Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Jan Plestenjak aktualno

Jan Plestenjak aktualno

Ja, govori nekaj, njegova dejanja pravijo obratno. Če ti je to pri srcu, potem ok.

On se verjetno vsaj zaveda kaj je vrednost in bistvo življenja, zmešanke pa še kar divjate, “kako ste uspešne in vam je fajn”, a vse samske brez izjeme , bodisi na rezanju žil ali predoziranju s tableti in to po lastni krivdi in zaradi lastnega norenja riti. Za povrh ste pa vsem v škodo in v breme, vsakodnevno.

In prve so lezbačče skočile v luft zaradi njegovih izjav, potem pa še ve….se takoj vidi iz vesolja zakaj…pfff


On se verjetno vsaj zaveda kaj je vrednost in bistvo življenja

Se ti zdi, glede na njegovo življenje? Bolj verjetno se mi zdi, da se zaveda, kaj mora rečt, da bo malo razburkal sceno in si naredil reklamo, kar so seveda pametni in pametne zaznali, manj pametni pa ne.

Se ti zdi, glede na njegovo življenje? Bolj verjetno se mi zdi, da se zaveda, kaj mora rečt, da bo malo razburkal sceno in si naredil reklamo, kar so seveda pametni in pametne zaznali in komentirali, manj pametni pa ne.

Se ti zdi, glede na njegovo življenje? Bolj verjetno se mi zdi, da se zaveda, kaj mora rečt, da bo malo razburkal sceno in si naredil reklamo, kar so seveda pametni in pametne zaznali in komentirali, manj pametni pa ne.
[/quote]
Glej, tolažba ti ne bo pomagala. Saj ti tudi samo pri sebi zagotovo veš, da nimaš nič in si zasralo življenje, tako kot vsaka večno samska, le da mislite, da vam bo kaj lažje, če drugim lažete.

Am? Jaz nisem samska, pa tudi otroka imam. Plestenjak pa je, pa otroka nima. Pa ti mene napadeš, češ da sem samska in brez otrok? Kaj je s tabo?

Itak. V to nihče ni dvomil.😁

Kaj, da bo polarc žensko, ki sploh ni x, napadel za x, in to v temi o moškem, ki je x? Ne, v to res nihče ni dvomil. 🙂

polarc ima (vsaj tako pišejo monovke) viseča jajca do tal, če je to pomembno…

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.


Jp, piši križce, če ti je lažje, saj rezultat bo enak, tudi s črkami nič ne spraviš skupaj.😁

Monklje monkle……zatežene!

Jezus!!!! Kakšen par za vzgled! Vsak ima svoj okus, zato ne vsiljuj takole vehementno svojega. Meni osebno sta oba precej odvratna.

Mislim in Jan in Helena, bolj umetnih v Sloveniji skorajda ni.

Jan ljubi 17 letno bejbo. Pa tudi na after party je prišla z njim, je iz modnih krogov, kopija Rebeke Dremelj.

jaz tega njegovega sranja od muzke ne morem poslušat,…… niti ne morem ga gledat…
In sploh ne morem razumet ,da je nekomu to njegovo vedenje, petje… (sploh ne ne najdem primerne besede)… pa recimo “nastopanje” všeč
asociacija mi je na unega polža sivo/rjavega z nekimi črnimi lisami ,ki se zvečer iz škarpe ven privlečejo…. bwah
zaradi mene lahko napolni wembley , pa je ne bo žive duše na tem svetu, da me prepriča, da je njegova glasba kvalitetna ,ko ga slišim v avtu na radiu prestavim program… še predno prvo kitico zakruli

rajši luknjo v koleno zvrtam kot ,da bi šla na njegov koncert

Sam res zanimivo …Tu Jana prav noben ne mara in posluša, ( razen par izjem) a dvorane in njegovi koncerti nabiti z publiko in oboževalci. 🙂

Daj no, daj, kako ga ne mara. Ne rečem, nekaj jih je takih, ki ga ne poslušajo radi, vendar biti na sceni toliko časa, ustvarjati glasbo, prirejati koncerte, ki so množično obiskani.
To ni majhna stvar in publiki moraš biti všeč, da se obdržiš.
Izgleda, pa da ga daje ,Malce melanholije, ker ima vedno veze z nekimi kvazi lepimi dekleti, ki rabijo še in še časa, da postanejo lepe. Očitno pa mu ni do kakšnega preprostega dekleta.

Zanimivo, jaz v tej temi vidim mnenje med oboževali in neoboževalci nekako razdeljeno na pol-pol, ti pa vidiš “prav noben (razen par izjem)”.

Jaz pa mislim, da ni problem v tem, da ne najde nobene…ampak se mi zdi, da raje igra flavto.

Zanimivo, jaz v tej temi vidim mnenje med oboževali in neoboževalci nekako razdeljeno na pol-pol, ti pa vidiš “prav noben (razen par izjem)”.
[/quote] 🙂 ne veže se samo na to temo, temveč tudi na zapis nedavno tukaj…o intervju v Mladini o kiksu novinarke, ki je Janu naredila ogromno reklamo, kateri tako nasprotuje v rumenih tračih. 🙂

Jan je pa samo eden in edini Jan, ki zna razprodati svoje koncerte že zdavnaj, brez posredovanja novinarjev. Pa bil komu všečen ali ne. Ima svojo publiko in to šteje in čisto nič drugega, niti mnenja tistih, ki ga ne poslušajo…ja tud jas ne poslušam Jazz-a pa kaj a to koga briga, tako kot nas ne briga, čer tisti ne posluša Jana 🙂

🙂 ne veže se samo na to temo, temveč tudi na zapis nedavno tukaj…o intervju v Mladini o kiksu novinarke, ki je Janu naredila ogromno reklamo, kateri tako nasprotuje v rumenih tračih. 🙂

Jan je pa samo eden in edini Jan, ki zna razprodati svoje koncerte že zdavnaj, brez posredovanja novinarjev. Pa bil komu všečen ali ne. Ima svojo publiko in to šteje in čisto nič drugega, niti mnenja tistih, ki ga ne poslušajo…ja tud jas ne poslušam Jazz-a pa kaj a to koga briga, tako kot nas ne briga, čer tisti ne posluša Jana 🙂
[/quote]Al ne razumeš. Kokoške in kako golobučno generala boli do nevzdržnosti, ko človek pove tako kot je.😁

Al ne razumeš. Kokoške in kako golobučno generala boli do nevzdržnosti, ko človek pove tako kot je.😁
[/quote ]Dobrodošli;) to bo še fajt 🙂

Al ne razumeš. Kokoške in kako golobučno generala boli do nevzdržnosti, ko človek pove tako kot je.😁
[/quote]Dobrodošli ;)to bo še fajt

🙂 ne veže se samo na to temo, temveč tudi na zapis nedavno tukaj…o intervju v Mladini o kiksu novinarke, ki je Janu naredila ogromno reklamo, kateri tako nasprotuje v rumenih tračih. 🙂
[/quote]

Tudi tam je bilo približno pol-pol.

Al ne razumeš. Kokoške in kako golobučno generala boli do nevzdržnosti, ko človek pove tako kot je.😁
[/quote]

O polarc, nov vzdevek?

New Report

Close