek-strup je v majhnih flaškah,ker se enostavni ne pustim.Enkrat me je neka “fina” gospa skoz klicala gospodična sem ,gospodična tja in mi je prekipelo in recem,da sem gospa,pa me pogleda in mi rece:ja kje pa imas poročni prstan,Vam povem,da ga nisem se nikoli pokazala z vecjim veseljem kot takrat in valda je bila cisto ponizana in se mi je opravičla.Samo so vcasih tudi zelo boleči primeri,ker me prizadane,kot npr,ja kdaj ste pa rodila,pri 13???Ali pa tolk mlada pa ima ze otroka(ponavadi takrat recem da je trba otroke imeti mlad..)in po moznosti mi to rece kaksna gospa starejsa,ki ima otroka in je potem v bistvu njej zoprno.Ah,ni kaj,bomo pa zato starejse lepse izgledale,a ne.Drugace pa je pri meni zanimivo to,ker imam pa moža res velikega,zanjga pa vsi recejo da je nad 30 in gor,a v bistvu jih ima 28,Hecno,ni kaj!lepo se imejte se naprej!!! :))pa pa l

Potem nas je pa kar precej s takimi problemi, moje sosede so spraševali katera odeklica pazi tiste otroke pa so bili moji otroci in deklica stara 29 let, zdaj 30, otroci pa 4,5 in 1,5 let in jih nisem imela prav zgodaj. Še bolj smešno pa je sedaj, ko imamo svojo veliko hišo in pridejo recimo akviziterji in bi radi mojo mamo, da bi se pogovorili pa pritečejo otroci in jim razložijo, da je to naša hiša. Pa jim ni jasno, kako so tako mladi otroci imeli otroke in še naredili hišo, halo. Pri nas tudi mož zgleda mlad, ker je res tri leta mlajši.

Lep dan

Hej, a ni to smešno? Vzemiste kot kompliment. Je še vedno boljše, da te tikajo in vprašajo če so starši doma (to se je 1x zgodilo tudi meni, pa diham zrak pri metru in 80cm 🙂 -> po moje se je zmotu, al pa se me je vstrašu :)))))

še več takih dogodivščin vam želim (pa kar tikajte nazaj)
moi

hehehe:))))

Mene je pa ravno en fletkan mladenic naslovil z gospo in me povrh še vikal. Ziher se me je ustrašil(tudi 1.8m). Pa ne bi bilo treba :))))))))))))))))))))))

Čez dva meseca bom stara 25 let, večina pa misli da sem najstnica in to me sploh ne moti. Upam da me bodo vedno imeli za mlajšo 🙂

zelo moteč problem, ja…
predlagam ti, da si s črno barvico narišeš nekaj gub po obrazu (okoli ust v pregibu nasmeha, po želju tudi okoli oči od zunanjega kotička navzdol in navzgor). V drogeriji si kupi platinasto barvo (baje je od Švarckopfa najboljša) in si pobarvaj nekaj pramen na vrhu glave. Oboje resnično deluje in tudi tvoja drobna postava v kavbojkah in puloverju ne bo razkrivala mladosti! Super, a? Garantirano dobiš komplimente v stilu, ‘sej res lepo met na stara leta otročke’, če se boš pa fejst potrudila, pa ti bodo celo pohvalili vnučko!!

Tudi jaz imam podobne težave, le da tega ne vidim ravno kot kompliment.
Pri svojih 29 mi marsikdaj rečejo, da izgledam kot otrok. Sem res manjse postave, manjših prsi in bokov in me takšni komentarji ne razveseljujejo najbolj.

Kako kulturne so bile debeta pred 10-15. leti. Brez zaljenja.

Ah bo minilo…
Jaz tja do 37 sem bla tut “ohranjena”
Je minilo ko mi ga je sinko začel žingat okol, tašča zbolela..
Osivela in zmozgana čez noč…

34 let… Tudi mene so že vprašali če so starši doma hahahaha :))))

Sicer veliko službeno potujem po svetu. Po službenih zadevah se gre po navadi na pozno kosilo ali večerjo, kjer se pogovarjaš tudi o osebnih stvareh. Ljudje so v šoku ko povem, da imam 2 otroka stara 9 in 10 let.

Kokoši hvalisave..kao joj jst zgledam pa tuk mlada😑 ma ja..tud to se enkrat ustavi…po 35 začne bit to opazno tako da kokoši kmetavzarske ne lajat na zvezde. Vsi se staramo in nekoč emšo ne prizanaša več

Ja punce res je neprijetno. Imam jaz iste probleme in tista zgoraj ki nas zmerja s kokoškami naj ji povem, da jih štejem 48 imam tri odrasle otroke, pa me imajo še kar za 25 letnico… 30 mi jih prisodi le redko kdo. In ne ni prijetno če te kdo naslavlja z “lejo ti”….

Kako očitna samohvala in potreba po pozornosti…še prehitr boste stare babe samo 2 al 3 gube na pravem mestu pa bo slika čist drugačna;)

New Report

Close