Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Izkurčniki – sive trenirke, ki poudarjajo grmado spredaj in balončke zadaj

Izkurčniki – sive trenirke, ki poudarjajo grmado spredaj in balončke zadaj

Če so babe izumile “vpizdnice”, imajo fantje že dalj časa “izkurčnike”!

To so tiste sive trenirke, ki spredaj poudarijo kurčje nabrekline, zadaj pa ritne balone!

Tolk da veste, da niste prve! So bili fantje prej v koraku z modo!

Jaz sem pa pomislila pod izrazom balončki prdenje, ker moški vedno prdijo.

Očitno imajo ljudje s tem neke vrste brezplačno hormonsko terapijo 😃

Tale tema je enako pomembna kot tista o vpizdnicah!

Gor!

Meni so všeč te trenerke. Zelo. Rada vidim lepo moško telo in poudarjene izbokline. Enako velja za moške, ko vidijo pajkice. Pač, živalski nagon.. včasih imamo fokus drugje, pa ne opazimo, ob pravem trenutku pa se vsekakor zbudi. Nagon. Koliko ga je kdo sposoben brzdati je pa pokazatelj inteligence, razuma, napredka v razvoju, čustvene inteligence itd itd.. kdorkoli se zaradi mene lahko obleče kakorkoli. Nikogar ne bi zato posilila ali rekla, da me je izzival, ker je bil tako oblečen. Ko nisem na volji, je lahko nag pred mano, ne bi niti trznila. Bolj kot ta del, dejmo rečt estetski, mi je pa fajn da so ljudje danes radi na komot…tako kot jaz. Da jim ji mar kaj si kdo misli ali reče, se oblečejo tako, da ne trpijo, ampak v oblačilih uživajo in lahko počnejo kar želijo, če je to delo, prostočasne aktivnosti, ležanje, počepanje, hoja.. da si komot, da ti ni mraz ali vroče, da te nič ne tišči ali zažira v kožo, ne utesnjuje, ne omejuje, …svoboda. čista svoboda. Enako je z vzorci in varvami. Po počutju. Če mi paše črno, bom od glave do pet v črnem. Ko mi pašejo barve, bom pisana kot mavrica. Vedno bom sebi všeč, za druge pa me niti ne zanima. Naj se obrnejo vstran, če jim pogled name ne ustreza. Tako bi morali vsi razmišljati

Kje se da to kupiti?

Ni lepšega kot urejen, olikan in dober tip v obleki. Ja, v obleki – v srajci in suknjiču. Te trenirke so mi pa tako kot pajkice – CHEAP.

Odgovor na objavo uporabnika
Trdonja Trditič, 27.04.2024 ob 18:12

Kje se da to kupiti?

Greš v hervis, pa prosiš za ene sive nike izkurčnice

Narobe si napisal, pravilno je Izkurćniki, sa mekanim ć-jem jebote…

Meni so te trenirke prav sexy.

Meni so moški v trenirki ok.

Ampak za doma,  ne za v službo.

Gremo gor!

New Report

Close