Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Izjemno drage trgovine

Izjemno drage trgovine

Po mojem nas najbolj nese zavržena hrana. Kakšen kos kruha splesni, namesto, da bi ga porabili za kruhove cmoke, sadje zgnije, itd. Vsaj pri nas bi z boljšo organizacijo gospodinjstva lahko še prihranili.

Mi ne jemo mesa, se pravi odpadejo tudi vse mesne paštete, salame, pa tudi vsi siri razen tistega v slanici in vsi jogurti, razen navadnega litrskega. Pa kljub temu veliko zapravim. Včasih je celo pakiranje industrijskega “pa šteta” junka cenejša kot doma narejen zdrav namaz iz stročnic.
Kruh se pa dejansko splača peči doma. Pirina PZ in pšenična PZ moka nista poceni (mlin Katič), a je doma pečen kvaliteten kruh neprimerljivo cenejši od kupljenega. Jaz pečem bombetke in potresem s semeni, tako da res ogromno prihranim.

Škatla cigaret 15 Eur? Kaj so zlate?

Škatla cigaret 15 Eur? Kaj so zlate?
[/quote]

Malo pouka slovenščine:

pár2 prisl. (á)
pog. izraža nedoločeno manjše število; nekaj2, nekoliko: spregovoriti par besed; za par ur se je odpeljal; pred par dnevi je bil še doma; narisati obraz s par potezami

Kako prihraniti?
Veliko kuhanja, predvsem jedi na žlico, kuhanje večjih količin določenih jedi za v skrinjo in pogrevanje, peka kruha in vseh sladic doma in iz sezonskih sestavin, pitje vode, čajev in sirupov (nobene kupljene pijače ni treba) , aktivno nabiranje od gob, borovnic, kostanja, regrata, bezga, malin, robid, lešnikov, orehov, če je pa na voljo še kakšen košček zemlje za vrt, je pa zmaga.
Salamce, sirčki, smokiji, pudingi, čips in podobno – ven.

Malo pouka slovenščine:

pár2 prisl. (á)
pog. izraža nedoločeno manjše število; nekaj2, nekoliko: spregovoriti par besed; za par ur se je odpeljal; pred par dnevi je bil še doma; narisati obraz s par potezami
[/quote]

Ne ti meni o slovenščini…že tako ali tako si samo zbrk.

pár1 -a m
1.
skupina dveh osebpojmovnik
SINONIMI:
dvojica, pog. dvojka, ekspr. parček, publ. tandem
2.
skupina dveh enot
SINONIMI:
dvojica

3.
dve istovrstni živali istega ali nasprotnega spolapojmovnik
SINONIMI:
ekspr. parček

Kupim natrgano solato v Eurospinu, 1.59€ na pol kile in nobenega odpadka, pozimi vedno to kupim.
Narejeni raznjici so cenejsi od svezega mesa, spet Eurospin, od Pivke.
Njoke delamo sami, ceprav recimo v Leclercu rada kupim polnozrnate, cene se zdaj ne spomnim.

Mislim, kaj pa vem, sem tudi jaz pristas tega, da naredis doma vse, kar lahko, a vcasih je cenejse ze narejeno.

Malo za hec en nasvet: greš na dopust v Skandinavijo, ko boš prišla nazaj, ti bo vse poceni.

Drugače pa se seveda strinjam s tabo.
[/quote]

Cene primerne njihovemu standardu. Isto jaz poslušam, ko nekdo pride iz Francije in reče kolk je dal za malo pivo….jah glej ceno so njihovim standardom prilagojene.

Cene primerne njihovemu standardu. Isto jaz poslušam, ko nekdo pride iz Francije in reče kolk je dal za malo pivo….jah glej ceno so njihovim standardom prilagojene.
[/quote]

Kako si potem razlagaš, da je hrana v istih trgovinah, kot jih poznamo mi, v Nemčiji, Avstriji in Italiji cenejša?

Da bi pa delale tiste samske, nezaposlene, erotično masažo, to pa ne…
Ste raje poštene, brez denarja, in vam je 10 evrov velik denar.

Dovolj je imeti tri gospode, ki pridejo na masažo vsak trikrat ali štirikrat mesečno.
Devet masaž krat 40 ali 50 evrov je koliko?

Pri dejstvu, da današnje 25-letnice do 25-ega leta v roki držijo najmanj kakih 20 da ne rečem kaj…

Ne vem, ali gre za lenobo, mogoče za popoln brezup, ali pa je cerkev postala dosti bolj močna in ženske dosti bolj moralne.
Se vračamo v 1930, v 1880?

Po drugi strani pa orgije (pa ne samo pri eliti) , kjer en čez drugega, da se ne ve, kdo koga hebe…

Tu pa nasprotno tako nedolžna stvar, kot je masaža z “zaključkom”.

Ne razumem.

Kako si potem razlagaš, da je hrana v istih trgovinah, kot jih poznamo mi, v Nemčiji, Avstriji in Italiji cenejša?
[/quote]
Ker imajo močne razne zbornice, ki zadeve nekako držijo pod nadzorom. Med drugim recimo Nemčija ima tudi nižji davek. Ampak dejansko tudi razne potrošniške zbornice ali kako so vse te organizacije delujejo v dobro potrošnika in tako imajo nižje cene.
Sem pred dnevi lepo napisala, da prašek Dash kupujem v Italiji sicer v akciji in dam za njega 12,90€ za 6,6 kg. Zdaj pa ti meni povej kak prašek dobim tle pri nas za tako količino? Imajo pa oni teoletni papir in ostale zadeve izjemno drage, pa to ni samo 2x, tudi več, tako da oni pa nakupujejo tle pri nas.
Je pa v zadnje bila ravno primerjava z Mullerjem v Avstriji in tle pri nas, za isti parfum, pa je bil v Avstriji skoraj pol cenejši kot pri nas. Ampak, ko imamo od raznih zbornic bolj kot novoletne okraske, kot da bi kaj za potrošnika delali.

pa ne vem no, imam občutek kot da nobena baba tukaj gor ne vstopi v kuhinjo, razen v razstavno v Ikei. gobe so samo začimba, ne glavna jed, regrat je solata od katere ne boš sit.
potem jamrate, da so drage salamce, sirčki, pudingi, čips in podobno – vse od naštetega je cenena roba. Drage so večje ribe, kvalitetno meso, kvalitetni siri, tudi žitarice in ostala zelenjava kar nanesejo.

pa ne vem no, imam občutek kot da nobena baba tukaj gor ne vstopi v kuhinjo, razen v razstavno v Ikei. gobe so samo začimba, ne glavna jed, regrat je solata od katere ne boš sit.
potem jamrate, da so drage salamce, sirčki, pudingi, čips in podobno – vse od naštetega je cenena roba. Drage so večje ribe, kvalitetno meso, kvalitetni siri, tudi žitarice in ostala zelenjava kar nanesejo.
[/quote]

Točno. Ampak če skuhaš gobovo juho, je to že ena jed. Plus regratova solata, pa ti tega dvojega ni treba kupiti. Iz bezga narediš sirupa za celo leto, rabiš samo nekaj sladkorja in citronke. Iz jagodičevja (borovnice, robide, maline) imaš marmelado, ki jo pri nas mešamo v navadni jogurt in ne kupujemo sadnih. Da o svežih in zdravih sladicah, ki jih delamo iz tega ne govorim.
Vsak zase nobeden od naštetih artiklov (pudingi, čipsi, pijače) ni drag, ampak daj seštej tedensko koliko daš in pomnoži s 4, pa boš debelo gledal. In potem še pomnoži z 12, da vidiš koliko denarja gre direkt skozi okno ven.

Točno. Ampak če skuhaš gobovo juho, je to že ena jed. Plus regratova solata, pa ti tega dvojega ni treba kupiti. Iz bezga narediš sirupa za celo leto, rabiš samo nekaj sladkorja in citronke. Iz jagodičevja (borovnice, robide, maline) imaš marmelado, ki jo pri nas mešamo v navadni jogurt in ne kupujemo sadnih. Da o svežih in zdravih sladicah, ki jih delamo iz tega ne govorim.
Vsak zase nobeden od naštetih artiklov (pudingi, čipsi, pijače) ni drag, ampak daj seštej tedensko koliko daš in pomnoži s 4, pa boš debelo gledal. In potem še pomnoži z 12, da vidiš koliko denarja gre direkt skozi okno ven.
[/quote]

v gobovo juho gre še kaj drugega kot gobe, da se nasitiš, sicer mi ni treba tukaj pametovati, saj vse to poznam.
tudi tega cenenega pofla, ki ga imaš ti za drago hrano, ne kupujem in se še vedno čudim, da nobena monklja ne pozna nobene drage hrane, vedno pa vedo koliko stanejo puding, čips in sadni sok

v gobovo juho gre še kaj drugega kot gobe, da se nasitiš, sicer mi ni treba tukaj pametovati, saj vse to poznam.
tudi tega cenenega pofla, ki ga imaš ti za drago hrano, ne kupujem in se še vedno čudim, da nobena monklja ne pozna nobene drage hrane, vedno pa vedo koliko stanejo puding, čips in sadni sok
[/quote]

Ni štos v tem, kaj je drago, ampak v tem, kaj je popolnoma nepotrebno (in se zmeče kumulativno precej denarja za to)

Žalostno, za cel mesec garanja dobiš drobtinice in potem si s tem težko privoščiš še robo ž kvalitete, ki nam jo ponujajo v trgovinah …
Ni za umret in ni za živet.
Še dobro, da nismo večno.

v gobovo juho gre še kaj drugega kot gobe, da se nasitiš, sicer mi ni treba tukaj pametovati, saj vse to poznam.
tudi tega cenenega pofla, ki ga imaš ti za drago hrano, ne kupujem in se še vedno čudim, da nobena monklja ne pozna nobene drage hrane, vedno pa vedo koliko stanejo puding, čips in sadni sok
[/quote]

V gobovi juhi z jurčki ni gob. To je hrana iz vrečke.

Sicer sem sam kriva, ker sem skozi zabušavala in se nisem nič naučila, ampak tako ni za nič.

Njoki, špageti, makaroni, riž in sadje in zelenjava v akciji (le zakaj?).
Zdravo in nadvse okusno, kajne?

Vegetarijanski izdelki so postali že tako dragi in v vedno manjših pakungah, da resno razmišljam, da bi bilo ceneje, če začnem jesti meso in krompir.

Sicer sem sam kriva, ker sem skozi zabušavala in se nisem nič naučila, ampak tako ni za nič.
[/quote]

Ja, sam si kriva. Mislim, eni ste res moteni. Saj bo, razen, če ne bo.

Zelenjava je postala zelo draga, prvo sproducirajo “zdravo vegetarijansko kuhinjo”, potem pa nabijejo cene. Isto se bo zgodili z “električnimi avtomobili”.

Če greš kupovat “zdravo vegansko in domače”, se za 50€ ena oseba ne naje za cel dan.

Meni se hrana v trgovinah res ne zdi draga. Pravzaprav se dostikrat sprašujem, kako lahko neka stvar stane tako malo, kaj je le v njej za ta denar? Pa non stop neke akcije v vseh štacunah, pa mi ni jasno, na čigav račun?

Ja, sam si kriva. Mislim, eni ste res moteni. Saj bo, razen, če ne bo.
[/quote]

Tako sem patetična, da se stalno s seboj pogovarjam. Nerodno je predvsem na avtobusu.

v gobovo juho gre še kaj drugega kot gobe, da se nasitiš, sicer mi ni treba tukaj pametovati, saj vse to poznam.
tudi tega cenenega pofla, ki ga imaš ti za drago hrano, ne kupujem in se še vedno čudim, da nobena monklja ne pozna nobene drage hrane, vedno pa vedo koliko stanejo puding, čips in sadni sok
[/quote]

Pofl je drag, ker je nepotreben. In vrečka čipsa 200 g je za eno družino recimo premalo kot prigrizek (v današnjih časih, včasih je bila ena majhna vrečka čipsa za celo zbrano družbo). Stane pa ne vem, 2 evra? Ali malo manj. Za dva evra pa narediš ulala prigrizek, če ostanemo pri krompirju, za pol evra narediš krompirjeve omlete (ali pa, če ga spečeš v pečici, na tanko narezanega), zraven solata z jajci (en evro) in imaš že praktično večerjo za štiri. Čips pa ljudje pojedo vmes, malo mimogrede.
Paštete, salame so dražji kot meso, bolj se splača recimo malo piščanca popeči in dati na kruh kot kupovati salamo. Problem (sploh pri Slovencih) je, da nismo zadovoljni z malo mesa, biti ga mora ogromno.
Za dva evra spečeš goro zelo dobrih piškotov brez nepotrebnih in škodljivih sestavin, pa še bolj polnovrednih, da jih niti ne moreš pojesti toliko kot industrijskih.

No, pretiravat pa tudi ni treba.

New Report

Close