Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Jan Plestenjak je seksist!

Jan Plestenjak je seksist!

Vsekakor!

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Ni zgledala koščeno moško.
[/quote]

Men se je zdela precej koščena in precej tipični “manekenski tip”.

Ni zgledala koščeno moško.
[/quote]

[img]https://img.rtvslo.si/_up/archive/zabava/martina_1_fp-xl.jpg[/img]

Povedal je kaksne zenske so mu vsec in? Dandanes je ze seksizem za dolocene kokosi, ce zensko grdo pogledas. Se mi zdi, da ste dolocene kokosi nasle v izjavi in vas pece haha.

Saj lahk imaš seksistični okus za ženske. Npr: “Meni so všeč ženske, ki so tiho, za šporgetom, in se ne obnašajo kot moj brat (npr. vozijo avto, hodijo v službo, se šalijo in pijejo pivo).” Muslimani imajo verjetno tak okus za ženske, da mora nosit burko. Če ne, je za njih “dedec”.

Lahko pač stereotipi in seksizem krojijo okus. Lahko ga pa ne.

Men se je zdela precej koščena in precej tipični “manekenski tip”.
[/quote]

V primerjavi z današnjo generacijo oziroma generacijo za njo, je bila kar ok. Domnevam, da JP ni imel v mislih nje in kolegic, ampak kasnejše stanje na modnih brveh.

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Večini moškim, po mojem mnenju kar vsem so manekenski tipi žensk zelo všeč. Prodali bi avto, hišo in dušo hudiču za en sam sprehod s tako mačko po svojem kraju. Da mu jo ja vsi zavidajo.

Tvoje mnenje ni dejstvo.
Poleg tega pa se motiš.

Seveda ga gej lobi zdaj napada.
Pričakovano, nimajo namreč radi da se jih javno izpostavlja.
Stefana Cakiča so spravili za 12 let v zapor.

No, Jana pa ne boste!
[/quote]
Tvoje mnenje ni dejstvo.
Poleg tega pa se motiš.

Tak nesmisel lahko zapiše le ženska, ki si ni pripravljena priznati, da je moški razen v hudi sili še povohajo ne. Žal resnica boli.

[img]https://img.rtvslo.si/_up/archive/zabava/martina_1_fp-xl.jpg[/img]
[/quote]

Baje je bila kar divja, če je verjeti JP, mu je enkrat v jezi s špičakom naredila kar konkretno vdrtino v avtomobilska vrata. Verjetno je bil kak nemški bavarski poceni pleh.

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Za večino moških ne vem, ampak okostnjaki z moško faco pač niso na mojem sporedu. Pa poznam kar precej teh punc.

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Jan verjetno ni nikogar ubil. Ta “mala” razlika ti je verjetno ušla.
[/quote]

Res da ni. Je pa prav tako izpostavil gej lobi.
In zato ga zdaj poskušajo javno linčati.

Najbolj zabavne so seveda taiste “feministke” ki ga zdaj poskušajo prikazati kot uvenelega nepomembnega penzionista, v resnici pa bi se stopile v lužico in dobile mehka kolena če bi ga videle v kakšnem lokalu, kaj šele da bi jim namenil najmanjšo pozornost

Za večino moških ne vem, ampak okostnjaki z moško faco pač niso na mojem sporedu. Pa poznam kar precej teh punc.
[/quote]

Potem te moram razočarat. Baje je samo 8 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} žensk s postavo peščene ure. Vse ostalo je izven tega. Ali ima široka ramena in ozke boke, ali ima široke boke in ozka ramena, ali je debela okoli trebuha in ima tanke noge…..ali pa ima deško oz. moškasto postavo brez oblin. Mnoge ženske mislijo, da je deška postava brez oblin ideal.

Sicer sem se postavila zanj, no matter.
Seveda pa, neumnosti skratijo pesm7ce, ne pa dom. Malo realnosti ter pogked vase, please. Ja, seveda, po novem sem tudi dec, če se s čim ženskane strinja.
Kaj naj zdej? Se lohk smejem al ne?

Potem te moram razočarat. Baje je samo 8 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} žensk s postavo peščene ure. Vse ostalo je izven tega. Ali ima široka ramena in ozke boke, ali ima široke boke in ozka ramena, ali je debela okoli trebuha in ima tanke noge…..ali pa ima deško oz. moškasto postavo brez oblin. Mnoge ženske mislijo, da je deška postava brez oblin ideal.
[/quote]

Ojej, zakaj pa potem moški letajo za vsem, kar hodi po dveh nogah, včasih tudi po štireh, če le malo spominja na žensko, vsaj od zadaj? 🙂 Ker njihovi okusi pokrivajo vseh 100 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}. Le ženska je lahko največja pras*ca do druge ženske, posebej ko lahko poudari navidezne kozmetične napake in nepopolnosti, ki jih noben živ moški ne opazi niti pod mikroskopom. :)))

Poboljšaj se, Antilopa. 😉

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

“Ob tem je razliko med besedilom pop pesmi in poezijo ponazoril z alegorijo o zrezku, rekoč, da je dober kos mesa, ki je dobro pečen, boljši od tistega, ki je mariniran z vsemi možnimi začimbami in pomadami, ker tako lahko prikrije lastno nekakovost.”

-Jan Plestenjak, torek ob petih z Vesno Milek

http://torekobpetih.si/odprtina/jan-plestenjak-med-seksizmom-kapitalizmom-in-vesno-mile/

Ojej, zakaj pa potem moški letajo za vsem, kar hodi po dveh nogah, včasih tudi po štireh, če le malo spominja na žensko, vsaj od zadaj? 🙂 Ker njihovi okusi pokrivajo vseh 100 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}. Le ženska je lahko največja pras*ca do druge ženske, posebej ko lahko poudari navidezne kozmetične napake in nepopolnosti, ki jih noben živ moški ne opazi niti pod mikroskopom. :)))

Poboljšaj se, Antilopa. 😉
[/quote]
Ne. Ker nimajo izbire.


Ne. Ker nimajo izbire.
[/quote]

Kako ne? Saj ni potrebno v duetu, lahko solo na roke.. 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Kako ne? Saj ni potrebno v duetu, lahko solo na roke.. 😀
[/quote]
Ti že veš:-)) Ne ampak resno, to je mnogim tudi edina izbira, ki jo imajo. Med ahklinc, za silo bo in med samskostjo. Pa je čisto vseeno če ima postavo atomske ali pa digitalne ure. Sam da je.

Potem te moram razočarat. Baje je samo 8 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} žensk s postavo peščene ure. Vse ostalo je izven tega. Ali ima široka ramena in ozke boke, ali ima široke boke in ozka ramena, ali je debela okoli trebuha in ima tanke noge…..ali pa ima deško oz. moškasto postavo brez oblin. Mnoge ženske mislijo, da je deška postava brez oblin ideal.
[/quote]

Fitness postava will do.

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

S to izjavo se itak strinja 95{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} žensk. Feministke, bojkotirajte ženske!

Fitness postava will do.
[/quote]

Taka te potem lahko še premikasti, če boš preveč jezikal. ;))))

Taka te potem lahko še premikasti, če boš preveč jezikal. ;))))
[/quote]

Če ne zgleda in ima spretnosti, kot jih ima ‘bogomolka’ Megan Anderson, je to kaj malo verjetno. 😛

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Če ne zgleda in ima spretnosti, kot jih ima ‘bogomolka’ Megan Anderson, je to kaj malo verjetno. 😛
[/quote]

O, znajo tudi kakšne izvežbane policistke marsikoga spraviti na tla. Pomembna je tehnika, ne tvoj fitness.

A se sploh še kdo zna menit o čem drugem kot o batinah?

O, znajo tudi kakšne izvežbane policistke marsikoga spraviti na tla. Pomembna je tehnika, ne tvoj fitness.
[/quote]

Saj Megan ima oboje, fitness in tehniko. 😀

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

New Report

Close