Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Izredna pomoč?

Izredna pomoč?

7maja sem oddala prošnjo za izredno denarno socialno pomoč.Sedaj me zanima,ko gledam kdaj bodo izplačila piše 1 obdelava 2 obdelava.Ali je to mišljeno nekje za redno,drugje izredno ali vpliva datum?Hvala

Delat se spravi raje

Kaj se nekateri spotikate in sploh ne odgovarjate?Ampak imate in morate imeti komentarje,a mislite,da človek noče delati,ker dobiva socialno pomoč,če jo sploh dobi.Ker je že tak komentar ti na kratko povem tudi ti ali vi boste mogoče kdaj na tem.Pa nobenemu ne privoščim.Imam kar nekaj let delovne dobe ,oba s paaartnerjem sva rada delala tudi sedaj delava,če je le kje možnost.Problem je samo če ti plačajo.Tako,da s takimi komentarji se ni treba pojavljati.Jaz sem samo vprašala,in na vprašanje dobiš odgovor.Hvala

Če si oddala 7.maja, gre pravica od 1.6. (če je seveda odobreno), torej prvo možno nakazilo 21. junija (1 obdelava), tam okoli 6 julija je 2 obdelava. Vse je odvisno od tega kdaj boš dobila odločbo. Vsekakor pa pred 21. junijem ne računaj na denar.

Hvala lepa.

v tabeli terminski plan 2014, lepo piše
http://www.mddsz.gov.si/si/delovna_podrocja/sociala/denarna_socialna_pomoc/

Vedno pa ti odločba velja od 1. naslednjega meseca po vlogi – torej če oddaš kadarkoli v maju ti velja od 1.6 naprej – izplačilo pa je glede na to kdaj v maju si oddala vlogo na začetku (1. odbelava nekje do 13 junija – izplačilo 21.6) ali po 20. maju (druga obdelava do 24.6 in jasno izplačilo potem v začetku julija 5 ali 6). Dnevi se vsak mesec malo spremenijo ampak nekje do 15 1. obdelava do 25 druga obdelava. Obdelava je, kdaj poštemplja in zaključi odločbo v rčunalniškem programu, natisne in pošlje odločbo lahko tudi kak dan ali dva kasneje.

Tako je pravilno si jim odgovorila cestitke

delat se spravi ti komunisticno -levicarska drek zalega v sloveniji-pokozlam se ti v lape-ti je jasno zdaj-kako si drznes napisati-delat se spravi-crkni komunisticni drek!!!!

Ja bolje je zivljenje v kapitalizmu v katerem 10%ljudi Zivi 90%pa Zivotari! Da o slobodi gibanja,govorenja,drzanje besed,lepega brezskrbnega zivljenja niti ne govorim ker ga nisi dozivela in takim Idiotom kot si je to brez smisla razlagat! Naredi samomor ker ocitno si otrok piflar,otrok racunalnika brez pristnih prijateljev! GRE TI SLABO V “TVOJEM”ZIVLJENJU TODA V ROKU STIRIH LET TI BO SLO SLABSE SE ZA 50,60PROCENTOV! RUSI PRIHAJAJO NAREDIT RED V TEJ DVOLICNI EU!!!

Odgovor na objavo uporabnika
redne,izredne, 25.05.2014 ob 08:02

7maja sem oddala prošnjo za izredno denarno socialno pomoč.Sedaj me zanima,ko gledam kdaj bodo izplačila piše 1 obdelava 2 obdelava.Ali je to mišljeno nekje za redno,drugje izredno ali vpliva datum?Hvala

Odvisno kdaj bo vloga sploh rešena in če bo pomoč odobrena.

V 10-ih letih je pa menda že dobila odločbo, takšno ali drugačno?

Odgovor na objavo uporabnika
antikomunistka, 03.07.2023 ob 22:28

delat se spravi ti komunisticno -levicarska drek zalega v sloveniji-pokozlam se ti v lape-ti je jasno zdaj-kako si drznes napisati-delat se spravi-crkni komunisticni drek!!!!

Ti prasica pokvarjena, ti zdaj jaz povem da poznam 2 TIPA, ki prejemata socialko že LETA in nočeta delati.  Sta pa oba zagrizena janšista!  Janša gor, Janša dol, pa tistega Butla z Noretv vedno citirata kot Boga, ko ju srečam v trgovini!  Da si ne boš jezik izpahnila, prasica janšistična.

Odgovor na objavo uporabnika
Borut785, 09.05.2024 ob 12:06

Ja bolje je zivljenje v kapitalizmu v katerem 10%ljudi Zivi 90%pa Zivotari! Da o slobodi gibanja,govorenja,drzanje besed,lepega brezskrbnega zivljenja niti ne govorim ker ga nisi dozivela in takim Idiotom kot si je to brez smisla razlagat! Naredi samomor ker ocitno si otrok piflar,otrok racunalnika brez pristnih prijateljev! GRE TI SLABO V “TVOJEM”ZIVLJENJU TODA V ROKU STIRIH LET TI BO SLO SLABSE SE ZA 50,60PROCENTOV! RUSI PRIHAJAJO NAREDIT RED V TEJ DVOLICNI EU!!!

Da se ne boš pridružil ta črnim dedkom v jamah, če boš takole z gofljo opletal. Ti jaz povem, da se ti bo zgodovina ponovila. Sloboda, boš videl ti slobodo tele nepismeno

New Report

Close