Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Janez Janša

Janez Janša

Nič ni nedvoumno, vsi trije Janezi Janše – umetniki – so se namreč tudi včlanili v SDS, tako da so v SDS vsaj na neki točki bili štirje Janezi Janše in o katerem koli izmed njih je lahko govora.[/quote]

Ne bo držalo. Če govorimo o priznanih umetnikih, potem pridejo v poštev pač samo trije. :)))

Edini politik in voditelj, ki je vreden stiska moje roke in mi seže vsaj do kolen. V mojem kraljestvu bi mu z veseljem ponudil mesto obrambnega ministra, naziv maršala in vrhovnega poveljnika vojske.

Janšisti vsak dan povedo, da brez Janše ne morejo.

No, danes sta bila samo dva.. .mu podpora pada?

O njemu nimam dobrega mnenja. Svojo politiko bi lahko “teral” brez nekih neumnih izpadov in žaljenj.
Včasih se vprašam, če je ta človek sploh priseben, če se zaveda tega kar dela.
Mi potrebujemo desno opcijo in ta je tudi moja. Ampak Janša. Še bolj se čudijo ljudem v stranki, da ga ne opozorijo, da dela neumnosti in izgublja volilce.
Skratka škoda.

Mene zmrazi, ko ga vidim. Kaže vse znake psihopata in teh me je strah.
Tiste mrzle, prazne oči….

Načeloma mi je zmerna desna politika bolj pri srcu ampak dokler imamo tega psihopata kot desnjaka raje volim zmerno levico oz. najbolj prepričljivega ne-Janšo. Skratka tipa NE MARAM niti najmanj. Je zdrahar in zna vodit politiko le kadar ima nekega magari namišljenega nasprotnika. V bistvu ima res znake shizofrenika ker tako vsepovsod vidi komuniste.

Vsak vidi tisto, kar hoče videti. Mene je bolj kot ‘mrzlih, praznih oči’ strah javnosti všečnih ‘naprednežev’, ki družno z roko v roki praznijo javnofinančno malho ter drug drugemu krijejo hrbte. Javnofinančne profesorske pijavke Mramor, Cerar, Tekavčič…, zdravstvena mafija, ki javnosti kot neko reformo prodaja povišanje prispevkov, za pravosodje nedotakljiva kasta, … so strup za kakršenkoli napredek Slovenije. Ampak ja, ‘mrzle, prazne oči’ so najbolj strašljive. 🙂

“Edini, ki bi lahko Janeza Janšo nadomestil na čelu SDS, je Miro Cerar. Janšo lahko nadomesti samo Janša, Cerar pa je trenutno edini prvokategornik v slovenski politik, ki si tega želi.
… Miro Cerar je zasmehovan in podcenjevan, rad bi pa zbujal strahospoštovanje – kot ga zbuja Janez Janša … (vir: VV Faktor na TV3)”
(Tako Aljuš Pertinač, politični analitik in televizijski komentator, med sinočnjo oddajo VV Faktor na TV3 na temo – Kdo namesto Janeza Janše, če sploh kdo?)

http://www.pozareport.si/?Id=zvezde_izjave&View=novica&novicaID=22705&type=tags

Vsak vidi tisto, kar hoče videti. Mene je bolj kot ‘mrzlih, praznih oči’ strah javnosti všečnih ‘naprednežev’, ki družno z roko v roki praznijo javnofinančno malho ter drug drugemu krijejo hrbte. Javnofinančne profesorske pijavke Mramor, Cerar, Tekavčič…, zdravstvena mafija, ki javnosti kot neko reformo prodaja povišanje prispevkov, za pravosodje nedotakljiva kasta, … so strup za kakršenkoli napredek Slovenije. Ampak ja, ‘mrzle, prazne oči’ so najbolj strašljive. :)[/quote]

Aha, kosovski doktor praznih mrzlih oči in njegovi podrepniki pa malhe in dnar pustijo pr mir, oz. še polnijo jo s svojimi talenti? Verjetno izkopavanje kosti poganja slovensko gospodarstvo in polni malho.

Vsak vidi tisto, kar hoče videti. Mene je bolj kot ‘mrzlih, praznih oči’ strah javnosti všečnih ‘naprednežev’, ki družno z roko v roki praznijo javnofinančno malho ter drug drugemu krijejo hrbte. Javnofinančne profesorske pijavke Mramor, Cerar, Tekavčič…, zdravstvena mafija, ki javnosti kot neko reformo prodaja povišanje prispevkov, za pravosodje nedotakljiva kasta, … so strup za kakršenkoli napredek Slovenije. Ampak ja, ‘mrzle, prazne oči’ so najbolj strašljive. :)[/quote]

Aha, kosovski doktor praznih mrzlih oči in njegovi podrepniki pa malhe in dnar pustijo pr mir, oz. še polnijo jo s svojimi talenti? Verjetno izkopavanje kosti poganja slovensko gospodarstvo in polni malho.[/quote]

To ti pa je univerzalni odgovor, bravo! Opraviči in upraviči in potlači vsako svinjarijo, tudi tako, ki je kaznivo dejanje, ne glede na to, v kakšnih vrhovih se dogaja. Naši nadetični nadmoralneži smejo vse, mar ne?

Še enkrat, bravo!

Aha, kosovski doktor praznih mrzlih oči in njegovi podrepniki pa malhe in dnar pustijo pr mir, oz. še polnijo jo s svojimi talenti? Verjetno izkopavanje kosti poganja slovensko gospodarstvo in polni malho.[/quote]

To ti pa je univerzalni odgovor, bravo! Opraviči in upraviči in potlači vsako svinjarijo, tudi tako, ki je kaznivo dejanje, ne glede na to, v kakšnih vrhovih se dogaja. Naši nadetični nadmoralneži smejo vse, mar ne?

Še enkrat, bravo![/quote]

Aha, po tvojem pa On lahko? Nič ni boljši od drugih plenilcev, samo politično je bolj usposobljen (kako tudi ne, po tako dolgi karieri)

To ti pa je univerzalni odgovor, bravo! Opraviči in upraviči in potlači vsako svinjarijo, tudi tako, ki je kaznivo dejanje, ne glede na to, v kakšnih vrhovih se dogaja. Naši nadetični nadmoralneži smejo vse, mar ne?

Še enkrat, bravo![/quote]

Aha, po tvojem pa On lahko? Nič ni boljši od drugih plenilcev, samo politično je bolj usposobljen (kako tudi ne, po tako dolgi karieri)[/quote]

Kje si pa to prebral(a), da po mojem lahko? Razlika je v tem, da ste večinoma zdresirani, da se svinjarije drugih pometejo pod preprogo. Si predstavljaš, da bi bil On odgovoren za permanentno korupcijo v zdravstvu, katere škoda se meri v stotinah vrednosti Patrij, ali pa da bi si njegovi ministri podpisovali fiktivne avtorske pogodbe ? Kakšna revolucija bi to bila. Zdaj pa nič, ploska se Milojki za njeno ‘reformo’, ki nam bo iz žepov povlekla še več denarja, pravih problemov pa se ne dotika.

Aha, kosovski doktor praznih mrzlih oči in njegovi podrepniki pa malhe in dnar pustijo pr mir, oz. še polnijo jo s svojimi talenti? Verjetno izkopavanje kosti poganja slovensko gospodarstvo in polni malho.[/quote]

To ti pa je univerzalni odgovor, bravo! Opraviči in upraviči in potlači vsako svinjarijo, tudi tako, ki je kaznivo dejanje, ne glede na to, v kakšnih vrhovih se dogaja. Naši nadetični nadmoralneži smejo vse, mar ne?

Še enkrat, bravo![/quote]

Tema je o kosovskem doktorju, če je kdo prišel preusmerjat pozornost z njegovih svinjarij, si to ti.

To ti pa je univerzalni odgovor, bravo! Opraviči in upraviči in potlači vsako svinjarijo, tudi tako, ki je kaznivo dejanje, ne glede na to, v kakšnih vrhovih se dogaja. Naši nadetični nadmoralneži smejo vse, mar ne?

Še enkrat, bravo![/quote]

Tema je o kosovskem doktorju, če je kdo prišel preusmerjat pozornost z njegovih svinjarij, si to ti.[/quote]
Malo se pozanimaj kakšne svinjarije počne trenutna vlada.
Morda koga zaradi svinjarij sodno obravnavajo??? Najbolj popularna svinja – Janković – ima cel kup ovadb, sodniki morajo pa samo kurje tatove preganjat. DUTB, Cimos, UKC, 2. tir, NLB in še nešteto drugih lumparij pa kar počiva.
Janša je v opoziciji. Sodba v primeru Patria je izničena.

Janšistom je Janša življenskega pomena. Brez Janše in očitkov proti njemu ne morejo živeti. Enih 12 milijard državnega premoženja (kar ga je še ostalo) je pod strogo kontrolo komunistov in njihovih derivatov. Za njih je to brezplačen bankomat. Janšisti menijo, da si opozicija polni žepe (hihihihi).
Sicer bodo pa jeseni volitve, meni Cmerar. Ne more več krotiti apetitov SD.

Evo, še več preusmerjanja pozornosti z kosovskega doktorja. Kosovska PR mašinerija laufa, Gargamela nitko ne smije da dira!

Seveda ‘Gargamela nitko ne smije da dira’, saj zato je pa JJ dežurni krivec za vse.

zarad mene lohko pišeš v šifrah, se vsaj vid d s biu udbovc.
Jest punavad napišem legendo, d se vid, kaj kej pumen.

Izsek kolumne Mira Petka:

Vladajoča elita vendarle ni povsem brez skrbi, v Cerarjevih dvorih že računajo, kdaj bi jim volitve najbolj ustrezale, hkrati pa so zaradi strahu pred izgubo oblasti začeli še bolj brezobzirno grabiti in krasti, postavljati svoje ljudi na različne položaje, tudi tiste osebke, ki jim je dokazano, da so notorični kriminalci ali povsem nesposobni. Ustanavljajo agencije, službe in urade, kamor brezobzirno umeščajo svoje kadre. Proces ugrabljanja medijev je že končan, nadaljujejo pa s kleptomanskimi pohodi po gospodarstvu in robatimi posegi v javne zavode. Paradigma Cerarjevega vladanja, ki je iz dneva v dan bolj arogantna in za državo poguba, je povsem preprosta in jasna: v kratkem času, ki ga še imajo, poskrbeti za čim večji plen.

Vladajoča koalicija tlakuje pot v revščino in pogubo slovenskega naroda

Cerarju, sicer ustavnemu pravniku in pridigarju morale in vrednot, je uspelo, da je državo spremenil v fevd vladajoče politike in omrežij, hkrati pa dopustil, da politične nasprotnike preganjajo kot v časih najhujšega totalitarizma. V slovensko politično zgodovino se ne bo vpisal z zlatimi črkami. Samo ustavno sodišče še ostaja tisti korektor, ki mu velikokrat uspeva preprečiti eklatantne zlorabe oblasti, kot je bilo tudi v primeru poslanca SDS Andreja Širclja, ki so mu kriminalisti posegli v zasebnost in sredi parlamenta zasegli računalnik in njegovo osebno komunikacijo ter ga hoteli kriminalizirati. Ustavno sodišče je to namero spregledalo, ker pa je policija očitno že pred tem vedela za odločitev ustavnih sodnikov, so zoper Širclja nekaj dni pred objavo odločitve ustavnega sodišča kljub vsemu spisali ovadbo, ki je seveda nezakonita in bo najmanj na zadnji in najvišji sodni instanci doma ali v Strasbourgu padla. Enako, kot se je razsul konstrukt zoper nekdanjega poslanca Andreja Magajno.

Ta oblast tlakuje pot v revščino in pogubo slovenskega naroda. Izhod so volitve, seveda če slovenska duša v teh letih ni postala toliko pohabljena, da za takšen korak enostavno več ne zmoremo moči. Smo v veliki meri travmiran narod, ki mu je največji udarec zadal komunizem. To ni stereotip, na to zgovorno kažejo številni podatki in raziskave.

http://nova24tv.si/kolumna/do-vratu-smo-v-dreku-vendar-nas-ta-drek-ocitno-privlaci/

http://www.24ur.com/novice/slovenija/premogovnik-v-financnih-tezavah-sklenil-vec-deset-tisoc-evrov-vredno-svetovalno-pogodbo.html

Si kdo predstavlja, kakšen pogrom bi bil, če bi tile ‘intelektualni svetovalci’ bili SDS kader?


Podpis.

Eni so se sami inkriminiral,ki so to pisal.

Saj je bil pri vseh takih stvareh zraven.


Ja inkriminiral se je tisti placan morilec kunstelj, ki je priznal da je placan morilec, pa tudi drugi to pravijo da je, samo je zasciten, tako kot jansa od skorumpirane policije.

On in jansa vsakega potunkata, ki se jima pusti.

New Report

Close