Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Izraelci označili dejanje za holokavst

Izraelci označili dejanje za holokavst

Pac no ja… Kakorkoli. Izjasnjujte se kokr vam pase.

Ne dajte se💪.

Odgovor na objavo uporabnika
Hahajaja, 18.09.2021 ob 13:03

Odgovor na objavo uporabnika
Neko, 18.09.2021 ob 12:55

Jooooj😬

Ne mores bit pol jud… 😬 vidis… Iz judeizma se dela nacionalost. Kako mozes bit pola jud? Al ceu al pa, ne…

 

Pola musliman… Mislim… Aj nek bude.

Samo za info.

 

Mama je Judinja,oce ne,gensko pol a ne?!

Shabat shalom, buen shabat

 

Selam meri selam😉.

Nece ova da ti odselami… Svasta. Ja cudnog naroda brete….

Tako vi to subotom na telefonima a….

Dobro je aj necemo u tom pravcu.

Odgovor na objavo uporabnika
Neko, 18.09.2021 ob 13:23

Selam meri selam😉.

Nece ova da ti odselami… Svasta. Ja cudnog naroda brete….

Tako vi to subotom na telefonima a….

Dobro je aj necemo u tom pravcu.

Lahko ker ni prepovedano govorit, jaz imam skoz naprave prizgane. Prepovedano je npr pisati knjigo, ni pa prepovedano pogovarjat se, ne v zivo, ne po telefonu, niti po emailu, smsju npr. Delam pa nic do vecera. Ne kuham, ne perem, ne cistim itd. Nism od  ultraortodoksnih, ki se dihat ne smejo na sabat.

ajd Salamalejkum

 

https://www.theguardian.com/world/2021/sep/10/boys-more-at-risk-from-pfizer-jab-side-effect-than-covid-suggests-study

V branje tistim, ki so tako ponosno peljali cepit svoje najstnike. Da naute pol jokali.

Odgovor na objavo uporabnika
yram, 18.09.2021 ob 13:10

Shabat shalom, buen shabat

 

Shalom.

Sem kristjanka,pa naj te Bog blagoslovi tudi tebe.Res ste že vsi nestrpni,vsi smo mi to v istem zosu,…

Ja, sej nima veze kristjan, musliman, jud, mešani…samo ,da smo na svetli strani…kot vidite je prevladala tema, zlo, kabale, tisti ,ki častijo temne strani…to so dolgo načrtovali…notri so vse elite, ki imajo v nadzoru in lasti naravne dobrine, bančne sisteme, medije, in še in še…tud Vatikan ni čist…Hoolywood…( če pogledate primer Epstein pa je še in še…) sodoma in gomora , razuzdanost, pohlep….ga ni junaka, ki bi jim uničil sisteme…, da bi prevladala svetla stran, ker jih uničijo z ustrahovanjem, podkupovanjem…upanje umre zadnje…

 

New Report

Close