Najdi forum

Izlet?

Greste kam na izlet te dni, ko je podaljsan vikend? Ce ja, kam?

Predlagam Brezje. V ponedeljek, seveda.

Ja, športne izlete z biciklom. Sobota najbrž na Krvavec, ponedeljek mogoče na Soriško planino ali pa kaj podobnega.

Odgovor na objavo uporabnika
rok-1, 12.08.2022 ob 13:11

Ja, športne izlete z biciklom. Sobota najbrž na Krvavec, ponedeljek mogoče na Soriško planino ali pa kaj podobnega.

Ti pa se res veliko s športom ukvarjaš. Dobro je to, za telo in dušo. Super je, če si prosti čas urediš tako, da ga uskladiš z obveznostmi. Lepo se imejte …

Hvala, enako.

Odgovor na objavo uporabnika
predlog, 12.08.2022 ob 13:08

Predlagam Brezje. V ponedeljek, seveda.

Ampak velja samo pes.

ja, imajo organizirano peš romanje na Brezje, mogoče še kdo ujame termin…

drugače pa izlet na slo. obalo, še malo zaplavat ali gorenjska- muzej Avsenikov v Begunjah, če nisi iz Ljubljane- Živalski vrt, ….idej še pa še…samo denar za bencin in malico rabiš.

Odgovor na objavo uporabnika
romanje, 12.08.2022 ob 15:26

ja, imajo organizirano peš romanje na Brezje, mogoče še kdo ujame termin…

drugače pa izlet na slo. obalo, še malo zaplavat ali gorenjska- muzej Avsenikov v Begunjah, če nisi iz Ljubljane- Živalski vrt, ….idej še pa še…samo denar za bencin in malico rabiš.

Na Gorenjsko se tega dne ne splača hoditi oziroma voziti, ker je noro, zaradi Brezij.

Ja v soboto bom v bivši otroški, v nedeljo bova verjetno bivakirala v dnevni sobi, v ponedeljek preoblečeva posteljnino in se zopet zvrneva v posteljo(oba c19+) in se prekladava.

Itak, da na morje, kjer imamo apartma. Upam, da vreme bo.

Sem: https://ibb.co/album/LhN8YT?sort=date_desc&page=2&params_hidden%5Blist%5D=images&params_hidden%5Bfrom%5D=album&params_hidden%5Balbumid%5D=LhN8YT&seek=HhMCWFb

Izlet v sloveniji?? :))))))))))))) V morju polno fekalij,v jezerih polno fekalij, v rekah fekalije…fekalije POVSOD!  NE HVALA!

Odgovor na objavo uporabnika
Franzi, 12.08.2022 ob 16:40

Sem: https://ibb.co/album/LhN8YT?sort=date_desc&page=2&params_hidden%5Blist%5D=images&params_hidden%5Bfrom%5D=album&params_hidden%5Balbumid%5D=LhN8YT&seek=HhMCWFb

Precudoviti kraji! Sigurno najlepse na planetu glede umetnosti,zgodovine,narave,kulinarike!

Pri teh podaljšanih vikendih je vedno problem gužve. Vsi bi kam šli. Avtoceste se zabašejo, turistični kraji tudi. In kar naenkrat izlet ni več užitek. Mi hodimo na izlete zato da uživamo, ne zato da objavljamo fotke ali posnetke. Tako da bo izlet po bližnji okolici.

Odgovor na objavo uporabnika
Neprijavljena, 12.08.2022 ob 16:45

Pri teh podaljšanih vikendih je vedno problem gužve. Vsi bi kam šli. Avtoceste se zabašejo, turistični kraji tudi. In kar naenkrat izlet ni več užitek. Mi hodimo na izlete zato da uživamo, ne zato da objavljamo fotke ali posnetke. Tako da bo izlet po bližnji okolici.

Točno zato sem pa omenil izlete z biciklom. Gneča ni nikoli problem na tak način.

 

Tukaj deluje, kot da greš sam. Familija ni za kolesarjenje?

 

Odgovor na objavo uporabnika
sm ali s familijo, 13.08.2022 ob 12:45

 

Tukaj deluje, kot da greš sam. Familija ni za kolesarjenje?

 

 

 

To je za Rok-1.  Spet nekaj nagaja.

Na Kreto.

V bistvu sem že tukaj, od včeraj.

Na izlet gremo jutri. Najbrž na grad Snežnik in malo tam okrog. Danes smo  zadnji moment spremenili plan. V ponedeljek pa več , ali manj doma, na vrtu malo pospavit, dve bolni drevesi ob/porezat, zraven bo tudi kaj na žaru.

New Report

Close