Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Izrečene besede ….

Izrečene besede ….

Muca, žal . Rabiš denar, vsak od nas ga rabi. Razlika je samo v tem, da je nekdo srečen in zadovoljen z malim, medtem ko drugi hlasta po vedno več in več, kar končno skoraj vedno, pripelje do izgube svojega jaza.

Denarja potrebujemo le toliko, za normalno, kulturno in dostojno življenje!

Uh.. tole pa je… presenečenje 🙂 Tolk kamionov… le kam nej jih spravim… bo treba tele lubčke skonzervirat pa spravt za slabe čase 😉

Jani je vesel, da ma tako čast :):):):)

To, ja to ! He, he, ej, a ni dobro, če se vsaj malo zamisliš v to vse skupi :))))))))))))))))))))))

Baje da v skrinji zamrzneni pridobijo še na sladkobi..tko da priporočam skrinjo..heheheh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

.. sem spet vse zamudila :(((

lepe besede, pa vse lubčke :((((( .. pa dnar ste potalal .. pa pikico pozdravil .. na, zdej ste pa še šli .. pod palmo v tople kraje .. jest pa samaaaaaaaaaaa :(( tuki :((

no, bom pa še jest napisala nekaj lepega … iz knjigice .. Mačji recepti z mišjo prilogo :)))

Recept za dolgo prijateljstvo …..

Pred spanjem si pripravi vročo kopel iz dišečih vrtnic in v njej namakaj svoj rep.
Ko se rep zmehča, z njim mahaj po svežem zraku toliko časa, da se popolnoma posuši.
Ko si zaželiš dolgega prijateljstva, svoj rep mehko ovij okrog prijateljevega :)))))

Lep dan vsem … pa pozdravček pikipoki :))

B.

uhaaaaaaaa…tole je pa hudimrjevo lepo Barbi..hvalaaaaaaa!!!!*******

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Barbara, mi smo še kar tuki 😉 Čakamo na tebe, da nas boš peljala v toplejše kraje :)))))

Jani bi tud… tkole.. pod repkom.. khm ;):):):)

muca .. knjigica je cela ful .. poučna .. čeprav je otroška 🙂

evo Jani .. še en recept zate :)))

Recept za sladke sanje …

V skledo mleka zmešaj kilogram sladkorja.
Na vrh potresi sveže marjetice. Napitek posrkaj s slamico.
Če je mešanica prava, boš med srkanjem zaspal ,
v nasprotnem primeru dodaj še žlico sladkorja …

tisto čohanje nad repkom … tisto pa v mislih :)))))

B.

pa še mišja priloga osamljenosti ….. če se ne poznaš, si osamljen!

.. no, to je pa čista resnica :)))))

Uh,,, Barbi.. ti si postala orenk.. konkurenca 🙂 Mariji 😉 No.. da rečem…. da mam sladke sanje :)))) ne rabim sladkorja.. mogoče kakšno Marjetico :)))))

Jani pošilja Barbari enga lubčka.. k je tako lepo napisala zgornje misli…. in dodaja, da sploh ni osamljen.. ker se mu full neki skoz dogaja :))))

no ja .. da bi se približala Mariji .. bom mogla prej še mal .. možgančke trenirat, pa še kakšno življensko resnico popapcat .. se pa trudim :))))

B. ve da Jani niti pod razno ni osamljen … nima prostora za osamljenost .. ker ma tolk lepega v sebi .. da mora to ves čas delit z drugimi .. pa potem zmanka časa za .. osamljenost :)))))

ok .. če nisi za sladkor … pa naj bo …

… Recept za zaljubljene sanje …

Ponoči v steklen kozarec nalovi sanje.
Dodaj 2 žlici medu in 7 žlic babičinega čaja.
Vse skupaj na dušek spij pred zajtrkom.
Deluje do sedmih zvečer :)))))

in še mišja priloga :)))) Ljubezen imamo zapisano v srcu …

tko …

sem se pa razpisala :)))

a ti pa nisi šel z ostalimi pod palmo??? … delaš meni družbo :)))

B. , ki je fuuuuuuuuul vesela, da ma družbo 🙂

uh.. zdej sem brez besed… grem prštimat kozarec za sanje lovit… palme so mi pa ušle :)))) očitno nisem opazil, da se pripravljajo za odhod… eh.. pa sej nekdo mora bit pa tud dežuren :))))

Jani, ki zelo rad opravlja taka dežurstva in dela družbo… tudi Dr. B 😉 …. na še enga lubčka :)))))))))))

hmmm … a vsi ti lubčki zato .. ker sem tiste tazgodnje danes zamudila :)))))

evo .. enga zate … konec se vedno konča pri repu 😉

B.

Zanimiva teorija ja 🙂 no sej nekje pa konec tud mora bit.. pa magari pri repu 😉

JTLC 😉

Potem pa tisto pesmico sigurno poznaš..tud je otroška na eni otroški kaseti..pa tud zelo poučna…

jaz se že en čas čudim kolk novih knjigic,pesmic..vsaga zelo poučnega za naše male sončke..zanimivo res!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

New Report

Close