Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Jan Plestenjak je seksist!

Jan Plestenjak je seksist!

A hočeš povedati, da so moški, ki skrbijo za družino, dom in prihodnost, v resnici ženske?
[/quote]

Po moje prej gender fluid…

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Po moje prej gender fluid…
[/quote]
Težko kaj dodam h razpravi.
Očitno je da gej lobi želi preprosto Jana uničiti kakršnokoli konstruktivno razpravo pa zatreti.
To ni nič novega. Zato vas pa imajo ljudje dovolj.
Vašega tako imenovanega politično korektnega fašizma kjer normalne ljudi skušate prikazati kot nestrpne imamo dovolj.

Pa nismo nestrpni do vas. Nestrpni smo do vaše neumnosti.

Ojej, zakaj pa potem moški letajo za vsem, kar hodi po dveh nogah, včasih tudi po štireh, če le malo spominja na žensko, vsaj od zadaj? 🙂 Ker njihovi okusi pokrivajo vseh 100 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}. Le ženska je lahko največja pras*ca do druge ženske, posebej ko lahko poudari navidezne kozmetične napake in nepopolnosti, ki jih noben živ moški ne opazi niti pod mikroskopom. :)))

Poboljšaj se, Antilopa. 😉
[/quote]

Se ne strinham vedno in tud ne komentiram, ampak dodaj babi še vsaj 70+. Popolna kreacija žlehtnobe, bruh, včasih mora bit pa vsaj t.i. pravnica. Nekatere nimamo težav niti s tem, kar tista našteva. Tako ozko in oholo. Ker statistika še nikdar ni vzdržala vode nad gladino. Ker možgani prav tako potrebujejo hrano. A je kdaj računala, koliko kalorij porabijo možgani? Če jih ima. Jozos, oprosti, le čudim se porejenosti možganov. Ki bojda obstajajo. 🤣😂😂😂
Počakaj do forumskega dokazovanja. 😂😂😂😂😂😂😂😂

Jan pa zdej tud vse ve, še tisto, kar ni vedel. 🤣🤗😂😂😂

Wishing you all best.🔥

😂😂😂 Slovenci. 🤣😂😂😂
Ne vem kdo je oseba v reali, ampak, če naj bi bila odvetnica, se kiti z boro jero. Jesus, in to hodi naokrog. V bistvu je potem potrebno tudi moške razumeti.

A peščena ura je moderna al kako? Preveč Karasi šova, ki vso pamet zaslepi? Velika rit in kratke noge, poleg trupa? What a joke 🤣🤣🤣😂😂😂😂
Mogoče pravnica kaj več obrazloži. 🤣😂

🤗🤷‍♀️🔥😂😂😂

Vse ma svoje meje. Jaz mislim da so bile te že nekaj časa nazaj presežene. Vedno več žensk in moških se zbuja in ne plešejo več po samouničevalni pesmi globalizma.

In to je v redu.
https://youtu.be/2oDrsRajzBo
To je zelo v redu.

Ne znate brez globalizma si riti niti obrisat, ne hrane pridelat, ne nič. Kaj šele, da novi smartphone iz Kitajske ali Koreje ne bi prišel, bi bilo čisto paf. Zato me ne smejat.

Se ne strinham vedno in tud ne komentiram, ampak dodaj babi še vsaj 70+. Popolna kreacija žlehtnobe, bruh, včasih mora bit pa vsaj t.i. pravnica. Nekatere nimamo težav niti s tem, kar tista našteva. Tako ozko in oholo. Ker statistika še nikdar ni vzdržala vode nad gladino. Ker možgani prav tako potrebujejo hrano. A je kdaj računala, koliko kalorij porabijo možgani? Če jih ima. Jozos, oprosti, le čudim se porejenosti možganov. Ki bojda obstajajo. 🤣😂😂😂
Počakaj do forumskega dokazovanja. 😂😂😂😂😂😂😂😂

Jan pa zdej tud vse ve, še tisto, kar ni vedel. 🤣🤗😂😂😂

Wishing you all best.🔥

😂😂😂 Slovenci. 🤣😂😂😂
Ne vem kdo je oseba v reali, ampak, če naj bi bila odvetnica, se kiti z boro jero. Jesus, in to hodi naokrog. V bistvu je potem potrebno tudi moške razumeti.
[/quote]

Zelo težko je razbrati kaj si želel/a povedati.
Hvaležen bi ti bil če, (ko se etanol razkadi seveda), nas razsvetliš s tem kar si želel/a povedati

S to izjavo je dobil novo fenico. Bavo Jan!

Najbolj smešno pri vsem tem je, da sedaj glavni fomofobi in sovražniki žensk, podpirajo Jana, čeprav je v resnici gej (ima porša zato ni navaden pe….).

Plestenjak mi je antipatičen, s tem se pa strinjam z njim. Gejevski lobij s podporo zmešanih feministk je ustvaril manekenski tip ženske brez oblin. 🙂

Jaz pa ne morem verjeti, da bi bil Jan lahko v resnici gej. Nemogoče! Ker tako zabit pa najbrž res ni, da bi s svojim udrihanjem po gej lobiju le-tega tako jezil, da mu lahko naredijo še kakšno škodo. Samo pomislite, da mogoče gejevski lobi o njemu dejansko kaj ve in kaj se bi zgodilo, če bi to prišlo v javnost.

Jan ni gej. Če bi bil, ne bi upal dajati takih izjav. Kdor je res gej, ne upa omenjati gejevskega lobija, tudi za namene lastne kamuflaže ne.

Imaš prav. Tob e zdrava kmečka logika.
če bi bil gej ne bi imenoval gej lobija, ker bi se mu le ta maščeval tako da razkrije njegove “nečedne” dejavnosti.

Jan gej seveda ni, zato pa jih je izpostavil, ne morejo mu nič, razen da cvilijo s to butasto bodečo nežo in ga skušajo očrniti.

Jan je car
Človeka mam rad (no homo) – ja, tudi moški imamo lahko radi moške ne da bi bili geji, zato ker govori resnico!
Jan če te slučajno kdaj srečam se ti bom zahvalil za to ker si pogumen in ker govoriš resnico. Več takih ljudi rabimo!

Preprosto legenda si

Največja nasprotnica gejev je ravno katoliška cerkev, kjer je med duhovniki daleč največji procent gejev na kupu.
Janu teče voda v grlo, ker se počasi tudi vsaki stari mamci in nedoj…. ženski srednjih in mlajših let, ki se cedijo na njegovem koncertu, pa le čudno zdi, da do 45 ali 46 leta še ujel nobene resne ženske (zveza z Martino Kajfež, uno staro Italijanko, pa Tino Gaber – btw. ta je pa res možačasta, vse to je le predstava za javnost) in ni pridelal nobenega otroka.
Pa se je revež spomnil, da nobena ženska ni dovolj ženstvena (se pravi, so ženske krive, da nobene nima hehe).
V resnici pa vsaki ženski, da bi bila njemu všeč, manjka ravno moški organ.
Res žalostno, da se danes v Sloveniji še vedno skrivajo kot da živijo v Afganistanu. Saj jim noben nič noče.

Če Plestenjaka ne poznate zelo osebno, torej tudi njegovega življenja (vključno z otroštvom), ne morete sodit zakaj nima resnih/uspešnih zvez.
Zatorej STFU.

Super je slišati, da obstajajo ženske kot si ti.
Več takih!

https://www.delo.si/magazin/zanimivosti/v-finalu-za-naziv-seksista-leta-tudi-plestenjak-in-nussdorferjeva-155827.html

[IMG]http://i64.tinypic.com/r26we1.jpg[/IMG]

https://www.rtvslo.si/kultura/drugo/nominiranci-za-bodeco-nezo-najbolj-seksisticne-izjave-zadnjega-leta/481754

[IMG]http://i64.tinypic.com/2na8u9x.jpg[/IMG]

Da ni slučajno tudi skrajni desničar?

Kaj pa moški danes, kakšne težave imajo?

”Zdi se mi, da so potisnjeni na rob. Če bi se malo pošalila, bi rekla, da so jim ženske, vsaj pri nas, zdaj vzele še vojsko in policijo. Še tam, kjer so bili že iz prazgodovine najmočnejši, smo jih na simbolični ravni kastrirali. Moškemu predstavlja ženska moč in oblast že od vrtca naprej. Če se postavijo zase, jih lahko obdolžijo, da širijo sovražni govor. Znašli smo se v čudni in nerazumljivi zmedi: ženske hrepenijo po močnem moškem, hkrati pa naredijo vse, da si ga podredijo.”

Izjava Milene Miklavčič. Tudi ta je nominirana za seksistično izjavo leta. Ta izjava se ne razlikuje kaj dosti od izjave Plestenjaka, po tem, kaj hoče povedati.
Kaj ko bi najbolj seksistično izjavo leta preimenovali v ZDRAVO PAMET LETA?

Ker meni obe izjavi, od Miklavčič in Plestenjak, nista nič drugega kot le ZDRAVA PAMET.

nimaš zdrave pameti, ampak samo zelo omejeno slovenceljsko celico, ki luta med ušesi.

120 ☻♥

Njegova knjiga je slabo napisana (Smeh in solze; 2005).
Jan Plestenjak me ne prepriča ne z izjavami, niti z glasbo.

Me zanima, kdo bo dobil Bodečo nežo letos. Plestenjak ni med favoriti, je samo nominiran. So drugi imeli bolj “sočne” izjave.

Tole sem pa povsem spregledal.
Ker meni obe izjavi, od Miklavčič in Plestenjak, nista nič drugega kot le ZDRAVA PAMET.

100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} se strinjam!

Odgovor na objavo uporabnika
Bodeča Neža, 01.03.2019 ob 19:29

Plestenjak z največ nominacijami za seksistično izjavo leta

“Manekenski tip ženske, ki ga je sforsiral gejevski lobi, ko so punce videti kot fantje, mi ni všeč. Kanček moškega v ženskah me takoj odvrne. Da se punca vede kot moj cimer ali moj brat.”

https://www.mladina.si/189798/plestenjak-z-najvec-nominacijami-za-seksisticno-izjavo-leta/

jaz se z njim popolnoma strinjam.

New Report

Close