Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek IZPOSOJA cca 500€ – kje? Na banki ni mogoče

IZPOSOJA cca 500€ – kje? Na banki ni mogoče

Na tak način s posojilnimi karticami sm pa tud jaz že parim pomagala 😉 smo šli v trgovino, on plačal s kartico, jaz mu dala gotovino 😉
[/quote]Kje si dobila denar?

Huda, huda finančna stiska. Rabila bi vsaj tristo evrov. Za en mesec. Kako in kje si sposoditi ?
S čimmanjšimi obrestmi.
Kot lačen kruha potrebujem ta denar.

Kje si dobila denar?
[/quote]

Imam jaz denarja da bi lahk še tebe kupla če bi te hotla.
Drugač sm pa o seb že tolk napisala, da bi lahk vedel/a a imam job al ga nimam, če pa ti vrjameš al pa pač ne kar nspišm, je pa čist tvoja stvar.


pa ti bi pol države finančno potopila ☺
v tem primeru se potaplja samo ena – trenutno zadošča
[/quote]

Pride kdaj tako, da človek nima. Recimo zboli pes in rabiš kar precej denarja. Smo tako naredili med prijatelji, jaz sem plačala s svojo mastercard in oni so mi vračali po obrokih.

imaš mastercard na obročno odplačevanje. na mesec lahko odplačaš zgolj minimalni znesek
[/quote]

To sem že zdavnaj napisala, odgovarjala sem glede dviga gotovine z mastercardom.

Imam jaz denarja da bi lahk še tebe kupla če bi te hotla.
Drugač sm pa o seb že tolk napisala, da bi lahk vedel/a a imam job al ga nimam, če pa ti vrjameš al pa pač ne kar nspišm, je pa čist tvoja stvar.
[/quote]
kolk spa ti dobr manualna … a si oralno (in ostali tvoji vhodi) , tud tko spretna ☺

Pride kdaj tako, da človek nima. Recimo zboli pes in rabiš kar precej denarja. Smo tako naredili med prijatelji, jaz sem plačala s svojo mastercard in oni so mi vračali po obrokih.
[/quote]
v tem primeru gre že za potopljenost … ne pa za slučaj ☺


Ti rabiš DARILO in ne posojila.

Kako boš čez en mesec vrnila? Če že zdaj nimaš, kako boš imela čez en mesec? Če ne bo novih prilivov, ne bo popolnoma nič, samo naslednji mesec boš spet potrebovala 300 EUR. Za kaj potrebuješ denar? Saj ni treba podrobno razlagati, ampak je razlika, ali so to položnice ali je kakšna neumnost.

To je tudi moj odgovor eni prej, ki me je replicirala. Ne, ne želim pisati pokroviteljsko, ampak sama logika pove, da tako ne gre. Kolikor zaslužiš, toliko lahko porabiš. Če porabiš več, potem moraš več zaslužiti. Avtorica denar potrebuje, ker je v veliki finančni stiski. Ampak kako bo vrnila čez en mesec? Če bo vrnila ves znesek, bo torej SPET potrebovala 300 EUR za luknjo, ki bo nastala z vračilom. Začaran krog. Kot so limiti in kartice. Vprašanje je tudi, zakaj se na nikogar ne more obrniti. Morda si je od vseh že sposodila? Zakaj ima kredit? Zakaj limit?

Če so pa nujne življenjske potrebe, se pa naj obrne na CSD za izredno denarno pomoč.


kolk spa ti dobr manualna … a si oralno (in ostali tvoji vhodi) , tud tko spretna ☺
[/quote]

Ma spretna na vseh področjih, zato me pa moj tolk obožuje 😉 seveda tud jaz njega 😉

Ma spretna na vseh področjih, zato me pa moj tolk obožuje 😉 seveda tud jaz njega 😉
[/quote]
Šinilo mi je v glavo.
Še imaš tistga drotarja?


Reklama ali ŠALA, ŠALA ali reklama , na Adiikoooo banki menda dobiš kredit”kao” samo z osebnim dokumentom”. Ja res bi bilo dobro , da poizkusiš, pa bomo še MON-ovci videli kako to drži, predvsem pa kako to ne drži. Je to verjetno zgodba za ZAKONODAJO.
Zapomni si vedno so male in VELIKE črke. VELIKE dajejo, majhne pa jemljejo in tega se zavedej. Pa veliko uspeha.
Predvsem drži se za denarnico, pa kakorkoli imaš še v njej !!!!!!!!!!! Tudi če malo !!!!
O pravni državi pa kdaj drugič.
Opsa morda pa tudi Adikko bank naj tej strani, ki je za razno razne “firme, kompanije in še kaj “, pojasni ta njihov “kredit”. Verjemite, da vsi ti redno spremljajo MON. Pa zakaj ?
Uf to je pa lahko ugotoviti. Interes !!! Seveda !!! Bojazen !!! Seveda !!.
Verjemi ni fantastičnega odgovora na tvoje vprašanje.


Šinilo mi je v glavo.
Še imaš tistga drotarja?
[/quote]

Drotarja? A to mislš policaja? :))
Pred par leti sm pa res imela enga drota, sicer nič resnga, še jokala za njim, ker sm ga sama pustla, zarad prepričevanja frendov, ki so ga poznal in mi govoril, da ni zame 🙂

Vem kako ti je. Še tri leta nazaj sem bila čisto brez denarja, brez službe, ni bilo za položnice. Prijatelj mi je posodil 1500 in vrnila sem mu v enem letu. Dejansko mi je to pomagalo, da sem se izkopala iz začaranega kroga. AMPAK rabiš res dober načrt kako boš naprej. Nova služba? Dodatno delo? Drži se, naj ti uspe.

Le kdaj se bo Slovenceljn naučil, da lahko porabi le toliko, kot ima. Ne, je treba limite, kredite …

Že to je preveč.

Tudi ti si ta slovencelj, ker je Slovenija zadolžena nevem sicer točno koliko, vem pa da bistveno več, kot je bila Jugoslavija in da je številka velika na prebivalca.

Tudi ti si ta slovencelj, ker je Slovenija zadolžena nevem sicer točno koliko, vem pa da bistveno več, kot je bila Jugoslavija in da je številka velika na prebivalca.
[/quote]

no ja, tud BDP na prebivalca je bistveno višji, pa si tudi višjo zadolžitev lahko komot privoščimo

a veš, jaz imam kredita 200 jurjev, pa mi gre skozi, sodelavec pa 100, pa zgleda, da mu bojo počasi hišo rubili, ker ni zmožen odplačevat….

Če gre za nujni primer, potem ti bodo prijatelji z veseljem posodili. Če pa gre za preseravanje, potem pa …

Jaz sem svoji prijateljici posodila 3.000,00 , ker je kupovala nov avto. Povedala mi je načrt, kako bo vračala in do kdaj. In en mesec pred rokom mi je vrnila. Tej posodim kadarkoli.

Ena pa si je sposojala, ker je več porabila, kot zaslužila. Njej sem posodila samo enkrat in NIKOLI VEČ. Ona si je sposojala od več ljudi. Za čevlje, za torbice, za JB, za… ostale oslarije. In ko jo je kdo vprašal, kdaj bo vrnila, je rekla: Pa kaj teži, saj ima denar.

Pozdravljeni. Vsi ki potrebujete posojila ali kredit se lahko obrnete na tega gospoda, zanesljiv in posten ni nujna zaposlitev., nam je pomagal., Veliko srece. Njegov kontakt  040796906

Lp Martin

Nehajte vsi pametovat clovek rabi pomoc! Obrnite se na tega gospoda on vam bo pomagal njegova stevilka  040 796 906

Če že oglašujete gospoda Duhca, kar lepo še z ostalimi podatki na dan, kdo je in kakšne pigoje ima. Vse preveč zgodb je bilo, ko so se v stiski ljudje zatekali k nebančnim ponudnikom z oderuškimi obrestmi. In jim je na koncu ostala le še večja stiska.

Tja kjer se ga zasluži, pa nisi nič dolžan. Je treba delat ali pa na bicikel tako kot brezvladniki in pade. Samo dajte, dajte, pol pa pride ko nekdo reče klinc vas gleda.

Odgovor na objavo uporabnika
rešujemo enega takega, 24.09.2018 ob 11:59

Zelo me razjezijo taki odgovori. Avtorica sprašuje kje lahko dobi in potem odgovor v obliki pridige, da ne zna z denarjem. Če nimaš pametnega odgovora na vprašanje zakaj sploh komentiraš. Tudi mene zelo jezi, ko nekoga prosim za pomoč in potem namesto nasveta dobiš neke moralne pridige. Bog pomagaj.
[/quote]
jaz se pa z odgovorom strinjam.
v službi ravnokar poskušamo reševat enega takega, ki je v petih letih nakopal 20 jurjev dolga na karticah, limitu in tak, da si je šel sposojat malo tu in malo tam. tip pa ves ta čas živi, kot da bi imel dva jurja plače na mesec.

300 eur ni dosti denarja in da se ga našparat v 3 mesecih. 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}. in dvomim, da je kaj takega, ki ne bi moglo počakat par tednov z nabavo…

kaj pa si avtorica pričakovala? da se bo javil bedak, ki ti bo posodil?
če ti v treh mesecih tega dnarja ne moreš našparat, kako ga boš pa vračala?

Lepo, da te razjezi, poznam  osebo, rešujemo jo že ves življenje in še zmeraj misli, da ima prav.

. https://youtu.be/54rWNbarP-I?si=plvKNIfLB4N3BXoo

Avtorica, če se nimaš na koga obrniti, da bi ti posodil denar, to pomeni, da te dobro poznajo. Npr. da si stalno sposojaš in težko vračaš, ali da si sposojaš za oslarije, da ne znaš z denarjem, da…

Takemu kot si ti, se ne posoja.

 

New Report

Close