Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Janez Janša je car

Janez Janša je car

Največji car v Sloveniji. 😎

Hvala, da obstajaš, Janez, brez tebe bi Slovenija propadla. Brez tebe Slovenije sploh ne bi bilo.

Hvala ti!

 

domov si ga nesi za motko v vrtu.

Odgovor na objavo uporabnika
carski JJ, 15.11.2022 ob 13:45

Največji car v Sloveniji. 😎

Hvala, da obstajaš, Janez, brez tebe bi Slovenija propadla. Brez tebe Slovenije sploh ne bi bilo.

Hvala ti!

 

to si napisal kot moderator tega foruma samo zato, ker provociraš in dobro veš, da se bo zdaj vsulo z leve strani, potem pa še z desne- BRAVO ZA TA POST ne morem da verjamem sploh- da obstajajo taki idioti kot si ti!

Ma koga briga Janša.

Cesar je gol.

Sam res je car. Vsi levaki se tresejo pred njim.  Komaj, komaj je uspelo debeloriti zmagati za par %. So se morali vsi pokazato pred kamerami, od Ata smrka, do velikega snoba.   😂😂😂😂😂

 

Živel   Janša.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 7849, 15.11.2022 ob 14:57

Sam res je car. Vsi levaki se tresejo pred njim.  Komaj, komaj je uspelo debeloriti zmagati za par %. So se morali vsi pokazato pred kamerami, od Ata smrka, do velikega snoba.   😂😂😂😂😂

 

Živel   Janša.

Čaki mal. A ni bil Logar neodvisen? Od kdaj je pa to Janševa zmaga?

 

:))))))))))))))))))))))))))))))) Ajajaj, troli.

Odgovor na objavo uporabnika
fdčssdfa, 15.11.2022 ob 15:00

Čaki mal. A ni bil Logar neodvisen? Od kdaj je pa to Janševa zmaga?

 

:))))))))))))))))))))))))))))))) Ajajaj, troli.

Tako kot ga debelorita ni imela in baje ga še vedno nima, nahrbtnika mislim.

Kaj so potem počeli Ata smrk, snob in vsi ostali.

 

Par procentov je 1-2%. Tukaj mislim, da je bilo 8% razlike.To je že prepričljiva zmaga, Še bolj prepričljiva je bila spomladi /11%/. Kako bo na referendumu? 🙂

 

Logar je dobil toliko glasov ravno zato, ker se je JaJc držal nazaj in ga sploh ni bilo videti/slišati/brati. Lep dokaz, kdo najbolj škodi desnici. Gnilo jajce.

 

Že med kampanjo so parkrat pozabili, da je Logar neodvisni kandidat:)).

 

Odgovor na objavo uporabnika
že med kampanjo, 15.11.2022 ob 15:51

 

Že med kampanjo so parkrat pozabili, da je Logar neodvisni kandidat:)).

 

In Debelorita brez nahrbtnikov, več nahrbtnikov.  Logar je mel samo enega.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 7849, 16.11.2022 ob 09:53

In Debelorita brez nahrbtnikov, več nahrbtnikov.  Logar je mel samo enega.

Prav berem? Torej zdaj priznavate, da je bil Logar dejansko kandidat SDS? :=============== In je bil vse skupaj en velik blef in metanje peska v oči volivcem?

Musarjeva podpore Kučana ni nikoli skrivala, Logar pa Janševo ves čas.

Odgovor na objavo uporabnika
fdčssdfa, 16.11.2022 ob 10:13

Prav berem? Torej zdaj priznavate, da je bil Logar dejansko kandidat SDS? :=============== In je bil vse skupaj en velik blef in metanje peska v oči volivcem?

Musarjeva podpore Kučana ni nikoli skrivala, Logar pa Janševo ves čas.

Logično, da ga je svoja stranka podprla. A tebe ne bi tvoji domači?  Ne, to je smrtni greh, če podpiraš  svojega.

 

In debelorita je  v začetku zatrjevala, da je brez nahrbtnika, no na koncu se je izkazalo, da jih ima za cel prtljažnik.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 7849, 16.11.2022 ob 10:46

Logično, da ga je svoja stranka podprla. A tebe ne bi tvoji domači?  Ne, to je smrtni greh, če podpiraš  svojega.

 

In debelorita je  v začetku zatrjevala, da je brez nahrbtnika, no na koncu se je izkazalo, da jih ima za cel prtljažnik.

No, samo da se razumemo, da je Logar lagal in je dejansko kandidiral Janša, če je on zmagovalec teh volitev.

BTW, jaz sem zaprisežena levičarka in najdem milijon argumentov proti Nataši Pirc Musar. Ampak ko začnete z žaljivkami, kot je debelorita, pa kot kritiki izgubite vsakršno kredibilnost in me samo spodbudite, da grem na volitve. Kakorkoli se mi je Musarjeva stokrat zamerila, šovinizma in sovražnega govora imam v tej državi poln kufer. In vsak glas zanj je glas za njegovo razraščanje. Zdaj pa žali dalje.

In njegov najnovejši tvit je seveda nov primer sovražnega govora. Ker ko Slovenec zabode, zažge, obglavi Slovenko, od njega ne boste slišali niti pip. Ko se ženske dotakne priseljenec, pa uf, kakšen pogrom. Opozarja torej samo na nasilnost določene skupine ljudi, s tem spodbuja sovraštvo do te skupine, kar je definicija sovražnega govora.

Janša je o nasilju Slovencev nad ženskami seveda tiho, ker ima v lastni stranki par takih perl, ki jih stranka ščiti, namesto da bi zaščitila ženske.

Odgovor na objavo uporabnika
fdčssdfa, 16.11.2022 ob 11:58

Janša je o nasilju Slovencev nad ženskami seveda tiho, ker ima v lastni stranki par takih perl, ki jih stranka ščiti, namesto da bi zaščitila ženske.

Grimsove pravljice

JJ ni car. Če bi res bil car, mu ne bi Golob sral po pleši.

Odgovor na objavo uporabnika
BTDT nepr., 16.11.2022 ob 14:05

JJ ni car. Če bi res bil car, mu ne bi Golob sral po pleši.

Po končanem mandatu golobnjak ne bo mel kaj srat, ker niti 2% ne bo dobil na volitvah.   Zapomni si to.

janša je car- fašistični car!

Uh ja, danes sem se nasmejala, ko sem komentarje brala. 🙂

Nasmej se še ti 🙂 , pa lepo spančkaj, jaz bom.

Smeh je pol zdravja, …  🙂

Odgovor na objavo uporabnika
PRABABI, 16.11.2022 ob 20:09

Uh ja, danes sem se nasmejala, ko sem komentarje brala. 🙂

Nasmej se še ti 🙂 , pa lepo spančkaj, jaz bom.

Smeh je pol zdravja, …  🙂

fdčssdfa, to je bilo tebi namenjeno.

Meni danes že 2 x citat ni uspel. mogoče bo pa tele?

Lahko noč in lp.

PRABABI

ja je- domov si ga pelji in ga polsušaj celi dan, vsaj en dan- hahahahaha

New Report

Close