Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek izpis iz vrtca – plačilo?

izpis iz vrtca – plačilo?

Otroka bom šla danes izpisat iz vrtca. Zanima me koliko se plača, ali moram plačati varstvo za cel mesec ali samo za polovico, hrano mi bodo odbili za varstvo pa ne vem?

Pri nas je tako da je potrebno najavit izpis otroka vsaj 14 dni prej in če to storiš sredi meseca potem vseeno plačaš celoten program, prehrano pa ti odbijejo.
Lp M

Ali vam ob odsotnosti otroka odbijejo celotno prehrano, ker nam samo procentualno.

Pozdravljena!

Najbrž ti bodo povedali v vrtcu kako in kaj.

Mi smo se prešnji mesec izpisali in so nam razložili, da je tako, če ga vpišeš v drug vrtec ne plačaš nič, če pa v privat varstvo pa moraš plačat še en mesec, čeprav ne hodi v vrtec. Ne vem, če v pravilniku tako piše…

En mesec preden gre iz vrtca ga moraš odjavit, pa ne plačaš nič, tako mi pravi kolegica.

A ga boš zdaj odjavila in takoj vzela iz vrtca?

Lp,
Cvetka

Danes ga bom odjavila, ker je že nehal hoditi v vrtec. Non stop bolan, pa še joče vedno ko je treba v vrtec.

..tako kot sem rekla, če gre v drug vrtec ne plačaš, če v privat varstvo pa plačuješ še en mesec brez hrane.

Saj boš mogla na izpisnici napisat kam gre otrok.

Lp,
Cvetka

Mi smo ga izpisali konec oktobra in nam za november ne bodo več računali. Sem bila prijetno presenečena, ker sem mislila, da bomo morali plačati vsaj še za pol meseca.

New Report

Close