Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Izziv vedeževalkam: napovejte mi prihodnost (brez vseh vprašanj)

Izziv vedeževalkam: napovejte mi prihodnost (brez vseh vprašanj)

Klasične vedeževalke so ponavadi znale vedeževati prihodnost brez posebnih vprašanj za posebne okoliščine, pač pogledala v karte, zoc, dlan in je znala povedat.

Ali katera tukaj, ki pravi, da gleda v karte, zna to?

Poskusite in mi napovejte prihodnost, karkoli boste pač videle, jaz ne postavim nobenega vprašanja glede ničesar posebnega! Uporabite svoje skrivne tehnike!

In kaj boš dala v zameno, poceni fektarica?

Odgovor na objavo uporabnika
Glej ti njo, 08.05.2024 ob 23:01

In kaj boš dala v zameno, poceni fektarica?

Hahaha! Je rekla ta, ki tukaj cele dneve visi in piše v vsako temo “Mi kera pogleda v karte”!

In če meni slučajno katera odgovori, boš ti prva, ki boš fehtala “še meni!”

Zelo natančna predikcija, kajne?

Vidim neko znano osebo, iz preteklosti, vplivna. Vidim, da načrtuješ nek izlet ali počitnice, kraj počitka, ob vodi, za bolj pomembne ljudi. Iščeš mir. Vidim nek vzpon, ali napredovanje ali uresničenje nekega cilja. …

Tko to je brez vseh pripomočkov.

Čisto intuitivno vidim neko rešitev rodbinskih razmerij v kratkem, do poletja. Nekaj boste dorekli, morda dediščina. Bolj sproščena boš. Za letos načrtuješ nekoliko drugačen dopust kot običajno. Lani ali pa letos pozimi si se naučila bolj postaviti zase, seanj obremenjevati, lahkotneje stopati skottlzi življenje. Izkušnja nekoga drugega te je streznila. Tudi na čustvenem področju si ostala bolj odprta. Vidim neko priložnost, ko si oblečena zelo elegantno, prevladujejo svetle barve, največ bele. Nek sloves en dogodek čez poletje.

Obe vedeževalki zahvaljeni!

Zanimivo. Bomo videli, zaenkrat nič ne morem reči. Če bo kaj iz napovedanega, sporočim.

Meni so take napovedi ljubše, ker so bolj presenetljive in bolj razburkajo domišljijo!

Bi tudi meni tako kot avtorici, če sta pokonci še?

Napovedujem vam sonce in dež izmenično, zdravje plus bolezen vse bo. Rit vas bo srbela. Umiti se bo treba. Za dnevom bo prišla noč. Nekega dne boste umrli. Če plačate 567 plus DDV, povem uro in dan.

V kartah vidim, da vam je dolgčas, prihodnost bo temna zaradi tega. Pa tudi urok imate.

Naslednje leto boste morali placati visjo dohodnino. Vas dohodek bo stagniral, zato zacnite sparat. Dajte nekaj denarja v stunf, a nikomur ne povejte, sicer bo stunf z denarjem vred izginil. Enkrat do jeseni se vam obeta nesreca, vidim noge v zraku, pazite, da si ne zlomite kosti. Z dopusta boste prisli zelo slabe volje in se dolgo casa ne boste mogli pomiriti. Vidim neko bitje, kot otroka s kratkimi lasmi in za njegovo glavo sije sonce. In gozd se mi prikazuje. Ni cisto jasno, ali boste med nabiranjem borovnic srecali medveda ali samo debelega cloveka. Zacnite vaditi sprint. Prikazuje se mi tudi rjav lesen stol pred svetlimi notranjimi vrati. Sedalo je obrnjeno proti vratom. Kaj to pomeni, veste samo vi.

New Report

Close