Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek izgubljeni sin

izgubljeni sin

Dober vecer, odnosno lepo jutro Tjavendan!

Tvoj izgubljeni sin, z nickom ježek, je le se nasel pot tu gor, pa le toliko, da se po dolgem casu spet pofocka in javi, da ga spet vsaj dvanajst dni ne bo.. Jezek bo od petka na Losinju polezaval v mrezi med borovci in pil Lasko pivo. Mal bo tud zaplaval, ce ne bo prevroce, hehe..

Ce kdo misli, da je zajcek brez varstva se moti… Kot pravi nasa sefica vazna je taktika in strategija.. Ta se skriva v tistem starem stosu, ko se volk in medved stepeta za specega zajcka .. Budnega zajcka pa tako nihce ne more ujeti…

Prav lepe pozdrave cisto, cisto vsem, plus puncam se lupcka!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Čau ježek !

Ježek, pazi se vode… ponavadi lisica ježka potopi v vodo, da se odpre, potem pa ga…. uh :))) Vseeno ježek, lepo, da ti je uspelo prilezti na to stran življenja. Dobro jutro in lep dopust!

Jani

Tud jest se moram oglasiti,ni kej….Ježek da te pozdravim….Uživaj dpust uživaj morje..iživaj ob laške,mreži in dobrimi bejbami v bikinkah…Cmoka in se nam čil in zdrav vrni zopet med nas….da raztrisiš spet ljubezen,nežnost in pozitino energijo..Ježek uživaj!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

ježeeeeeek … uživaj na dopustu .. pa spij eno Laško še zame :)))

.. uh .. viseča mreža pod borovci :))) … uživaaaaaaaaaaaj !!!!!

B.

Eh, Milena generacijo moja, ko nam je
ukrao dušu, Milena genracijo moja …..

bela cesta, ježek, našel si me v obupu in
me dvignil spet na raven …… in kaj naj ti
rečem? Da bi želela eno popoldne biti s
teboj, popivati Laško in preleteti preteklo
leto ludovanja tu gori. Da, to je moja želja,
in …… imej se prelepo, naj se ti srce odpočije,
dušo včasih sem k nam napoti, misel posveti nam na trenutek …

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ježek, ni druge kot…..

mirno morje, dober kavs !!!

Da, ko boš spet naš, boš takole

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Ježek, še od mene ena želja: veliko lepega vremena, mirno čisto morje, dobro družbo,…. Skratka imej se lepo in vrži kakšen kamenček v morje še za tiste, ki čakamo na avgust….

Tkole, zdaj ti lahko povem, ko si šel…zajček te bo pogrešal ): !

New Report

Close