Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Izpoved zakompleksanke – seks

Izpoved zakompleksanke – seks

Sej jest mam probleme samo seksat s tipi. Meni seksa ne manjka, ker si pomagam sama, zato nikoli ne čutim nobene potrebe po moškem.

Predobro poznam zgodovino, sem imela dovolj časa da sem šla skozi in prišla do lastnih zaključkov, kakršnih ne prebereš v nobeni knjigi. Satan pomeni ovira. In vse kar satanisti delajo je le to, da se upirajo in ovirajo cerkev, obrnjen križ ni nobeno naključje. Brez cerkve tudi satanistov ne bi bilo. Pač samo še eni zakompleksanci, ki se zdravijo s seksom.

Tantra je že nekaj povsem drugega….

🙂 no pa še dokaz na koncu, da gre za provokacijo 🙂 dobro ti je danes uspelo …

🙂 no pa še dokaz na koncu, da gre za provokacijo 🙂 dobro ti je danes uspelo …[/quote]

In zakaj je provokacija? Kaj je tu takega, da gre za provokacijo?

🙂 no pa še dokaz na koncu, da gre za provokacijo 🙂 dobro ti je danes uspelo …[/quote]

Je odtantrala eno rundo v glavo…;-))))

🙂 no pa še dokaz na koncu, da gre za provokacijo 🙂 dobro ti je danes uspelo …[/quote]

Je odtantrala eno rundo v glavo…;-))))

🙂 no pa še dokaz na koncu, da gre za provokacijo 🙂 dobro ti je danes uspelo …[/quote]

In zakaj je provokacija? Kaj je tu takega, da gre za provokacijo?[/quote]

A splošna razgledanost je zate provokacija? Ne razumem, res ne.

A ni logično, da če te je tako sram, da ne moreš seksat s tipi, da si pač pomagaš sam, ker te nihče ne vidi? Jest mam tudi svoje potrebe, ampak sedaj sem se navadila, da je to pač tako… in s tem sem se sprijaznila in se navadila.

Sej to je izpoved, ne neka želja po pomoči.

Ti, a si že probala tantrat z žensko?

Ti, a si že probala tantrat z žensko?[/quote]

Sej nisi resen. Če še s tipom ne morem, a pol bom pa z žensko?

Ti, a si že probala tantrat z žensko?[/quote]

pa ti bi jo čist zares rada v kloster spravila … 🙂 sicer pa če ima težave tako hude psihične narave, bo še ženska težko pomagala …
in psihično se samo poglabljajo težave, če človek, ki je heteroseksualec svoje spolne/telesne travme poskuša zdraviti z udejstvovanjem pri drugem spolu, kot pri tistem ki ga prvlači …
no ja, mogoče bo pa ugotovila, da je istospolno usmerjena … 🙂

Ti, a si že probala tantrat z žensko?[/quote]

pa ti bi jo čist zares rada v kloster spravila … 🙂 sicer pa če ima težave tako hude psihične narave, bo še ženska težko pomagala …
in psihično se samo poglabljajo težave, če človek, ki je heteroseksualec svoje spolne/telesne travme poskuša zdraviti z udejstvovanjem pri drugem spolu, kot pri tistem ki ga prvlači …
no ja, mogoče bo pa ugotovila, da je istospolno usmerjena … :)[/quote]

Hmm, meni se sicer nič več ne da, samo mogoče bi ji pa lahko pomagala glede na dejstvo, da imam krizo identitete… Pa še tantro obvladam, ker mi je baterije kupovat škoda in ni ekološko.

pa ti bi jo čist zares rada v kloster spravila … 🙂 sicer pa če ima težave tako hude psihične narave, bo še ženska težko pomagala …
in psihično se samo poglabljajo težave, če človek, ki je heteroseksualec svoje spolne/telesne travme poskuša zdraviti z udejstvovanjem pri drugem spolu, kot pri tistem ki ga prvlači …
no ja, mogoče bo pa ugotovila, da je istospolno usmerjena … :)[/quote]

Hmm, meni se sicer nič več ne da, samo mogoče bi ji pa lahko pomagala glede na dejstvo, da imam krizo identitete… Pa še tantro obvladam, ker mi je baterije kupovat škoda in ni ekološko.[/quote]

moj bo znorel vsak cajt, ker se bom vsak čas polulala od smeha …

čeprav imaš prav – ampak se bojim ,da se bo še tvoje radodarne ponudbe ustrašila … ti pa upam, da čimprej odpraviš krizo identitete … baterije, baterije … 🙂

vse kar rabiš je desc, ki te bo sledil, “poslušal” in bo vstrajen tudi, ko se bo tebi zdelo, da bi se umaknila.
Pa ti bo pomagal, da se ob njem sama pocrkljaš, potem tako, da ga držiš za oneta, ko se crkljaš, pa mu pustiš, da te nakuri z nežno obdelavo nipljev in lizanjem fračke …. ko se boš spoznala ga bo pa desc najebal, tako se ga boš lotevala in notri prinašala podhranjenost vseh 20+ let

Ti, a si že probala tantrat z žensko?[/quote]

pa ti bi jo čist zares rada v kloster spravila … 🙂 sicer pa če ima težave tako hude psihične narave, bo še ženska težko pomagala …
in psihično se samo poglabljajo težave, če človek, ki je heteroseksualec svoje spolne/telesne travme poskuša zdraviti z udejstvovanjem pri drugem spolu, kot pri tistem ki ga prvlači …
no ja, mogoče bo pa ugotovila, da je istospolno usmerjena … :)[/quote]

Istospolnosti itak ne štekam. V čem je fora, da ti nekdo dildo not tišči? Sicer pa, jest se znam prav fejt zaljubit v tipa (že od nekdaj), tko da, prekleto dobro vem v koga se zatrapam in kdo me naredi mokro med nogami.
Res pa je, da sem bila zaljubljena že mnogokrat, še nikoli z nobenim od njih nisem šla med rjuha, kar je itak logično… čeprav bi šla lahko, če ne bi bila zakompleksana.

Če ne bi bila zakompleksana, bi že pri 17 letih bila oddana. Je tip zelo dolgo čakal name… več let.

🙂 saj zato smo ji pa svetovali sataniste in njihovo spolno darovanje … ampak ni pokapirala, kaj ji želimo s tem pvoedati … upam, da bo tvoj post bolj produktiven 🙂

Kar pomiri ga, reci da imaš brisače oprane z lenor-om.

Ja, ampak lahko bi z eno osebo tantrala na dva načina…

Ti, a si že probala tantrat z žensko?[/quote]

pa ti bi jo čist zares rada v kloster spravila … 🙂 sicer pa če ima težave tako hude psihične narave, bo še ženska težko pomagala …
in psihično se samo poglabljajo težave, če človek, ki je heteroseksualec svoje spolne/telesne travme poskuša zdraviti z udejstvovanjem pri drugem spolu, kot pri tistem ki ga prvlači …
no ja, mogoče bo pa ugotovila, da je istospolno usmerjena … :)[/quote]
ki si se tako strokovno lotila tega vsega svetovanja -kaj tega pa nisi ugotovila,da je @gola resnica v resnici tip in se predstavlja za žensko?
Smo že dolgo nazaj iz odgovorov razbrali (ćče malo pogledaš po temah nazaj in njegovih komentarjih boš kaj hitro razbrala tudi ti),da je kao madame v resnici ex brklc.
Pri vsem tem je potem na mestu vprašanje kdo v resnici potrebuje pomoč.

pa ti bi jo čist zares rada v kloster spravila … 🙂 sicer pa če ima težave tako hude psihične narave, bo še ženska težko pomagala …
in psihično se samo poglabljajo težave, če človek, ki je heteroseksualec svoje spolne/telesne travme poskuša zdraviti z udejstvovanjem pri drugem spolu, kot pri tistem ki ga prvlači …
no ja, mogoče bo pa ugotovila, da je istospolno usmerjena … :)[/quote]

Istospolnosti itak ne štekam. V čem je fora, da ti nekdo dildo not tišči? Sicer pa, jest se znam prav fejt zaljubit v tipa (že od nekdaj), tko da, prekleto dobro vem v koga se zatrapam in kdo me naredi mokro med nogami.
Res pa je, da sem bila zaljubljena že mnogokrat, še nikoli z nobenim od njih nisem šla med rjuha, kar je itak logično… čeprav bi šla lahko, če ne bi bila zakompleksana.

Če ne bi bila zakompleksana, bi že pri 17 letih bila oddana. Je tip zelo dolgo čakal name… več let.[/quote]

Pa všeč mi je bil, zelo, inteligenten… čeprav zaljubljena sem bila pa v enga drugega, tudi pametnega (ampak on ni čakal name), tudi njegove starosti, oba približno mojih let.

Usoda pač.

Med rjuhe sem šla z enim precej starejšim zato, ker me je znal napit in me vzet, enim direktorjem ampak ni dolgo trajalo….

Kar pomiri ga, reci da imaš brisače oprane z lenor-om.

Ja, ampak lahko bi z eno osebo tantrala na dva načina…[/quote]

hja, sej brisače niso problem, problem je, ker sem po žensko preglasna 😛

dva načina tantre … a se ti da malo razložiti? ker po navodilih tantre ne izvajam, ampak bolj po domišljiji, pa še to samo s svojim dragim (kaj čmo, sem pač pridna zvesta ženica) … 😉

Pa saj jaz nisem istospolna temveč oboje spolna. Zato pa imam krizo ientitete… Ima pa vsaka kriza lahko tudi velike prednosti… Lahko te spravim v večdnevno esktazo kjer ne boš mogla drugače, kakor pozabiti na svoje telo. Zadeve se namreč odvijajo na duhovni ravni, telo pa je le orodje, ki se ga uporabi ali ne. Noro ti povem!

🙂 saj zato smo ji pa svetovali sataniste in njihovo spolno darovanje … ampak ni pokapirala, kaj ji želimo s tem pvoedati … upam, da bo tvoj post bolj produktiven :)[/quote]

Ne, tud ne bo šlo. Eni ne verjamejo, ampak če je preveč mokro se res ne čuti. Še jaz ne čutim pri sebi. Ginekolog, kot pač ginekolog, itak ne verjame, pravi, da bolj kot je mokro boljše je. Sej pravim, mi pač ni usojeno.

V uvodu poves, da so bila mnenja vseh ginekologov, pri katerih si bila, da s tvojimi sramnimi ustnicami ni nic narobe. Kaj naj bi bil torej zakljucek razen tega, da si videti cisto povprecno, ampak v psihi te nekaj matra?

Avtorica, sem prebrala celo tvoje razmišljanje. Zelo me žalosti, da lahko nekdo dela probleme tam, kjer jih ni. Verjetno ne obstaja ženska na svetu, ki bi imela simetrične labije in idalne. In to je itak čisto vseeno.

Ne rečem, da bi se sekirala zaradi nosa, tako pa zaradi nečesa, kar je že po naravi tako.

Tista ginekologinja ti je povedala prav. Ti imaš prblem v glavi in ne drugje. In če tega ne želiš poštimat, tudi prav.

Lahko pa tudi si sposodiš denar, da greš na tako operacijo. In ti zrihta u nulo (najbrž imaš že zdaj v nulo), ampak da ti še bolj zrihta. Boš videla, še vedno ne bo v redu in še vedno boš travmirala. Ti imaš probleme samo v glavi.

Sicer pa, seks je precenjen. Nič ne zamujaš.

http://med.over.net/forum5/viewtopic.php?t=10984395
eno moško mnenje na oni temi zgoraj – naj ti da vzpodbudo 🙂
evo pa še drug link z moškimi mnenji:
http://www.moskisvet.com/forum?topic_id=62892

ti bi se očitno morala veseliti, ne pa obremenjevati zarad tega 🙂
aja, z operacijo to silit – je pa po mojem brezveze, ker to zmanjša občutljivost predela tam potem in s tem posledično tudi užitek in vzburjenje. Tako da v vsakem primeru je boljše naravno pustit in se nič sekirat :)) in predvsem uživat 🙂 s tapravim partnerjem 🙂

Vem kaj si nekateri moški mislijo o tem, vsekakor ne vsi. Sem slišala sama…. ko ni vedel kakšna sem… zgražal se je….

Vem kaj si nekateri moški mislijo o tem, vsekakor ne vsi. Sem slišala sama…. ko ni vedel kakšna sem… zgražal se je….[/quote]

Tko da lahko rečete vse…. ampak jest vem, kaj sem slišala. Živimo v takem svetu, kjer se ljudje bolj zavedajo. Če se ne zavedaš, da si nag, ne rabiš niti obleke.

In naša država nima nobenega posluha za ženske. Kolikor sem do sedaj videla, je najslabši od vseh oddelkov v zdravstvu ravno ginekološki. Brez heca, povsod je bolj, ginekologija je najslabše. Povsod drugod bi se že moški zbunili, vsaj malo, tle pri ženskah je pa štala.

New Report

Close