Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu izkoriščanje sexa

izkoriščanje sexa

res izkoriščanje?
Tak na hitro…

Ona se neče resne veze..i. Ponudi mu lahko le neobvezno… kakorkoli se temu že reče… razmerje.
Kadrkoli ga pokliče: on steče k njej.
Vsak moški bi njo ocenil kot lahkoživko, ki ima njega , ki se pusti izkoristiti.
Pa me zanima, kaj o temu mislimo ženske?

Izzivam…… ženska mu ni mogla ponuditi več kot toliko in On je sprejel kar ji je lahko dal.

lep dan

leta letijo - iščem stevardeso

povej razo, kaj so tebi ženske hudega storile? od kod se jemlje vsa ta negativnost do žensk-samo rad jih imej, nič drugega, nobena te ne bo ugriznala( no razen če boš sam hotel), ne pa de se skoz počutiš zlorabljen, ponižan in zapuščen-zakaj grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr?

kako vzameš! bi rekla da je izkoriščanje obojestransko in združeno z užitkom, če njemu nebi bilo, bi se ne trudil, a ni tako?
cmoka

nevem,nevem gabi? A pa si ti mislil pravega?

izkoriščanje ne more biti nikomur v užitek-razen če si želiš čustvene zlorabe da se lahko potem smiliš samemu sebi

pa o čemu ti pričaš kume? a misliš da se grem obratno psiholigijo? a

ni nujno, lahko je vse skupaj brez zlorabe čustev in gre predvsem za zadovoljitev osnovnih človekovih bioloških potreb… nekako tako sem mislila, ….

on je navadni seronja….ki si ne more pomagat in vedno naleti na žensko, ki ga bo imela v oblasti in ga skoriščala (psihično) ….

tudi če bo končal z njo, bo spet naletel na podobno vrsto ženske….

mencač je in mencač ostane….

osnovna človekova potreba je tudi boj za obstanek in preživetje najmočnejšega-kaj bomo potem pobili nemočne in stare in invalide , prostitutke,narkomane… seksa ne moreš zredicirat na zadovoljevanje bioloških potreb-oz lahko če si malček psihopata, da ne moreš občutiti človeka kot človeško bitje ampak zgolj kot gmoto mesa in kosti ki slučajno govori in misli

Kwa, a se ti rola, čuj, ni mi do filozofiranja, grem dol, čau!

ko se rola razotu je to haha in hehe, ko se meni pa pobegneš-ajaaj

ko te j….

sem upal da nekega dne…Angelina pa zgleda da ne bo nič iz tega,a se je že ločila?

a bi rad izkoriščal A?

upam, da si s tem ne predstavljaš čisto dolečene osebe..khmm

jutro srce

leta letijo - iščem stevardeso

evo gabi pa te mam,toooooooo sem hotla jaaaaaaaa!!!!!

drugač,si pa zadel,kot si sam večkrat rekel,ja,z glavo direkt v zid!

rad bi bil zlorabljen z njene strani- rape me Angelina

rabiš :
moč
smisel
potrpežljivost
pa še kaj….jaja…..

če sem te spravil do orgazma, kaj naj rečem svaka mi čast- sem boljši kot si mislim

pa pomagolo bi če bi se pisal pitt, brad pitt je tako draga moja ida

greš in zamenjaš ime-zlo simpl- pa hiti počasi,
vso srečo ……sam ko boš padel na trdna tla hehe pa se spomni name….

ja a dones se boš pa kar zaletaval,al kako?

P.S
saj sem ves čas vedela koga misliš, tak globoko v rovtah pa tudi nisem!!!!

sem se spomnil enega vica- mož spremlja ženo ki se odpravlja na dopust z vlakom, ko vlak počasi spelje s postaje, se žena nagne skozi okno kupeja in maha možu na peronu-mož ji reče- pa lepo se imej- žena pa kaj si rekel, mož še enkrat glasneje- lepo se imej, pa žena spet ne slišim te glasneje- pa mož tako bolj na tiho sam pri sebi , ah jebi se- žena pa nazaj se bom, se bom- pač vsak čuje tisto kar sam hoče , je tako

vrat ti bom zavila!!!

New Report

Close