Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Izživljanje nad otroki v ljubljanskem vrtcu

Izživljanje nad otroki v ljubljanskem vrtcu


jaz pa sem zdaj malo spremenila mnenje – sem brala,da je lastnica torej ta vrečerjeva baje včasih pomahgala pri kuhanju in da ni imela registrirane nobene dejavnosti za svoje delo – tudi varstvo otrok ne.
Torej zdaj potem razumem ta vrečerjeva je torej ta lastnica- in v prisevku so povedali,da je ta, ki je skrbela tudi za prehrano, to počela.
Po mojem je imela ona to kao in preko s.p-ja najela vzgojiteljico in res zavoda ona sama ni imela v razvidu. Ampak ima dejavnost kot s.p. samo ta vzgojiteljica zlata. poleg te pa sta potem zdaj zaposlili še drugo – to, ki je vse obelodanila.

Sem pa še včeraj videla,da se je pred leti na monu oglaševala ta vrečerjeva – zdaj že te teme ni več, so jo očitno admini pobrisali.
Torej lastnica je morala biti ta vrečerjeva, saj je ona nabirala otroke in oglaševala – očitno ji je bilo v interesu,da ona čimveč zasluži, potem pa je od tega zaslužka plačevala vzgojiteljico, ki jo je najela preko s.p.-ja saj sama ni imela primerne izobrazbe.

Tako si zdaj jaz to razlagam, glede na prebrano. ne vem če je prav – samo ker to lastnico vrečerjevo opisujejo tudi kot tisto, ki je skrbela zraven tudi za prehrano in ker je bilo povedano,da naj bi počela to oseba, ki ni imela dovoljenja za vzgojo, ampak je skrbela za prehrano – potem pač mislim,da je to res po tem sklepanju ta lastnica.
Očitno je tudi ta dotična pobirala zaslužek od vpisa, saj je ona oglaševala dejavnost in ne vzgojiteljica, ki ima s.p..

Drugače so Vrečar, ne Vrečer.

Meni gospa na posnetku, ki je zanikala očitke, o zadaj deluje drugačna od te, ki je na silo hranila otroke.

posnetek z Odmevov

se pa zdaj res ne ve, v Odmevih so rekli eno, na spletu piše drugače. kaj je potem vloga te Zlate N.

V prostorih Zavoda KENGURUJČKI izvaja varstvo predšolskih otrok varuhinja BELI MEDO, Zlata Nuhanovič s.p., katera je vpisana v register varuhov prešolskih otrok pri pristojnem ministrstvu pod zaporedno številko 4/2015. Svojo dejavnost izvaja v skladu z zakonom (24.člen Zakona o vrtcih – Uradni list RS, št. 100/2005, 25/2008, 98/2009-ZIUZGK, 36/10, 62/2010-ZUPJS, 94/2010-ZIU, 40/2012-ZUJF)

zlata n je vzgojiteljica, ki je prijavila zadevo. lastnica zavoda bi lahko opravljala zgolj gospodinjska dela, vendar je ona očitno delala večino stvari.

Zdaj sploh ni važno, kdo je kaj. Tole prepucavanje je kot lov na čarovnice. Odgovorni so VSI, od izvajalke dejavnosti naprej, nato lastniki nepremičnine/podjetja in na koncu še objektivno odgovorni pristojni na Ministrstvu za delo, družino in socialne zadeve.

zlata n je vzgojiteljica, ki je prijavila zadevo. lastnica zavoda bi lahko opravljala zgolj gospodinjska dela, vendar je ona očitno delala večino stvari.
[/quote]

In je bila čisto na novo pri njih, a ne. Samo ne vem, kako to, da so imeli njene podatke že nekaj let objavljene na spletni strani.

Upajmo, da bodo pricevanja zadostovala. Predstavljam si ne, kaksno grozo je dozivljala tista mala 11 mesecna puncka. Njeno kricanje je naravnost grozljivo. Kaksna posast dela to?
[/quote]

Sem mamica prav tako 11 mesečne deklice, ko sem včeraj videla ta posnetek. Grozno, še zdaj me kar mrazi, celo noč nisem mogla spati, pa na posnetku ni bil niti moj otrok. Da bi z mojo deklico nekdo ravnal tako okrutno … Ne vem, raje ne pomislim, kaj bi naredila s to žensko. Že tako je težko, ko oddaš otroka v tuje varstvo, potem pa izveš še kaj takega. In to tako malo bitje, ki že tako utrpi stres, zaradi odsotnosti domačih, vse kar si želi je neko varnost, toplino, s tabo pa ravnajo tako neprijazno.

Ali bo to snemanje sploh obveljalo kot dokaz na sodišču? Ali se sme snemati brez privoljenja tistega, ki ga snemaš?
Se spomnite prisluhov, ko so posneli Jankovića v pogovoru s farmacevtko? No, ti prisluhi na sodišču NISO BILI VELJAVNI in se niso sprejeli kot dokaz.

Sem mamica prav tako 11 mesečne deklice, ko sem včeraj videla ta posnetek. Grozno, še zdaj me kar mrazi, celo noč nisem mogla spati, pa na posnetku ni bil niti moj otrok. Da bi z mojo deklico nekdo ravnal tako okrutno … Ne vem, raje ne pomislim, kaj bi naredila s to žensko. Že tako je težko, ko oddaš otroka v tuje varstvo, potem pa izveš še kaj takega. In to tako malo bitje, ki že tako utrpi stres, zaradi odsotnosti domačih, vse kar si želi je neko varnost, toplino, s tabo pa ravnajo tako neprijazno.
[/quote]

No meni je tisti posnetek vzel apetit in spanec, si sploh ne morem predstavljati, kaj doživljajo starši. Da ima nekdo v sebi toliko zlobe in sadizma, da to dela in/ali dopušča je izven mojega skromnega razumevanja. Ti mučitelji si zaslužijo vse, kar jim gre.

Najbrž bo na sodišču moral spregovoriti 11 mesečni otrok in zadevo prijavit!!! Verjetno posnetka ne bodi dovolili, ker bodo čakali na prijavo dojenčka. Banana republika!!!

Moški česa takega niso sposobni, ni tako?

Moški česa takega niso sposobni, ni tako?
[/quote]

Moški tega enostavno ne počnejo.

No meni je tisti posnetek vzel apetit in spanec, si sploh ne morem predstavljati, kaj doživljajo starši. Da ima nekdo v sebi toliko zlobe in sadizma, da to dela in/ali dopušča je izven mojega skromnega razumevanja. Ti mučitelji si zaslužijo vse, kar jim gre.
[/quote]

še nimam otrok, pa mi je grozno, ne neprijazno, to je grozljivka – tudi jaz si ne morem predstavljati kaj doživljajo starši – jaz najprej bi otroka peljala na fizični pregled k zdravniku, potem pa naprej od zdravljenja psihe in travm. Uboga deklica, saj bi se zadušila tam, če je dotična ne bi našla in odkrila.
saj so bili revčki kot v taborišču. ravnali so pa z njimi kot s smetmi.
Obiga bitja nedolžna. Jočem zraven.
da to mojemu otroku naredi- ne vem kako bi se ustavila in kje res. zagotovo pa kot je napisala še ena mamica, ki se je oglasila, v odškodninske tožbe – civilno zagotovo!
ne razumem kako lahko en človek nosi toliko zlobe v sebi, da komurkoli kaj takega počne, kaj šele otroku.
In kot sem že napisala – nisem privoščljiva,. se pa strinjam z mamico zgoraj, ki piše,da takemu človeku pa privoščiš, da občuti na lastni koži vso bolečino in trpljenje, ki jo je namenoma povzročil nedolžnemu otroškemu bitju.

in jaz trdim,da so s tem, ko so vse takoj zaprli in umaknili vse naslove web strani, soc. omrežja, so povedali,da je neka odgovornost na njihovi strani. zagotovo. je to tudi en dokaz.

še nimam otrok, pa mi je grozno, ne neprijazno, to je grozljivka – tudi jaz si ne morem predstavljati kaj doživljajo starši – jaz najprej bi otroka peljala na fizični pregled k zdravniku, potem pa naprej od zdravljenja psihe in travm. Uboga deklica, saj bi se zadušila tam, če je dotična ne bi našla in odkrila.
saj so bili revčki kot v taborišču. ravnali so pa z njimi kot s smetmi.
Obiga bitja nedolžna. Jočem zraven.
da to mojemu otroku naredi- ne vem kako bi se ustavila in kje res. zagotovo pa kot je napisala še ena mamica, ki se je oglasila, v odškodninske tožbe – civilno zagotovo!
ne razumem kako lahko en človek nosi toliko zlobe v sebi, da komurkoli kaj takega počne, kaj šele otroku.
In kot sem že napisala – nisem privoščljiva,. se pa strinjam z mamico zgoraj, ki piše,da takemu človeku pa privoščiš, da občuti na lastni koži vso bolečino in trpljenje, ki jo je namenoma povzročil nedolžnemu otroškemu bitju.

in jaz trdim,da so s tem, ko so vse takoj zaprli in umaknili vse naslove web strani, soc. omrežja, so povedali,da je neka odgovornost na njihovi strani. zagotovo. je to tudi en dokaz.
[/quote]

Ne, nobenemu človeku ne privoščiš, da bi občutil bolečino – če mu, je to privoščljivost ali še kaj hujšega, zato samo nehajte s tem. Imamo sodni sistem, ki mora najti pravo kazen za odgovorne, potem pa je treba sprejeti čim več preventvnih ukrepov, da se to ne bi dogajalo. To pa je vse.

Ne, nobenemu človeku ne privoščiš, da bi občutil bolečino – če mu, je to privoščljivost ali še kaj hujšega, zato samo nehajte s tem. Imamo sodni sistem, ki mora najti pravo kazen za odgovorne, potem pa je treba sprejeti čim več preventvnih ukrepov, da se to ne bi dogajalo. To pa je vse.
[/quote]
potem pa če hočeš pač sem privoščljiva – takemu slabiču, ki se z nasiljem znaša nad nemočnim in mu povzroča najhujše bolečin – oprosti do takih nimam milosti – v mojih očeh so to pošasti.

In res ne hvaliti tako našega sodnega sistema – naš sistem je zatajil že v tem,da je lahko tole delovalo toliko let – čeprav zavoda kenurujčki sploh ni baje uradno.
pa ni nihče ukrepal.
Toliko o naših uradnikih…
potem pa če pridemo do sodnega našega sistema – poglej si temo iz torkovega preverjenega o tipih, ki so z oderuškimi obrestmi nategovali nedolžne…
spoznani za krive zunaj naše države, ker so pobegnili od tu, in čeprav se ve,da so ti, ki so te pogodbe sklepali obtoženi kaznivih dejanj, to naše bajno sodstvo še vseeno ne bo rešilo in ugodilo oškodovanki – poglej si prispevek o tem našem vrlem sodstvu.
Sramota!


potem pa če hočeš pač sem privoščljiva – takemu slabiču, ki se z nasiljem znaša nad nemočnim in mu povzroča najhujše bolečin – oprosti do takih nimam milosti – v mojih očeh so to pošasti.

In res ne hvaliti tako našega sodnega sistema – naš sistem je zatajil že v tem,da je lahko tole delovalo toliko let – čeprav zavoda kenurujčki sploh ni baje uradno.
pa ni nihče ukrepal.
Toliko o naših uradnikih…
potem pa če pridemo do sodnega našega sistema – poglej si temo iz torkovega preverjenega o tipih, ki so z oderuškimi obrestmi nategovali nedolžne…
spoznani za krive zunaj naše države, ker so pobegnili od tu, in čeprav se ve,da so ti, ki so te pogodbe sklepali obtoženi kaznivih dejanj, to naše bajno sodstvo še vseeno ne bo rešilo in ugodilo oškodovanki – poglej si prispevek o tem našem vrlem sodstvu.
Sramota!
[/quote]
Saj ta slabic ima ogromno bolecine. Ne skrbi. Njegova dejanja o tem govorijo. S takimi ljudmi, naj se ukvarjajo ljudje, ki so za to usposobljeni, ker vprasanje, ce je sploh kaksna resitev. Ves slabici, vedno povzrocajo bolecino, ker jo imajo sami prevec.

Moški tega enostavno ne počnejo.
[/quote]

Tega mogoče ne, ampak veliko hujše in veliko bolj grozne stvari pa. In to vsem ljudem, obeh spolov, od dojenčkov do starostnikov.
Ženske v povzročenih grozodejstvih enostavno ne morejo “tekmovati” z moškimi.

Zlata N. je samostojna podjetnica, ki ima dejavnost verjetno registrirano že nekaj časa (ne ljubi se mi poiskati podatkov, na Ajpesu morajo biti vse njene bilance), stranke išče na trgu in je prav mogoče, da so jo to šolsko leto najeli pri Belem medotu.
Da ne bomo koga neupravičeno na pranger.

Groza, da se lahko zgodi kaj takšnega, da komu sploh pade na pamet, tako ravnati z otroki. Ne glede na izobrazbo.

Vsi o neki ravnateljici pišete. Saj to ni bil vrtec, to je zasebno varstvo. Ni ravnateljic. To je vse bolj po domače.
Se bojim, da bo takšnih zgodb v Ljubljani vedno več, s takšno strogo politiko kdo lahko dobi mesto v vrtcu in kdo ne. Na tisoče ljudi oddaja nepremičnine podnajemnikom, ki nimajo v Ljubljani stalnega prebivališča, pogoj za vrtec v Ljubljani pa je recimo tudi to, da imaš 2 leti stalno prebivališče tam. Zoki naredi vse samo za tiste, ki ga volijo.
Potem pa ena tetka zvoha priložnost za biznis in zgodijo se takšne zgodbe.
[/quote]
Veš kaj, naj pa tisti podnajemniki zahtevajo prijavo bivališča. In bodo njihovi najemodajalci pač pošteno plačevali davke od oddaje, oni pa imeli bivališče. Bemo mast, saj Ljubljana ni tako daleč od drugih krajev, da se ljudje ne bi mogli vozit. In zakaj naj bi župan naredil še kaj za druge? Ti veš? V Ljubljani imamo pač prednost Ljubljančani, v vukojebini pa vuko jeb… ci! Tako to gre! In prisilite vaše žepane,da vam odprejo pri vas v vaših vuk vrtce, začnejo gradit neprofitna stanovanja za vas, odpirat delovna mesta, ne pa da si rinete v Ljubljano, ki nima nič od vas! Kaj torej ni jasno!!

Zakaj pa so bile brisane tudi teme na tem portalu? Zanimivo….

Vaš link

Mi kdo prosim lahko pove v katerem delu Ljubljane se je ta “vrtec” nahajal?

Prav je da se je razvedelo. Vsako figo nepomembno snemajo in dajejo v medije. Take resne stvari bi pa prikrili nekateri in se zagovarjajo na nedovoljena snemanja
Kaj je pa ta delala z otroci mA sem pa brez komentarja upam Samo da bo pošteno kaznovana
Katastrofa

Eh. Zlata N ima tega Belega medota.

Kot da imaš ti “Ana Prah” svoj sp Beli prah 🙂


to glede izbrisanih tem na monu sem tudi jaz opazila, še včeraj sem videla oglaševanje te vrečarjeve na monu prostih mest če se ne motim je bilo iz leta 2014… danes nobene teme ni več…
se vprašam kaj je tukaj zadaj – zakaj je mon zainteresiran za izbris teh tem… zakaj so jih izbrisali.

Ne, nobenemu človeku ne privoščiš, da bi občutil bolečino – če mu, je to privoščljivost ali še kaj hujšega, zato samo nehajte s tem. Imamo sodni sistem, ki mora najti pravo kazen za odgovorne, potem pa je treba sprejeti čim več preventvnih ukrepov, da se to ne bi dogajalo. To pa je vse.
[/quote]

Se hecaš? Resno misliš, da pri nas sodni sistem deluje???

New Report

Close