Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu jacuzzi v dvoje

jacuzzi v dvoje

ali pozna kdo kakšen jacuzzi center kjer si lahko sam – v dvoje. Da se greš lahko kakšne igrice. Naj bi bil v Ljubljani.

lahko tud še za kak drug kraj napišete 😉

Če pa rabite koga, ki bi vam delal družbo pa nikar jezika šparat. :))))))))

(hecam se. ampak res se hecam!)

družbo že imam pa vseeno hvala rabim samo dober ambient

Hja. Samo poglej to mladež. Še zmišljeval’ bi si.

dober ambient? ej, če maš družbo kot se šika, ti tud lesena kočica funkcionira kot najbolj luksuzen hotel 😉 in v avtu, v katerem se 4-članska komaj pelje na dopust, lahko preizkusiš vsaj 12 poz 😉

Ti mat’r, a 12 da jih je? Res jih nikoli nisem štela, ampak se mi je vedno zdelo, da jih mora bit tm okrog 20.
Boš morala še ostale pogruntat. Pismo, dela še za nekaj časa, tja do spomladi, a ne?

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

To bo šlo ene nafte za ogrevanje …..

Jap, lahko si pa pomagaš s “tuhno”. Pa na gretju pr’šparaš. Pa še mehko je ko sam vrag. Hm, od ugodja me že zdajle trese, kaj bi šele bilo, ko bi bilo.

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

Tuhno? Rijomare al Kalvo? :))))) Ne, res. Kaj je “tuhna”?

boš svetovala, če se mi tam pr 10 ustavi? 🙂

To je una, ta mehka odeja iz gosjega puha, kt je zgleda zlo veliko, je pa čist lahka. Mislm, ko se pa tle not zariješ, samo še rdeč nosek ven gleda.

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

Jasno da bom, ti pa meni, če bi v vsej vnemi kakšnega zgrešila. Sva zmenjeni!

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

bemtiš, to bo špas, k se midve tlele brez dedcev menva ;-))
da ne delava računa brez krčmarja, kaj;-)

se bojim, da si bom za to spet kazen zaslužla ;-)))

(jupi za kazen 😉

Jah, mogoče bo pa vseen kak krčmar zraven, kaj pa vem. Nama pa njima v dobro, če bo.
Kakšna pa bo kazen? Šešk po nagi ritki s simpatičnim količkom?

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

pst, ne vsega povedat 😉

Čakte se, čakte! Za vsako rito šiba raste. ;-)))

Hm, je mogoče malce debelejša, krajša (taka ni tko huda, se da preživet-ostane samo črnica), je mogoče dolga, tanka (ta ta najbolj zareže, pusti skelečo sled), je nekje vmes (ta bi pa hudo močno pasala – se je ne bi branile)
Ja, pa dobro jutro!

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

pa še kako drži, diskretni … lep dan … si kaj nagajiv danes? 😉

Dobro jutro. 😉

Ne vem še! ;-))))))

ja, to se ponavadi v dvoje hitreje odkrije 😉

kovter

prešita odeja

New Report

Close