Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Janez Janša je car

Janez Janša je car

Večji kup gnoja, kot ga imamo, ga že itak ne more bit, od vsake riti na vrhu nam pada na glavo, vi pa v tem uživate? Jaz NE, svetujem, da se ravnate po zgledu ŽIVI IN PUSTI ŽIVETI, oni naj ga kar serjejo, mi pa raje poskrbimo za svoje družine in otroke, kradimo, poneverjajmo, goljufajmo državo, kjer koli se da, vzemimo vsak dan za pridobivanje SVOJIH koristi, oni naj pa kar kakcajo po vsem, bodite BOLJ iznajdljivi zase, bodimo egoisti proti državi, EDINO tako boste preživeli, kolikor toliko,…lp

Pa še tole- kdorkoli, je prišel na oblast, ima podporo od STRICEV iz ozadja, NI važno, kaj govori po TV ali po kakršnem koli mediju, kdor koli odgovarja ILUMINATIM, tisti pač  zasede prestol, se pa zadeve spreminjajo glede na svetovno ureditev, ki jo ZOPET, diktirajo velezmožni ILUMINATI oziroma vodje iz ozadja, ki imajo v rokah nitke, po katerih plešejo vse lutke, TISTI pa so skriti, zato le pojdite vedno volit LUTKE, ….

kar jaz vem je v Sloveniji samo en car IN TO JE RUSKI CAR za Bežigradom- v Stožicah.

Ti si pa svojga Janeza utaken v rit

tuki so zmer najbolj smesne 🙂 https://spartan-agency.com/services/advertising

New Report

Close