Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Janez Janša prvi izgubil čin maršala

Janez Janša prvi izgubil čin maršala

Nič več maršal, zdaj je prvi troll v državi, vsaj tako pravijo na senčni strani alp…

Vaš link

Men je Marsal Twito se vedno bolj vsec. Trol je lahko vsak.

Ni čudno glede na to da vsak dan stankaš vsaj eno flašo Marshala.

hehe, ta zmaga na koncu…

Psovko “J*** ti pas mater!” zamenjala mnogo hujša “Janša nek ti čestita!

Prav smiliš se mi, samo na JJ misliš cel dan.

Prav smiliš se mi, samo na JJ misliš cel dan.
[/quote]

ko uletim na politični čvek in vidim kaj pišete njegovi verniki… priznam, da res, hehe.. Me pa veseli, da nisem edini.
Ljudje so od 13.3. gospodovega leta 2020 zaradi natega volivcev na suho s strani počivalška in pivčeve depresivni, zategnjeni, nesporoščeni, brez svobodne duha v sebi, vsepovsod samo grožnje… ejjj, človek pa to traja več kot eno leto…
Pač Staljin novega stoletja, maršal Twito, pacient je v vseh variantah v prvem planu več kot polovica prebivalcev Slo., njegovih 30{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} pač doživljate orgazme, ker nam on kroji stil življenje.

Namreč na volitvah je bilo več strank izvoljenih, ki so imeli v programu omenjeno, da ne bodo sodelovali z jajatom kot tistih, ki so volili njega in njegovo stranko…., gre pač za zgodovinski nateg, pa je treba vsaj debatirat o temu, če že ne obstoja možnost novih volitev zaradi počivalška, takle mamo… Povej še ti kej oz. ustreli mimo, ovca jajohojsasta..

ko uletim na politični čvek in vidim kaj pišete njegovi verniki… priznam, da res, hehe.. Me pa veseli, da nisem edini.
Ljudje so od 13.3. gospodovega leta 2020 zaradi natega volivcev na suho s strani počivalška in pivčeve depresivni, zategnjeni, nesporoščeni, brez svobodne duha v sebi, vsepovsod samo grožnje… ejjj, človek pa to traja več kot eno leto…
Pač Staljin novega stoletja, maršal Twito, pacient je v vseh variantah v prvem planu več kot polovica prebivalcev Slo., njegovih 30{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} pač doživljate orgazme, ker nam on kroji stil življenje.

Namreč na volitvah je bilo več strank izvoljenih, ki so imeli v programu omenjeno, da ne bodo sodelovali z jajatom kot tistih, ki so volili njega in njegovo stranko…., gre pač za zgodovinski nateg, pa je treba vsaj debatirat o temu, če že ne obstoja možnost novih volitev zaradi počivalška, takle mamo… Povej še ti kej oz. ustreli mimo, ovca jajohojsasta..
[/quote]

Verniki se pa imamo super in dobivamo sanjske posle. 🙂 Pač enkrat eni, drugič drugi.

Verniki se pa imamo super in dobivamo sanjske posle. 🙂 Pač enkrat eni, drugič drugi.
[/quote]

Jst nimam nič proti, če si jajatov in, če delaš pošteno uživej do onemoglosti. Recimo, kmetje, ko volijo s(d)s stranko so pač pozitivni patrioti, valjda oni ne bodo volili recimo jankoviča… Kaj naj človek njim očita, če jim je jaja bog, nič, kaj njih briga, ko jaja pljuva po ljudeh, ki se ne strinjajo z njegovo politiko in širi nacistično propagando, recimo odobrava koncert Thompsona, ki ima ustaške tekste in ga primerja s koncertom cece, ki ima ljubezanske tekste s tem da močno poudarja da ji je bil mož zločinec arkan… Vidiš to je tista podn propaganda. Pa nikoli ne poslušam cece mimogrede, jst sem roker po duši. Podn so ljudje, ki delajo v propagandni mašineriji s(d)s stranke, to ej nora24tv, demokracija, požar in tej kmetje ne gledajo niti ne poslušajo teh medijev, ker enostano nimajo časa za to.. Njim je pač važno, da volijo zavednega Slovenca za katerga se jaja izdaja, ima pa očeta Albanca baje, tako se pač piše in govori, jebi ga.. skratka uživcej, če si pošten, pa tud, če si desen, buh ti požegnej.
Jst tujega nočem, svojega ne dam.

Jst nimam nič proti, če si jajatov in, če delaš pošteno uživej do onemoglosti. Recimo, kmetje, ko volijo s(d)s stranko so pač pozitivni patrioti, valjda oni ne bodo volili recimo jankoviča… Kaj naj človek njim očita, če jim je jaja bog, nič, kaj njih briga, ko jaja pljuva po ljudeh, ki se ne strinjajo z njegovo politiko in širi nacistično propagando, recimo odobrava koncert Thompsona, ki ima ustaške tekste in ga primerja s koncertom cece, ki ima ljubezanske tekste s tem da močno poudarja da ji je bil mož zločinec arkan… Vidiš to je tista podn propaganda. Pa nikoli ne poslušam cece mimogrede, jst sem roker po duši. Podn so ljudje, ki delajo v propagandni mašineriji s(d)s stranke, to ej nora24tv, demokracija, požar in tej kmetje ne gledajo niti ne poslušajo teh medijev, ker enostano nimajo časa za to.. Njim je pač važno, da volijo zavednega Slovenca za katerga se jaja izdaja, ima pa očeta Albanca baje, tako se pač piše in govori, jebi ga.. skratka uživcej, če si pošten, pa tud, če si desen, buh ti požegnej.
Jst tujega nočem, svojega ne dam.
[/quote]

A ni sodišče bilo tisto, ki je dovolilo koncert Thompsona? Kakšno vezo pa imata zdaj JJ in Hojs s tem? A ti si želiš živeti v državi, kjer bi premijer in policaj minister odločala kateri koncerti se smejo odvijati in kateri ne?
Sodeč po tvojih izjavah da. jaz pač ne. Nisem pristaš avtoritarizma in kulta osebnosti.

Prav smiliš se mi, samo na JJ misliš cel dan.
[/quote]

Gospod Janez Janša mora biti v srcih in mislih vseh pravih Slovencev 24 ur na dan. Pred vsako našo odločitvijo ali dejanjem se je potrebno vprašati ali je to v skladu z doktrino gospoda Janeza Janše.

Gospod Janez Janša mora biti v srcih in mislih vseh pravih Slovencev 24 ur na dan. Pred vsako našo odločitvijo ali dejanjem se je potrebno vprašati ali je to v skladu z doktrino gospoda Janeza Janše.
[/quote]

kaj misliš, bodo izumili zdravilo za njegovo bolezen? se kdo ukvarja s tem?

Verniki se pa imamo super in dobivamo sanjske posle. 🙂 Pač enkrat eni, drugič drugi.
[/quote]

Kot je Maršal Janša rekel, covid pomeni vojno in vojni dobičkarji bodo kaznovani. Morda tudi na hitrem sodišču, ko se vlada zamenja. Potem pa spet 50 let jok in stok.

A ni sodišče bilo tisto, ki je dovolilo koncert Thompsona? Kakšno vezo pa imata zdaj JJ in Hojs s tem? A ti si želiš živeti v državi, kjer bi premijer in policaj minister odločala kateri koncerti se smejo odvijati in kateri ne?
Sodeč po tvojih izjavah da. jaz pač ne. Nisem pristaš avtoritarizma in kulta osebnosti.
[/quote]

Ti, ki odobravaš in spodbujaš metanje molotovk v hiše vladnih političnih nasprotnikov, pa res nisi pristaš avtoritarizma. Ne, ti pa res ne…

A je lahko kdo še bolj zabit kot ti?
Bolj težko, se mi zdi.

A je lahko kdo še bolj zabit kot ti?
Bolj težko, se mi zdi.
[/quote]

Ali boš tudi meni z molotovko zagrozil?
Definitivno si ti veliko bolj zabit kot jaz.

A ni sodišče bilo tisto, ki je dovolilo koncert Thompsona? Kakšno vezo pa imata zdaj JJ in Hojs s tem? A ti si želiš živeti v državi, kjer bi premijer in policaj minister odločala kateri koncerti se smejo odvijati in kateri ne?
Sodeč po tvojih izjavah da. jaz pač ne. Nisem pristaš avtoritarizma in kulta osebnosti.
[/quote]

kakor se spomnim sta ona dva stalno navijala za koncert thomsona v svojih govorih o demokraciji na to foro jebene cece in arkana, seveda je med vrsticami nakazoval, da je ceca po njegovih vatlih zločinec kot arkan, kar pomeni, da so vsi teksti thompsona za njega sprejemljivi ko poje o pobijanju in jih enači s cecinimi teksti, ko poje o ljubezni, hehe.. Kdo ga ne pozna ga drago plača…. Zanimivo, ko se Hitlerja in Stalina omenja noben ne omenja njihovih žensk. To je pač njegov način in šoder propaganda njegove stranke.
Tako norišnico je on naredil v Slo. od kar je spet prišel na ablast s pomočjo svoje propagandne mašinerije. To je vse bilo dobro premišljeno in organizirano še pred tem, ko je on izjavil da je šarćeva vlada politično truplo..
jaja ima veliko število sodnikov na svoji strani, noben se mu nič ne upa in se praktično obnaša kot mafijaš, za nameček še toži državo v kateri ima najpomembnejšo politčno funkcijo, vse to gre v rubriko, saj ni res pa je, pač človek vojne in konflikta, ki hoče zaradi pohlepa imeti za vsako ceno aablas samo v svojih rokah, takle mamo…

Ja, jajo ima sodstvo na svoji strani. Tako zelo na svoji strani, da so ga celo zaprli, tako zelo ga ljubijo. Šele ustavno sodišče je na koncu razveljavilo sodbo oziroma zastaralo, pa ne zaradi čuta za pravo, pač pa zaradi strahu, da se ne bi kasneje osmešili na ESČP. Kamor bi primer zagotovo priromal.
Sodstvo ima na svoji strani vaš skorumpiran župan. Ker ne vidim drugega vzroka zakaj bi mu sicer odpisali vse te silne miljone in zakaj je primer farmacevtka tako hitro šel v pozabo.
Kar se pa Thompsona tiče:
Jaz se ne spomnim, da bi JJ ali Hojs navijala za njegov koncert, se pa spomnim, da je ena izmed točk interpelacije Hojsu bila tudi to, da ni prepovedal koncerta.
Jaz bi ga interpeliral zaradi tega, ČE BI GA prepovedal. Ker to pomeni, da si je vzel pristojnosti, ki mu ne pritičejo.
Kaj se ima policaj minister za mešati v to? To je stvar sodstva ali eventuelno policije, če oceni varnosto tveganje, ne pa ministra.
Torej boš moral svoj bes zaradi (sicer odpadlega) koncerta nasloviti na koga drugega. Sodišče, na primer.

A je lahko kdo še bolj zabit kot ti?
Bolj težko, se mi zdi.
[/quote]

Je: ti.

Ja, jajo ima sodstvo na svoji strani. Tako zelo na svoji strani, da so ga celo zaprli, tako zelo ga ljubijo. Šele ustavno sodišče je na koncu razveljavilo sodbo oziroma zastaralo, pa ne zaradi čuta za pravo, pač pa zaradi strahu, da se ne bi kasneje osmešili na ESČP. Kamor bi primer zagotovo priromal.
Sodstvo ima na svoji strani vaš skorumpiran župan. Ker ne vidim drugega vzroka zakaj bi mu sicer odpisali vse te silne miljone in zakaj je primer farmacevtka tako hitro šel v pozabo.
Kar se pa Thompsona tiče:
Jaz se ne spomnim, da bi JJ ali Hojs navijala za njegov koncert, se pa spomnim, da je ena izmed točk interpelacije Hojsu bila tudi to, da ni prepovedal koncerta.
Jaz bi ga interpeliral zaradi tega, ČE BI GA prepovedal. Ker to pomeni, da si je vzel pristojnosti, ki mu ne pritičejo.
Kaj se ima policaj minister za mešati v to? To je stvar sodstva ali eventuelno policije, če oceni varnosto tveganje, ne pa ministra.
Torej boš moral svoj bes zaradi (sicer odpadlega) koncerta nasloviti na koga drugega. Sodišče, na primer.
[/quote]

hee, jak zapor, ko je bil kot v hotelu, svečkarji so pred sodiščem in pred zaporom svirali qurcu…, to je bil psihološki faktor na javnost in pritisk na sodstvo, podn taktika, ki jo je sposoben sprojecirat samo tak model kot je jaja, ki živi celo življenje z vojno in sovraštvom v njegovi glavi… Pa tist kaj je že bil vrhovni sodnik Šturm, zdaj pa še ta, ki je izjavil, da je jaja največji politik Slovenije, temu se reče naš človek, torej njegov. Kot rečem, tip je praktično mafijoza, noben mu nič ne more, recimo tako kot Jankovču, s tem da jankovič ne širi retoriko sovrštva med ljudmi.
Recimo ajde, če bi bila pravica na svetu bi jankovič moral bit kaznovan zaradi te farmacevtke, pa verjetno tud zaradi dolgov, jaja pa zardi tega, ker je stopil mladi ženski na vrat in ne ve od kje mu 250 jurjev. In kje je fora…, jankovič je recimo, če je vse to res, hotel samo malo pošlatat tisto farmacevtko, kot možakar, kar pomeni, da je človek ljubezni, jaja je pa stopil ženski na vrat, kar pomeni, da bi lahko to žensko tudi poškodoval, tip ima nasilje v sebi, pravijo, da zločini ne zastarajo, saj vidimo kakšno sodbo je dobil policist, ki je imel koleno na vratu protestnika v Ameriki. Tako da, kakorkoli obrneš, če že imamo neke vodilne politike vse mutibaraiče, bi bil ko črto potegneš pod profil človeka bolj primeren vodilni politik jankovč kot jaja, ko potegenš črto pod oba.

Херсонская область официально войдет в рублевую зону — об этом заявил зампред военно-гражданской администрации Кирилл Стремоусов

Переход на рубли в Херсонской области начнется с 1 мая и продлится до четырех месяцев. Сначала будут приниматься и рубли, и гривны, но со временем гривны исключат из оборота, сообщил Стремоусов.

Ранее Readovka сообщала, что российские военные разогнали херсонский горсовет, сняли флаг Украины со здания и назначили нового мэра.

Юрий Подоляка последние новости про украину сегодня[/url]

ringa ringa raja, Robert pa nagaja,
ringa ringa raja, Robert pa izdaja,
še Serpentinška vzame,
za ‘Lenčico se vname.

Pod svoji krili ju spusti, hrdi hrdi Robert ti.

Vse najboljše naši novi opoziciji, SDS in NSi.

V času maršala, če bi civilna družba napadala druge člane civilne družbe, bi jih opozorili potem pa zaprli.

New Report

Close