Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Janković je populist

Janković je populist

Če bi on bil res tako sposoben manager, kot po lastnih besedah je, bi se tuje korporacije v teh prostorih kar pulile zanj, da postane direktor kakšne firme.

In kdo se je pulil zanj? Nič,zero, nula, nihče.

Zakaj bi sicer Janković iz gospodarstva šel na precej slabše plačan položaj župana? Ker ima rad Ljubljančane? Se hecate? Ne, ampak smao zato, ker je blefer, ki za svoje blefiranje potrebuje politično oporo in zaledje.Sej mu je Rop lepo povedal pred kamero, kaj je in kdo ga je nastavil za direktorja Mercatorja.

Tako je. Kot je T. Rop povedal:

Tudi če je vse res, kar si napisal pa mi povej, kako dober je šele Janša, ali pa Vizjak, pa tudi Pahor, Golobič itd… Tudi za njih se pulijo mednarodne korporacije, vendar oni iz ljubezni do slovenceljnev ne izstopijo iz politike.

Kljub vsemu pa je treba Jankoviću priznati, da je Mercator pod njegovim vodstvom zrasel iz lokalnega trgovčka v resno, širše regionalno pomembno trgovsko podjetje. Pa če ga je nastavil Rop ali pa kdo drug.

Mercator je zrasel ja, a z izsiljevanjem proizvajalcev. Daj mi za majhen denar in pod pogoji, ki jih določim jaz, drugače od tebe v Mercatorju ne bo nič. In zapri štacuno zraven mene! Verjetno ni edini, ki dela na tak način,a zame to ni lastnost, ki bi jo nekomu štela v prid.

Morda je populist, a stvari mu uspevajo!!!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

Očitno mnogii mislijo da je vrlina, če kritizirajo ljudi katerim stvari uspevajo.

Nisem Jankovićev fan, niti ne njegov odvetnik, pa vendar, kaj ti misliš, da bi moral predsednik uprave trgovske družbe početi drugega, kot skrbeti za rast in dobiček družbe? Morda bi moral skrbeti za tiste, ki niso sposobni preživeti sami? Konec koncev ima tudi vsak dobavitelj možnost izbirati med trgovci, ki bodo prodajali njegove proizvode.

Je pa tudi res, da v Sloveniji nekateri drugi organi niso poskrbeli za to, da se Mercator ne bi razrasel v tako velikega trgovca, ki obvladuje tako velik delež, da lahko že izsiljuje nekatere dobavitelje. Ampak še enkrat: Janković je naredil le tisto, kar naj bi naredil vsak dober manager, nadzorne institucije pa so zatajile.

Še dobro, da je vsaj gospod Janez Janša imel jajca in ga brcnil v rit!

AVSENIKI IN GOVEJA ŽUPCA, TO SMO PRAVI SLOVENCI:-)

Tako da so zdej cene v Merkatorju lahko višje kot v Jankovičevih časih.

in prodal Mrcator “tajkunu”, hahaha!

In kaj to Jankoviću uspeva? Ljubljano bo tako zjebal, da si še 20 let po njegovem mandatu ne bomo opomogli.da ne govorim o nekem brezveznem nogometnem stadionu, ki ga nihče ne potrebuje.

Ljubljana se nikoli še ni tako razvijala!

Za Hribarja še nisi slišala?

misliš tistega, ki ni hotel sodelovati z okupatorji in je namesto županovanja, ki so mu ga ponudili, raje izbral smrt.

uh spet primerjaš 100let nazaj, kolk daleč nzaj še misliš iti???

Trdiš, da se Ljubljana ni NIKOLI hitreje razvijala. Ko je bil župan Hribar se je. Saj sto let nazaj ni tako daleč, da bi jih lahko kar izbrisali iz spomina, se ti ne zdi?

Sicer pa vsa čast Jankoviću, bil je dober v Merkatorju in je dober v Ljubljani. Pa tudi v Electi ni slab.

Tako da so zdej cene v Merkatorju lahko višje kot v Jankovičevih časih.[/quote]

Ja sej jih IB In BŠ navijata v nebo, rabita namreč kar precej dobička za kritje lopovščine

AVSENIKI IN GOVEJA ŽUPCA, TO SMO PRAVI SLOVENCI:-)

mik, o Ivanu Hribarju, županu Ljubljane, bi pa lahko več napisal, a ne?
Ivan Hribar, župan Ljubljane, ni bil tak kot Leon Rupnik.

Znan je bil kot velik domoljub, in marljiv, strasten politični delavec.

Ob začetku druge svetovne vojne je ob italijanski okupaciji Ljubljane zavit v jugoslovansko zastavo skočil v Ljubjanico.
Vračal se je s sestanka z italijansko upravo, ki mu je (pod ultimativnimi pogoji) ponudila županski položaj Ljubljane.
Hribar tega ni hotel sprejeti, ker bi s tem dal delno legitimacijo italijanski okupaciji, in je raje izbral smrt.

O njegovem delu in življenju v mestu Ljubljana priča tudi Hribarjeva knjiga, “Moji spomini

Beri link:
http://sl.wikipedia.org/wiki/Ivan_Hribar,
pa še na seznam županov Ljubljane, klikni.

Ka je bica a strelaš mimo al se devaš terca?

AVSENIKI IN GOVEJA ŽUPCA, TO SMO PRAVI SLOVENCI:-)

mik, o Ivanu Hribarju, županu Ljubljane, bi pa lahko več napisal, a ne?
…[/quote]

Ni potrebe, dejanja govorijo. Za tiste, ki jim to kaj pomeni. Za prepričane je pa tako vseeno.

Tega jankoviča sem prav že naveličan! V ljubljano vabi cel balkan! A boste rekli, da Slovenci nimamo bolj sposobnega človeka za ljubljanskega župana?
Pa tudi kot direktor mercatorja, postvaljen iz strani levice (Rop&Co) je gledal predvsem lastne koristi, na natečajih dajal delo sinovim podjetjem…lastninil si je ogromne deleže mercatorja in tako postal milijonar. Srb v Sloveniji postane milijonar iz državnih podjetij s pomočjo slovenske levice! Sramota! In tak tat in bogataš se obleče v rdečo majico in gre na delavsko stavko???? In takega slovenska levica podpira? In v to verjamejo slovenski navadni smrtniki, ki delajo v tovarnah za minimalne plače??? A smo nori??? Pa kaj eni ne znate razmišljati z lastno glavo??? Ne razumem kaj ima v glavi nek bogi delavec, ki se trudi, da živi s svojimi dohodki in potem naseda lažem slovenske levice in voli take ljudi kot Janković, ki je milionar zahvaljujoč se kraji slovenskega državnega premoženja, ki se fura v mercedesu, privoški si vse razkošje kar rabi…hkrati pa igra vlogo borca za pravice in gre stvakat z ljudmi, ki imajo 400€ plače.
Kdor takega voli je dobesedno nor!

Kdo na levici pa ni blefer? Morda Pahor … morda, samo to je pa vse …

Napoleonu ali pa Hitlerju, … so tudi stvari uspevale, če vzamemo določen izsek iz njunega življenja …

Če smem … Navdušen nad izpeljavo … 🙂 Res!

odlično..

imam konkretno vprašanje..
pokažite mi Slovenca v srbiji..

župana Beograda in velikega bogataša..

hahahaha..
hahaha…

Napoleonu ali pa Hitlerju, … so tudi stvari uspevale, če vzamemo določen izsek iz njunega življenja …[/quote]

Tudi Stalinu, Titu, Castru…

Je tebi uspelo čisto vse?

New Report

Close