Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Janez Janša

Janez Janša

Kaj je ta forum? Zborno mesto samih janšistov? Brez Janše sploh živeti ne morejo!
Bož živi Janšo še mnogo let! Vsaj živeli boste.

Je demagog , ki hrepeni po oblasti , po duši je diktator in izdajalec ( to ima v družini, tudi njegovi starši so kolaborerali z nemškimi okupatorji slovenije.

nauči se pisat, če že pametuješ

nauči se pisat, če že pametuješ[/quote]

Verjetno znalec pisal preko telefona in uporabil predlagane besede. Je pa napisal resnico. Da bi JJ delal samo slovnične napake , bi v sloveniji lažje živeli.

nauči se pisat, če že pametuješ[/quote]

Verjetno znalec pisal preko telefona in uporabil predlagane besede. Je pa napisal resnico. Da bi JJ delal samo slovnične napake , bi v sloveniji lažje živeli.[/quote]

Najprej sem mislil, da nisi. Pa si. Tudi tebi so glavni državni mediji dobro oprali možgane. Ali pa tako pišeš zato, ker so ti rekli, da moraš. Težko je tistemu, ki mu zgodovina ne pove nič!

Zato tebi tale C/P:

Avtor: janšisti » 3 Maj 2017 10:45
Kaj je ta forum? Zborno mesto samih janšistov? Brez Janše sploh živeti ne morejo!
Bož živi Janšo še mnogo let! Vsaj živeli boste.

Verjetno znalec pisal preko telefona in uporabil predlagane besede. Je pa napisal resnico. Da bi JJ delal samo slovnične napake , bi v sloveniji lažje živeli.[/quote]

Najprej sem mislil, da nisi. Pa si. Tudi tebi so glavni državni mediji dobro oprali možgane. Ali pa tako pišeš zato, ker so ti rekli, da moraš. Težko je tistemu, ki mu zgodovina ne pove nič!

Zato tebi tale C/P:

Avtor: janšisti » 3 Maj 2017 10:45
Kaj je ta forum? Zborno mesto samih janšistov? Brez Janše sploh živeti ne morejo!
Bož živi Janšo še mnogo let! Vsaj živeli boste.[/quote]

Ampak si pa eden najbolj zmedenih ljudi tule na forumu… to ti priznam. :/

Vaš link

Najprej sem mislil, da nisi. Pa si. Tudi tebi so glavni državni mediji dobro oprali možgane. Ali pa tako pišeš zato, ker so ti rekli, da moraš. Težko je tistemu, ki mu zgodovina ne pove nič!

Zato tebi tale C/P:

Avtor: janšisti » 3 Maj 2017 10:45
Kaj je ta forum? Zborno mesto samih janšistov? Brez Janše sploh živeti ne morejo!
Bož živi Janšo še mnogo let! Vsaj živeli boste.[/quote]

Ampak si pa eden najbolj zmedenih ljudi tule na forumu… to ti priznam. :/[/quote]

Stvar okusa in še česa. Jaz pa se s tabo nikakor ne strinjam (in nisem dotični avtor). Najbolj udobno je osebno diskvalificirati tistega, čigar pisanje nam ni všeč.

Lepo bi bilo, da nam takoimenovani specializirani tožilci (brat katerih vodje je močno korupcijsko inkriminiran) predstavijo rezultate svojega dela. Koga vse so doslej pozvali k razkrivanju virov premoženja, ali je oseba sodelovala in kakšni so bili izsledki. Posebej velja za tiste na od-rojstva-do-smrti javnih funkcijah, ki izkazujejo premoženja, kakršnih z javnofinančnimi plačami v Sloveniji ni mogoče ustvariti (primer eden od ex- zdravstvenih ministrov).

Najprej sem mislil, da nisi. Pa si. Tudi tebi so glavni državni mediji dobro oprali možgane. Ali pa tako pišeš zato, ker so ti rekli, da moraš. Težko je tistemu, ki mu zgodovina ne pove nič!

Zato tebi tale C/P:

Avtor: janšisti » 3 Maj 2017 10:45
Kaj je ta forum? Zborno mesto samih janšistov? Brez Janše sploh živeti ne morejo!
Bož živi Janšo še mnogo let! Vsaj živeli boste.[/quote]

Ampak si pa eden najbolj zmedenih ljudi tule na forumu… to ti priznam. :/[/quote]

Ti pa zabit, ker ne razumeš!

Lepo bi bilo, da nam takoimenovani specializirani tožilci (brat katerih vodje je močno korupcijsko inkriminiran) predstavijo rezultate svojega dela. Koga vse so doslej pozvali k razkrivanju virov premoženja, ali je oseba sodelovala in kakšni so bili izsledki. Posebej velja za tiste na od-rojstva-do-smrti javnih funkcijah, ki izkazujejo premoženja, kakršnih z javnofinančnimi plačami v Sloveniji ni mogoče ustvariti (primer eden od ex- zdravstvenih ministrov).[/quote]

Uganil sem. To je tole, ane?
https://www.portalplus.si/2156/tozilstvo-miklavcic/

Pa Kučan, ki je dal kljub starosti (danes ima čez 80 let in je še vedno v zaporu) zapreti bivšega Elanovega finančnika Kodra, ker je preveč povedal. Kučan je v 80. letih iz Elana dobil za 400.000 nemških mark daril.
Pa vsi tile, ki so na podlagi famozne Mencigerjeve izjave: “»Če bi bil sam direktor in bi videl, da mi grozi izgubiti vse, kar imam in za kar sem se trudil desetletje ali več, bi namreč tudi sam poskušal oškodovati družbeno premoženje«, prišli do bajnega premoženja z izčrpavanjem podjetij ali s kupovanjem le-teh po bagatelni ceni
http://www.publishwall.si/franc.mihi{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}C4{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}8D/post/160547/pogubna-izjava
http://nova24tv.si/kolumna/kdo-bo-odstranil-najtrdovratnejso-umazanijo-ki-so-jo-zakuhali-mencinger-in-rdeci-direktorji/
https://www.finance.si/298257

Janšisti bodo do konca življenja trdili, da jem za vse kriv Janša.

Da ni tudi Chuck Norris prišel na povabilo Murgel?! ?
;P

Bolje zate, da plavaš daleč, daleč od resnice! Manj boli.

Bolje zate, da plavaš daleč, daleč od resnice! Manj boli.
[/quote]

Tebi očitno res pomaga.

Bolje zate, da plavaš daleč, daleč od resnice! Manj boli.
[/quote]

Tebi očitno res pomaga.
[/quote]

Če ne vidiš, ne pomaga nič! Le osebno napadanje, brez argumentov. Niti ne vidiš, kako huda je tvoja pokvarjenost. In poškodovanost.

Tebi očitno res pomaga.
[/quote]

Če ne vidiš, ne pomaga nič! Le osebno napadanje, brez argumentov. Niti ne vidiš, kako huda je tvoja pokvarjenost. In poškodovanost.
[/quote]
Enako velja zate. Amen.

Če ne vidiš, ne pomaga nič! Le osebno napadanje, brez argumentov. Niti ne vidiš, kako huda je tvoja pokvarjenost. In poškodovanost.
[/quote]
Enako velja zate. Amen.
[/quote]

Kakšen argument ali dokaz si podal? Kar znaš, je samo osebno napadanje.
Zgoraj sem pod nickom “epohalno plenjenje” prilimal 4 linke ter citiral famozno Mencingerjevo izjavo. Nobenega nisem osebno napadel.
Če se podrediš splošni propagandi, ni treba nobenega znanja. V možganih ti ostane samo ena glavna parola “Janša (ali kdorkoli, ki bi argumentirano oponiral plenilski levici) je kriv”. In potem v absolutnem pomanjkanju argumentov sledijo osebni napadi in žaljenja.
Temu se reče pokvarjenost!

Kaj imaš ti od tega, da ga zagovarjas, ali ti plačuje in koliko?

Kakor jaz razumem, pisec ne zagovarja Janše. Če misliš, da ga, ga citiraj. Predvsem opozarja na za razred večje prezrte goljufije, rope, poneverbe… tistih tanaprednih, avantgardnih, domnevno največjih levičarjev, pripadnikov delavskega razreda takorekoč. 😛

Dejansko ste pa vi tako zaslepljeni z Janšo, da si vse razložite po svoje. Kdo je zdaj janšist? Ima avtor kar prav.

Ni treba gledat levičarji desničarji, JJ si je najbrž prisvojil največji del kolača, ze glede na obseg trgovine z orožjem, zato ne vem čemu bi ga ščitili,razen tistih, ki niso prav brihtni ali ki imate od njega koristi, veliko je takih, ki jim zagotavlja eksistencialni obstoj.

V bistvu je taka celotna sekta, novinarji desnih trobil,…


Enako velja zate. Amen.
[/quote]

Kakšen argument ali dokaz si podal? Kar znaš, je samo osebno napadanje.
Zgoraj sem pod nickom “epohalno plenjenje” prilimal 4 linke ter citiral famozno Mencingerjevo izjavo. Nobenega nisem osebno napadel.
Če se podrediš splošni propagandi, ni treba nobenega znanja. V možganih ti ostane samo ena glavna parola “Janša (ali kdorkoli, ki bi argumentirano oponiral plenilski levici) je kriv”. In potem v absolutnem pomanjkanju argumentov sledijo osebni napadi in žaljenja.
Temu se reče pokvarjenost!
[/quote]

Pa nastopaj z enim imenom in ne povzročaj zmede še s tem (kdo ve, od kolikimi imeni tukaj pisariš). Odgovor, ki si ga dobil-a je na tvojem nivoju, zato ne jamraj.

Kakšen argument ali dokaz si podal? Kar znaš, je samo osebno napadanje.
Zgoraj sem pod nickom “epohalno plenjenje” prilimal 4 linke ter citiral famozno Mencingerjevo izjavo. Nobenega nisem osebno napadel.
Če se podrediš splošni propagandi, ni treba nobenega znanja. V možganih ti ostane samo ena glavna parola “Janša (ali kdorkoli, ki bi argumentirano oponiral plenilski levici) je kriv”. In potem v absolutnem pomanjkanju argumentov sledijo osebni napadi in žaljenja.
Temu se reče pokvarjenost!
[/quote]

Pa nastopaj z enim imenom in ne povzročaj zmede še s tem (kdo ve, od kolikimi imeni tukaj pisariš). Odgovor, ki si ga dobil-a je na tvojem nivoju, zato ne jamraj.
[/quote]

Ljubi Bog, reši nas takih žensk, ki takole ukazujejo. Kakšen življenjski pekel imajo moški, ki se poročijo s tako!

Pa nastopaj z enim imenom in ne povzročaj zmede še s tem (kdo ve, od kolikimi imeni tukaj pisariš). Odgovor, ki si ga dobil-a je na tvojem nivoju, zato ne jamraj.
[/quote]

Ljubi Bog, reši nas takih žensk, ki takole ukazujejo. Kakšen življenjski pekel imajo moški, ki se poročijo s tako!
[/quote]

Take šleve kot si ti imajo pekel sami s sabo – o babah lahko samo sanjaš. :)))))))


Ima Janša takole velik del kolača? (glej nepremičnine in premičnine):
https://www.portalplus.si/2156/tozilstvo-miklavcic/
Je za razsulo zdravstvenega sistema, ki ga potrebujemo prav vsi, kriv Janša ali mafija, ki deluje nepretrgano še iz samih začetkov FLRJ?
Kolikšen del korupcije v TEŠ-6 pripada Janši?
Kolikšen del dvakratno preplačanega sistema avtocest pripada Janši?
Kolikšen koruptivni del pri gradnji 2. tira bo pripadal janši?
Znaš odgovoriti na ta vprašanja? Bo šlo ali je prehudo? Saj je za vse kriv Janša! Če je tako, je treba ZNATI obrazložiti do zadnje decimalke.

PS
Za Janšo mi ni kaj dosti. Sem na strani tistih, ki so protikomunisti. Ker se zavedam, kaj nam je povzročil komunizem, in ker se zavedam, da so nasledniki komunistov na oblasti veliko večino obstoja Republike Slovenije. In ker zelo dobro vem in poznam, kaj so počenjali komunisti v FLRJ. (To pa dobro dobro poznam). Ropanje, kraja (preko nacionalizacij) za svoje lagodno življenje. Ko zmanjka tujega denarja pa država propade. Svojega tako in tako niso bili sposobni ustvariti.

New Report

Close