Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Jan Plestenjak aktualno

Jan Plestenjak aktualno

Tudi tam je bilo približno pol-pol.
[/quote]Bistvo sploh ni pol-pol, temveč celota merjena v razprodanem koncertu. 🙂

O polarc, nov vzdevek?
[/quote]Rdeče na belem, digitalno podpisan.😁…..vidim namreč, da nevrotik s “tirolske” še kar nori z mojim vzdevkom po forumu.😁

Bistvo sploh ni pol-pol, temveč celota merjena v razprodanem koncertu. 🙂
[/quote]

Forumsko mnenje ni koncert.

Forumsko mnenje ni koncert.
[/quote]Seveda ni, je foušija, privošljivost, žlehtnoba in sicer zaradi posredne omembe norenja njihovovih riti.😁

In koncert ni “zapis nedavno tukaj”.

sicer pa čestitke, zdaj ti je uspelo priti od “skoraj nobeden (razen izjem)” do “vsi”.

Seveda ni, je foušija, privošljivost, žlehtnoba in sicer zaradi posredne omembe norenja njihovovih riti.😁
[/quote]

“1+1 ni 3”

“Jan je nafilal koncert, ti si pa samo fouš”.

Se Vam bo uspelo razplest 😉

Se Vam bo uspelo razplest 😉
[/quote]
Če bi dali možnost risanja na mon , bi bilo veliko lažje, ker s črkami in besedami ima pretežen del monovske populacije nepremostljive težave.

“1+1 ni 3”

“Jan je nafilal koncert, ti si pa samo fouš”.
[/quote]
Ti pa ne zanš brat preprostih stavkov, to pa je potem resnično resna težava, ne?

“nafilal” koncert…. sam !?… kaj a ni bilo več izvajalcev? kolikor sem v tistih petih sekundah po TV ujela ( predno ga je v ksiht pokazalo) naj bi bili še neki drugi na koncertu…

Seveda dopuščam tudi opcijo da je res nekomu všeč ta njegova….. m u z i k a..

….. razen če ?…. mogoče kaj ne vemo?! …. npr za kakšno potrošniško akcijo…
kupiš plestenjakovo vstopnico za koncert in dobiš 50{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} na govedino v KGZ Škofja Loka ?

Tudi jaz sem opazil zraven njega visoko, postavno mladoletnico podobno Dremeljci. Zgleda da so mu všeč res lepotice višine 180 cm, ker on je okoli 2m velik. Jaz imam 194 cm, a on verjetno še 5 cm več!

Ne samo nekomu, všeč je vsem tistim, ki so zapolnili Stožice, ko je bil tam njegov koncert. Si predstavljate tako maso ljudi na koncertu v Sloveniji, ne pomnim, da bi še kakšen pevec zmogel realizirati tak koncert, seveda v sodelovanju z njegovimi frendi, ampak glavnina je bila le na njem.
Pa kaj potem, če kupiš nekaj in dobiš še vstopnico zraven. Važno je, da te veseli poslušati njegovo glasbo in biti prisoten na njegovem nastopu, ki te napolni z zadovoljstvom.

ŽENSKA SI. To je narobe s tabo. Za Polarnega drekača je že to, da je nekdo ŽENSKA, dovoljšen razlog za zlivanje žolča in strupa.

Al ne razumeš. Kokoške in kako golobučno generala boli do nevzdržnosti, ko človek pove tako kot je.😁
[/quote]

Najprej Modri val, potem Polarni sij in zdaj viharni jezdec. Za posrat. Da te modiji ne skenslajo, očitno jim prineseš še pa še denarja. Upam, da kakšen procent kapne tudi tebi, saj ti vsak evro pride prav, ane.

Rdeče na belem, digitalno podpisan.😁…..vidim namreč, da nevrotik s “tirolske” še kar nori z mojim vzdevkom po forumu.😁
[/quote]

Ampak na začetku ste ga pa vsi veselo brali in zagovarjali, ko mu je kdo napisal, da je kje kiksnil.
Malo nas je, ki smo njegovo trollanje ugotovili kar hitro in mu upali kaj napisati nazaj. Le da se je na tiste registrirane potem spravil in jih napadal, da so šli od tu. Takega napadanja, kot ga je naredil nad Barco, še nikoli nisem videla, pa sem že dolga leta na forumih.

Vsi pljuvači in trobentači,ko boste nafilali Stožice na polno, tako da vam bo pisalo RAZPRODANO, se javite. Do takrat pa pssssssssssssssssssssttttttttttttttttttttt!
Seronje faušljive!

New Report

Close