Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Jankovic je postavil spet nov radar

Jankovic je postavil spet nov radar

NaTržaški. Je pameten, namesto da bi dal naenkrat vseh 10 radarjev, oziroma sedaj jih je že 11, jih lepo počasi postavlja, da se glupi Slovenčki ne uprejo. Pa kasira in kasira.

Ljubljanske ovce pa z njim pojejo na Prešenovem trgu protitajkunske pesmi, hahaha, budale.

Ti ne gre vožnja po omejitvah?

Vozi po predspisih,spostuj pravila in lahko postavi tudi 1000 radarjev. Kje jeproblem? A to,da ne mores divjat s avtom?

kaj pa je narobe s tem, da je končno spet nekaj dobrega naredil za ljudi?

nikomur ni treba plačevat kazni za prometne prekrške, če jih sam ne želi 🙂

Radarjev je v Ljubljani premalo.
Zdaj v pokoronskih časih je Ljubljana spet polna ruralcev, ki jim vožna po predpisih dela velike težave.

Glede na število nekulturnih oslov, ki vozijo kot bedaki, v Ljubljani, tudi drugod po Sloveniji, jih je še premalo.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Glede na to, koliko časa že “paca”obnovo te uboge Tržaške v LJ( več kot eno leto, se mi smilijo vsi neposredni stanovalci ob njej, da toliko časa že živijo na prašnem cestnem gradbišču), so se vsi kar lepo navadili voziti po njej samo 10 na uro, ne 60 na uro, koliko je bila dosedaj omejitev na dvopasnovni; in bo težko komu noga na gas tako težko padla sedaj, da bo on lagano i lepo kasiral 🙂

( sarkazem off)

Glede na to, koliko časa že “paca”obnovo te uboge Tržaške v LJ( več kot eno leto, se mi smilijo vsi neposredni stanovalci ob njej, da toliko časa že živijo na prašnem cestnem gradbišču), so se vsi kar lepo navadili voziti po njej samo 10 na uro, ne 60 na uro, koliko je bila dosedaj omejitev na dvopasnovni; in bo težko komu noga na gas tako težko padla sedaj, da bo on lagano i lepo kasiral 🙂

( sarkazem off)
[/quote]

Po Tržaški gre trenutno 0 na uro. 🤪

Ko oči zaspijo Se angeli zbudijo (Jan P.)

Ko jih boste namontirali še za vse tiste, ki se furajo z električnimi skiroji, kolesarje brez luči, predvsem pa take, ki imajo med vožnjo v “svojem svetu” še slušalke na ušesih, bom tudi jaz rekla: “Komaj dovolj.”

Eeeeem, kako se pa sankcionira počasneže?

Čez koliko ljubljanskih gradbišč potujemo? Do knjižnice Bežigrad priti – v sedanjih razmerah gradnje in vsak dan nove enosmerne ceste z dodatnim znakom – je skoraj misija nemogoče.

Za Dunajsko cesto nisi zihr, po katerem delu cestišča boš peljal, kje boš lahko zavil. Oooo, pa uvoz za BTC iz obvoznice je naredil čep tudi na Zaloški cesti. Predor Golovec se še kar prenavlja in to predvidoma do srede avgusta.

Na kratko.

Po Tržaški gre trenutno 0 na uro. 🤪
[/quote]

Sa ja, več kot eno leto že po Tržaški LJ 10 na uro, če uspe.


On pravi da dela za meščane a moraš plačat za parkiranje še pred blokom, kjer ni zemljišče od občine, na leto za kazni pa poberejo mislim da 6 mil evrov. To res dela za dobro (svojih) ljudi.

Mogoče kdo ve, kje točno na Tržaški? Hvala.

Pri OŠ Vič. Radarje v bližini šol vsekakor podpiram.


On pravi da dela za meščane a moraš plačat za parkiranje še pred blokom, kjer ni zemljišče od občine, na leto za kazni pa poberejo mislim da 6 mil evrov. To res dela za dobro (svojih) ljudi.
[/quote]

Čigavo je pa zemljišče? Tvoje?

Cela Tržaška od križišča pri Tobačni dsno potem in gor do razcepa za k Žabarju čez progo. Ker je promet še vedo speljan malo cikcak torej s tvojega vozišča greš v en pas nasprotnega vozišča.. najhuje je pa okoli Viške cerkve.

New Report

Close