Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Izrečene besede ….

Izrečene besede ….

Sej je tudi men počil, pa je blo potem tok škode, da sem se rajši zadržal drugič.

Midva se glih ne bi cmokala, maš prov. Ej, mejl sem dobil včeraj, zdele neki ne dela, pa dobiš kasneje.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

pa še eno ljudsko modrost bi dodala tu zraven:

Pomisli, preden kaj rečeš, tudi beseda lahko človeka ubije.

Na žalost znamo ljudje z besedami vse prevečkrat ubijati. A ubiti še vedno dihamo in živimo, le vprašanje, kako živimo?

Tistega, ki ti ga je uspelo spreobrniti, je bil verjetno res bolj ” mehak ” primerek. Verjetno še nisi naletel na res trd oreh !!

No, pa nisi zlat :)))

Bemti ja, danes ga email.si že kar nekaj časa biksa !

Tapravih bizgecov se ne da spreobrnit!!le še huje je in se stopnuje iz dneva v dan…..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ja.. ker je tuki gor obilje nasprotnega spola :))) bi blo mal… neumno, da bi se cmokala :))))) Je treba punce ponucat za kej tacga :)))

Jani je vesel, da je mail prišel na pravi naslov :))))

heheh,
jani, pozdravček in poljubček ( brez ljubosumja prosim ) tudi tebi.

pikapoka

hej zajček, hvala za dobrodošlico, se bom potrudila, da bom bolj pridna za obiske v vaši gmajnici

He, he, a ne da tale bebika zgoraj od mucke, je letela tebi ??
Ti kar veselo po gmajni bezlaj z nami :)) saj si naša !

ej princesita, sej viš kva je, dež zunaj, dolgčas doma, pa sem pršla mal pogledat

uh.. z ljubosumjem smo pa tuki gor že opravili… nekaj .. svetlobnih let nazaj :))))) pikapoka (uh, kakšen nick 😉 vračam 🙂 pa dam še enga zraven :)))

Jani ve, da punce zastopijo tole lubčkanje :)))))

Dobrodošla tudi z moje strani,pikapoka, čeprav se ne poznava.

Pa proč z zagrenjenostjo.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

ja vaša, čisto majccena pikapoka, z rdečo suknjico in črnimi pikicami, ki vse želje vam izpolni
( sam ne rečt da bi redi imel glavni zadetek na lotu, ker ta je moj, sem ma dio mio gorenjka, kva morem pomagat)

hehehehe zajček o sem naletel in to na veliko 🙂 Sam pri teh sem izgubil upanje in jih pustim pri miru 😉 Spreobrnjenci so bli pa res že orenk stenstani :))))))

Jani je vesel, da zajček ve, da sem čist.. normaln 😉

A ne, moja bo. Pa čeprov nisem gorenc, je ne dam. Bom pa vse peljal na en orenk izlet kam daleč .

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

hej, hudima ja, pa mene res že ni blo kle gor kar nekaj svetlobnih let, sej nič čudnega da zamujam vse najlepše, še posebej če je to ljubčkanje;)))))))))))))))))))))))))
evo Jani, en milijon vagonov poljubčko …..aja……k vam ne bozi železnica, pol pa…….khm…….en milijono kamionov poljubčkov samo ZATE
mvuuuuuuuuuuuaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Vidva kar sanjajta…muca tole rajžo dobi….pa sam en listek bo spolnila..aha…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

mišon, hvala tudi tebi za dobrodošlico, in……….ah, kaj pa je to zagrenjenost……………?:)))))))))))
evo, kle v dokaz, da sem full dobre volje en kup poljubčkov še za tebe

zunaj pada dež, jest pa uživam ob poslušanju padanja dežnih kapelj, to je za mene najlepša simfonija narave, samo pikapoka se mora skriti pod kak listek, da ni mokra.

Poljubčka mišon

pikapoka

Men je pa fino po dežju skakat, pa da ti dežne kaplje padajo po licih, pa …
pa čofanje po lužah. Moja tamala tko uživa.Dava gor škornje in palerino pa
čof,čof.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

Ravno iz gobčka si mi vzel. Sem hotela napisat, da bi šli lahko kam na izlet vsi skupaj…

Ha, muca, bemti….
Ti privoščim iz srca, evo, res !

Tko nekam, kjer te strežejo od spredaj in od zadaj.Pa ti pihajo s takimi velkimi pahljačami, pa delice pa fanti so ti na razpolago. Oh, kako sanjam.
A ni lepo tko sanjat, sej nč ne stane.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

Res je :)))
Na trenutke, nam je lahko tudi lepo :))
Naj dodam še, da bi bila zadovoljna, če bi zadeva trajala ” samo ” en mesec. Tu si zamišljam še en dober avto, peljala bi ga sama, poln žep denarja, da mi vsaj en mesec ne bi bilo treba misliti kaj lahko in česa ravno ne smem kupit, hm, pol čaki, kaj še…..

jaz privoščim kakemu revežu..čist zares!Jest nerabim dnarja…Sploh se ne zavedamo kolk je takih….
Ravno v soboto je k tamali prišla neka fletkana punčka iz sosednje ulice…
Doma so zelo skromni,večkrat nimajo…in punčke 4 so..so prepuščene bolj same sebi..mami se vdaja alkohulu…ljubček jih pretepa….
Ampak tako ljubke in prijazne,da ko to gledaš te srček boli…No in ta boga revica,je prinesla darilce.mene je stiskal..otrok je od sebe odtrgal en velik zvezek,pa barvice-ene čist miniaturne..pa eno plišasto pikapolonico,ki jo je očitno imela že nekaj časa…Potem pa reče..joj pozabila sem copatke…sem ji rekla že dobro..bom ti jaz ene dala..pa pravi sej veš moje so čisto strgane doma…pazi potem pa rokica in voščilo…vse najboljše pa da se ti izpolnijo vse želje…pa da boš še naprej tako pridna..uhaa.ej kaj me je zadelo to!!
No tako….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Pa kakšno dobro pijačko, koktejle moraš poskusit, pa vetrček, ki tko nalahno pihlja, pa palme, pa toplo čisto morje,

PA VSE TJAVENDANOVCE !!!!!!!!!!!!!!!!!

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

New Report

Close