Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Izpoved zakompleksanke – seks

Izpoved zakompleksanke – seks

To, da moraš imeti rada seks, je samo moderen predsodek. Babe so tisočletja sovražile, da se desci valjajo po njih in ne vem, zakaj bi bilo danes v resnici kaj drugače. Danes seksualna propaganda na vsakem koraku babe sili v prepričanje, da morajo uživat v seksu z desci. In babe so že tako pod hipnozo, da res mislijo, da jim paše ena moška svinja, ki se pase po njih. Naše babice in prababice in njihove prednice so pa po naravni poti in kmečki pameti vedele, da v fuku užitka za babo ni, samo težave z nosečnostjo in otroci.


Kera neumnost. Ljudje so skozi tisočletja prav lepo uživali v seksu. In moja bejba vedno uživa. V fuku. Nežnem crkljanju. Perverznih igricah. Ali nedolžnem spogledovanju. Vse to paše zraven in je del življenja.

Ni pa vse za vsakogar. Kakor komu ustreza. Tudi tvoja odločitev je povsem legitimna. Važno da si srečen in hodiš po poti, ki ima srce 😉

To, da moraš imeti rada seks, je samo moderen predsodek. Babe so tisočletja sovražile, da se desci valjajo po njih in ne vem, zakaj bi bilo danes v resnici kaj drugače. Danes seksualna propaganda na vsakem koraku babe sili v prepričanje, da morajo uživat v seksu z desci. In babe so že tako pod hipnozo, da res mislijo, da jim paše ena moška svinja, ki se pase po njih. Naše babice in prababice in njihove prednice so pa po naravni poti in kmečki pameti vedele, da v fuku užitka za babo ni, samo težave z nosečnostjo in otroci.[/quote]

S takim razmišljanjem se očitno tolažite slabi flodrači oz. neflodrači vobče.

A je tu kaksna, ki misli da ima prevelike labije? Mene zelo vzburjajo velike sramne ustnice. Ce si vsaj povprecnega videza mi pisi na stekybrkoafnagmaiIcom
Pocuzal bom tvoje visece labije in te popeljal v nebesa. Lp

Tudi sam obožujem velike labije sem tvojih let tako da mi lahko sporočiš za druženje.
Patudi velike č e š p l j e ma ni lepšega videti nekaj takega in to tudi uporabljat.
Jebemo imam že nekaj v hlačah gromozanskega.

Tudi jaz obožujem male in velike labije in se najraje družim z ženskami, ki imajo male in velike labije. Ženska mojih sanj pa si, če imš male labije velike in velike labije male.

Sem ga imela, psihoterapevta ja, celo enega zelo dobrih, sem dolgo hodila k njemu, več kot 1 leto, samo do tega problema sploh prišla nisva :)) ker sva predelovala le posledice tega problema. Sicer je hotel, da še vedno hodim, da nadaljujem (da še ni ok), vendar nisem več hotela….
[/quote]

1 leto je čas, ko se šele dobro začne. In hodit je treba najbolj takrat, ko se ti vse skupaj upre – saj se šele takrat začne resno dogajati in premikati.
Če bi resno hotela rešiti tale tvoj problem, ki je očitno precej globok in obsežen – moraš računati na precej več kot 1 leto mukotrpnega dela, med katerim bi se počutila zelo slabo, včasih prav svinjsko trpela, itd.
A tako to gre – skozi trnje do zvezd.

Ehhh, prepozno opazil od kdaj je tema…
Mogoče bo pa zapisano vseeno komu koristilo.

New Report

Close