Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Janis in ostale zlobe..

Janis in ostale zlobe..

Meni ste pa najboljše face Janis, ta prava Monika in Frca.
Vedno zadanete bistvo!
Res vas rada berem:))

hvala,hvala 🙂

Večina ljudi rada z drugimi premleva svoje dogodivščine in dileme in si tako daje občutek pomembnosti, dejavnosti, potrditve, medsebojne opore in razumevanja. Nikakor pa jim ni v interesu priti do bistva in potem kaj spremeniti v tem svojem življenju – če bi to resnično želeli, bi lahko že sami pogruntali, v čem je problem. Ne potrebujejo raznih Janis, Elaine in Ta pravih Monic, da jim s svojo lucidnostjo pod nos pomolijo ogledalo. Zato tudi taka pretirana reakcija z nizkimi udarci in neprimernimi besedami.

No, tako pač jaz vidim tole zadevo.

Meni pa je Janis ena najboljših. Pa registrirana in frca. *skoraj rada vas imam* . Verjamem da bi če bi se z katero od teh poznala, bi se zeloooo dobro razumele.

Ne morem iz svoje kože 🙂

Rajši se posuj s pepelom, ker ne veš, kateri od kratic “legebitra” jaz pripadam in me posledično sploh ne znaš primerno ozmerjat 🙂

Lahko pa ponoviš vajo in odpraviš napake in bom zadovoljna 🙂

A me lahko kdo razsvetli? Kaj za en izraz je “legebitra”. Predvidevam, da kaj v zvezi s homoseksualnostjo. Ali ne?

youtube, menim, da pomeni lezbijke, geji, biseksualci, transvestiti

POudarjam, da samo menim, ker mi je šele Janis z uganko, postavljeno danny, dala mislit:)

O, džizus. Seveda, kratice LE-GE-BI-TRA. Pa kaj to dejansko kroži, ali si je tale danny zadevo izmislila?

ok, janis: lezbijka. A sem zdaj prav povedala? Kratico sem zanalašč, da se ne bi spet metala tle v zobe, ampak ti itak sama izzivaš. in sploh te ne ozmerjam zato, kar si, me ne briga, če tebi tko paše..
Me pa zanima, čemu ta nadimak? Meni na pamet pade samo Janis Joplin?

A je to kej tazga če je lezbijka? A je to kej važno za celo zgodbo? Povedala ti je, kaj misli in ženska ima prav. Ti točno veš, da si delala nekaj, kar ni v redu, samo sprenevedaš se.

Kot je Frca napisala.

kakor za koga prav!

In čemu danny? Meni samo famozni danny z zvezdami pade na pamet?

Janis, jaz te pa rada berem. Sem bila tudi čista fanica San Giorgio in jo tukej zlo pogrešam!

LP
trobentičica

Komaj sem pripujsala skozi ta čreva:-))

Menim, da je tale danny vas fejst nategnila. Ker ji domišljija dela dobro, ne bi bilo slabo, če bi se obrnila na Anteno, kjer izdajajo Ljubezenske zgodbe.

Žal se Janis preredko javlja, vsaj za moje pojme, resnično pogrešam zgoraj omenjeno SG!

Ti Frca pa itak razturaš, da je kaj!:-))

R

Najprej mi je bila zgodba simpatična. Potem sem pomislila, kako bi se jaz počutila, če bi mene mož na takšen način nalagal. Seveda mi ne bi bilo vseeno.

Si se mi pa sedaj precej zasrala z neumno pripombo glede Janis in si te predstavljam v slabši luči kot doslej. Sedaj so mi bolj jasne tvoje poteze.

Ni mi pa nikakor jasno, zakaj nisi želela možu povedati po resnici kam greš? V čem je finta laganja, če je ta moški itak bivši in sedaj le znanec, s katerim ne želiš več nobenih intimnih stikov?

Jaz mislim, da so ti nekatere precej na žulj stopile in zato takšen naperjen odziv….

pačć nisem, ker je bil že prej v bz ljubosumen nanj, čeprav ga je “poznal” le iz pripovedovanja. NA to temo sem zaključila, ne bom več nič pojasnjevala, se zagovarjala ali opravičevala. Na Janis sem se spravila le zato, ker je ona mene okarakterizirala da sem se zalizopvala in gonila za hrbtom /njen besednjak). Pa se nisem. >Pa saj ni važno. Stvar je minila, ponovila se ne bo..
Za tiste pa, ki mislite da sem si iznislila in da je za v zgodbe, hvala za kompliment. še sama ne bi verjela, če se ne bi zgodilo meni in to čist zares.. saj zdaj, ko je minilo par dni..že gledam drugače.. kot da je bilo v drugem svetu..
Napisala sem pa zgolj zato, ker je ene zanimalo, kako bo oz. je bilo.. Nisem nikogar prosila za zlobnekomentarje..

Ker je sobota in če si to pisala z domačega računalnika, ki ga uporablja tudi tvojo moj mož, raje izbriši history. Da ne bo slučajno tudi on prebral te zgodbe. Ker potem se ti zna zgoditi, da ti bo on namesto Janis razložil, da to ni prav. Zdaj še praviš, da imaš ljubosumnega moža. Potem sploh veš, da si delala nekaj, kar tvojemu možu zelo ne bo prav.

Da je bil ljubosumen brez veze??? Pa ljuba duša, kako lahko tako razmišljaš? Očitno je bil z zvezo ljubosumen, če se greš s tipom sestati možu za hrbtom, se rajcaš z njim vse popoldne (besedno seveda), potem pa se zaližeta.

ej hinka, pa nisem se zalizala, niti rajcala no! Pa kva vam je? Mah bz. pač pogovarjala sem se, napaljen je bil pa bolj on, vendar vljuden, valda po 10 letih nevidenja to tud ne zgleda, halo..
Ej, ne da se mi več diskutirat, bilo, prošlo, history, behind me. Ja, bom zbrisala, vsekakor..

Ja, zbriši. Tudi drugače je znano, da ljudje, ki mislijo, da niso naredili nič narobe, brišejo zgodovino na računalniku.

joj ste ene zatežene, ma dej nehite že pet neke brezvezne moralke!! Me prov zanima, če ve vedno vse prav in poštenjakarsko naredite, gospe perfect!!

Nisi.

Nisem gej in nisem transseksualec, torej ti itak ostane samo še ena opcija.

Če izve, bo popizdil. Čisto jasno.

kakorkoli… whatever…

mi je pa hecno, da tiste, ki se spustite z Janis v nekakšne dvoboje tukaj, na koncu vedno, ko vam zmanjka argumentov, privlečete na plan njeno seksualno usmerjenost. le s ćim bi jo napadle, če s tem podatkom ne bi razpolagale… ali je v tem primeru ne bi napadale toliko??

eh, ne se sekirat

ne vem sicer zakaj se gre v spodnji temi

vem pa to, da je foušija res huda reč!

**************************************** V resnici mi nisi mar ti, ampak vznemirjenje, ki ga občutim ob tem ko te ljubim. (Anthony de Mello)

Janis, torej si BI, to še ostane 🙂 Ijoj, tud jaz bi, že dolgo nisenm :))))

New Report

Close