Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Izpadanje las

Izpadanje las

Živijo,

 

ali še uporabljaš Laduti?

 

Lp, Tinca

Kolagen krepi sklepe, lase. Pa lepša kožo. Nimaš kaj izgubiti. Meni je zelo pomagal pri sklepih, lasje mi sploh ne izpadajo

Se strinjam, kaj sem vse poskusila, samo PRP lasišča pri Meliti na MCCZ kliniki mi je pomagalo in to res vidno.

Vsi šamponi, serumi ma nič mi ni pomagalo.

 

LP.

 

Zdravo Adriana. Ja zelo je drago, ampak če pomaga..ne vem ..vsak ve koliko je zmožen.

Meni je po prvi PRP terapijo ustavilo izpadanje las in to za 90%.

Pri drugi se mi je zdelo isto…po tretji pa se mi je zelo poznalo, ogromno veliko novih laskov, pa verjemi sem imela tako izpadanje las, vidno črto po sredini, sedaj je še čisto malo spredaj vidno, tako da sem ponovno letos šla, trenutno sem na 2 terapiji letos..

Je pa pomembno, da ugotoviš vzrok, pri meni je stres ampak kronični stres v službi, imela sem celo izgorelost 2 leti nazaj, tako da se moram še naučiti kako se spoprijeti s stresom, ker rešujem posledico ne pa vzrok ..

 

 

Zdravo Adriana. Ja zelo je drago, ampak če pomaga..ne vem ..vsak ve koliko je zmožen.

Meni je po prvi PRP terapijo ustavilo izpadanje las in to za 90%.

Pri drugi se mi je zdelo isto…po tretji pa se mi je zelo poznalo, ogromno veliko novih laskov, pa verjemi sem imela tako izpadanje las, vidno črto po sredini, sedaj je še čisto malo spredaj vidno, tako da sem ponovno letos šla, trenutno sem na 2 terapiji letos..

punce, samo olje! Žlica dve vmasirajte, pustite nekaj ur in to je to

Ko boš pri sebi odpravila stres bodo tudi lasje nehali izpadati, vse ostalo od raznih vitaminov, šamponov,  losjonov je metanje denarja v smeti, ker prav nič ne pomagajo. Meni so lasje izpadali štiri leta, ker sem bila nonstop pod stresom, izprobala pa vse od vitaminov, šamponov pomagalo pa nič, šele zdaj ,ko sem relax brez stresa se je tudi izpadanje nehalo, in mi rastjo ful novi lepi lasje in opažam da so se mi zgostili.

Lasje izpadajo, ker je celo telo v stresu, samo ,da se tega ne zavedaš, bo treba tukaj kaj narediti.

Odgovor na objavo uporabnika
anonimno948, 28.03.2024 ob 09:15

Ko boš pri sebi odpravila stres bodo tudi lasje nehali izpadati, vse ostalo od raznih vitaminov, šamponov,  losjonov je metanje denarja v smeti, ker prav nič ne pomagajo. Meni so lasje izpadali štiri leta, ker sem bila nonstop pod stresom, izprobala pa vse od vitaminov, šamponov pomagalo pa nič, šele zdaj ,ko sem relax brez stresa se je tudi izpadanje nehalo, in mi rastjo ful novi lepi lasje in opažam da so se mi zgostili.

Lasje izpadajo, ker je celo telo v stresu, samo ,da se tega ne zavedaš, bo treba tukaj kaj narediti.

se podipišem pod tole. poskusiš lahko marsikaj za odpravo stresa.. mediatacija, avtogeni treningi, CBD olje … vsakemu pomaga kaj drugega, samo več stvari je treba probat..

Ne verjemi kar pišejo. Pivo je edino, ki pomaga pri izpadanju las. Vsak dan popij pivo ali dva in lasje bodo normalno rasli in bodo sijoči… preverjeno!

Pojdi h dermatologu !

New Report

Close