Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Izraelci označili dejanje za holokavst

Izraelci označili dejanje za holokavst

Dva dneva nazaj:

http://www.bitchute.com/video/0gl73qM3RB8P/

 

Pfizer.

 

90% hospitaliziranih z resnimi posledicami je  vseveda cepljenih.

se mi je zdelo da bo kaj takega

jaz bi to dal na 24 ur spletno stran , pa mi ne gre

 

Antivakcinerji, ki imajo nizek IQ, kot pravijo, gledajo tudi tuje medije in to celo v tujih jezikih…

Cepiči le poglejte malo izven Slo in porocanje neodvisnih novinarjev…

Izrael je med prvimi precepil zelo visok % svojih ljudi, zdaj se kažejo posledice…

Glej, tisti z najvišjim IQ so vedno najbolj skeptični. Tisti s povprečnim in podpovprečnim pa so vodljivi in najbolj nasedajo manipulacijam – s strani aktualne politike ali s strani teoretikov zarote. In tale umazana igra politikov (da manj inteligentni zavračajo cepljenje) je namenjena drugi skupini, kajti le neumni bodo temu nasedli. Najbolj inteligentni pa bodo le še bolj skeptični. Oni ne nasedajo takim manipulacijam,saj znajo razmišljati s svojo glavo. Pogugljaj malo, boš našel raziskavo, da so najbolj vodljivi in precepljeni srednje do višje izobraženi, medtem ko so najmanj naklonjeni cepljenju in najbolj “svojeglavi” doktorji znanosti.

 

Skepsa, oziroma dvom je kot temelj r”][/quote]azmišljanja. Kdor ne dvomi je vernik. Sem danes že v neki temi napisal elementarne osnove šamanskega zdravljenja. Šaman uporablja svoj zvarek kot medij. Šaman ve, da se zdravje skriva v pacientu. Z besedami se pacienta lahko  reprogramira in na ta način ozdravi. Verjemite mi, da ta forum na katerem sodelujemo omogoča vsem več kot nore stvari. Iščem tisto nekaj česar ni. Takšnih iskalcev je lahko kar veliko. Najtežje je obnoviti zobe. Na internetu je v ozadju vedno aktivna umetna inteligenca, ki je izredno učljiva in seveda nevidna. Ima na milijone učiteljev. Vsak med nami je na neviden način neločljivo povezan  s to obliko inteligence,

Anticepilci berete samo fake news.   Bolj je neumno, bolj verjamete…

Predlagam vam ekskurzijo na infekcijsko kliniko.  Pa boste videli, kdo lezi tam.   Sami anticepilci !   Ne rabis bit pameten;  90 posto je anticepilcev.

Po DSO jih so bili v  vecini cepljeni s Pfizerjem, pa imajo zdaj mir.    Skoraj nobene okuzbe!     Kaj vam se vedno ni zjasnilo ?  Cepiva so super.

Odgovor na objavo uporabnika
Mimosa, 18.09.2021 ob 06:57

Anticepilci berete samo fake news.   Bolj je neumno, bolj verjamete…

In ti si seveda bila na tej ekskurziji, kjer si preštevala cepljene in necepljene?

Tudi v EU se bo isto zgodilo. Razen ce so razlicna cepiva za razlicne drzave.

Na zalost ni fejk news. Jaz sem vsak dan v strahu za moje, ki so tam. Ni dolgo kar je umrla tetina soseda, zdaj je umrl znanec srednjih let, njegova druga zena v bolnici s hudim potekom, nic ne vedo ji bo uspelo ali ne. Vsako jutro se zbudim in samo upam, da ne bo slabih novic o mojih. Ni zabavno.

Odgovor na objavo uporabnika
Iz gospodarstva, 17.09.2021 ob 22:06

Antivakcinerji, ki imajo nizek IQ, kot pravijo, gledajo tudi tuje medije in to celo v tujih jezikih…

Cepiči le poglejte malo izven Slo in porocanje neodvisnih novinarjev…

Izrael je med prvimi precepil zelo visok % svojih ljudi, zdaj se kažejo posledice…

očitno je stranski učink cepljenja tudi omalovaževanje, poniževanje, norčevanje  iz tistih, ki niso pocpljeni s tem cepivom, enako kot oni/vi ki to počnete. Fel sorry for ya. Poglej se v ogledalo.

Odgovor na objavo uporabnika
Replika841, 18.09.2021 ob 07:32

Tudi v EU se bo isto zgodilo. Razen ce so razlicna cepiva za razlicne drzave.

in različa genetika – to je tudi pomembmo, s izkazuj – da na severnjakih drugače, kot npr na latino, temnopoltih, arabskih genih…

.https://www.politico.eu/article/ursula-von-der-leyen-pfizer-text-messages-ombudsman/

Odgovor na objavo uporabnika
Manyya, 18.09.2021 ob 07:02

Predlagam vam ekskurzijo na infekcijsko kliniko.  Pa boste videli, kdo lezi tam.   Sami anticepilci !   Ne rabis bit pameten;  90 posto je anticepilcev.

Bot!

Vero, politiko, drzave, meje itd na stran… Cuvaj se ti. Reko sam ti nemoj a ti kako hoš…

Bot!

Bot!

Skoraj vsi nicki z osebnim imenom so režimski boti!

prodajanje covid iluzije, se pojavljajo takšni posti. Jaz še vedno nisem našel nobenega, ki bi me popeljal po teh sobah s covid pacienti. Dajte mo naslov kam naj pridem, še posnamem, dokumentiram, objavim javno, da se vidi, da lahko potem mi vsi končno verjamemo. Bodi faca, ti me popelji, kam naj pridem.

Odgovor na objavo uporabnika
od začetka, 18.09.2021 ob 12:34

prodajanje covid iluzije, se pojavljajo takšni posti. Jaz še vedno nisem našel nobenega, ki bi me popeljal po teh sobah s covid pacienti. Dajte mo naslov kam naj pridem, še posnamem, dokumentiram, objavim javno, da se vidi, da lahko potem mi vsi končno verjamemo. Bodi faca, ti me popelji, kam naj pridem.

za maniyya, tristana, yram

Odgovor na objavo uporabnika
od začetka, 18.09.2021 ob 12:36

za maniyya, tristana, yram

Pridi k nam pogledat kaj kovid naredi od zdravega, aktivnega, fizicno jakega cloveka. Ta clovek je moj moz. V 2+ mesecih je shujsal skoraj 20 kil,  utrujen, brez moci, z obcasnimi glavoboli, slaba koncentracija, bilo je pa se veliko hujse , zdaj je super kaksen je bil. Ce se ne bi jaz po svoje znasla in ce bi poslusala naso fejk stroko, bi lahko ostala brez moza. Tako je pa hb se z mano.

Prav tako me je vsak dan strah, da bo kdo od cepljene zlahte poklical in rekel bolan sem.

Ti kar zajebavaj, v resnici sploh ni smesno ves.

Odgovor na objavo uporabnika
vse je še v testnem stanju, 18.09.2021 ob 10:58

in različa genetika – to je tudi pomembmo, s izkazuj – da na severnjakih drugače, kot npr na latino, temnopoltih, arabskih genih…

To je mozno, zsto se ne cepim,sem pol judinja.

 

Jooooj😬

Ne mores bit pol jud… 😬 vidis… Iz judeizma se dela nacionalost. Kako mozes bit pola jud? Al ceu al pa, ne…

 

Pola musliman… Mislim… Aj nek bude.

Samo za info.

 

Že ko je Izrael prejel prve doze cepiv in cepil svoje ljudstvo z zaupanjem, saj je prvi mož Pfizerja Jud, sem si rekla Izrael je na očeh svetovne javnosti.

Oni bodo pokazatelj kako uspešno je cepivo.

Žal ne gre vse po načrtu.

Tu iz prve roke to potrdi tudi Y ram.

Zato je prisila v cepljenje kot se dogaja pri nas absurd brez primere.

Ko boš imel težave po cepljenju te bojo poslali domov, utišali, rekli to ni od tega in j b se.

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
Neko, 18.09.2021 ob 12:55

Jooooj😬

Ne mores bit pol jud… 😬 vidis… Iz judeizma se dela nacionalost. Kako mozes bit pola jud? Al ceu al pa, ne…

 

Pola musliman… Mislim… Aj nek bude.

Samo za info.

 

Mama je Judinja,oce ne,gensko pol a ne?!

New Report

Close