Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek JANKOVIČA NE RAZUMEM

JANKOVIČA NE RAZUMEM

Hallooooooo??? On je prodal delnice Mercatorja in je in bo bogataš, četudi bi na leto zaslužil 1.000 evrov. A tega ne razumeš? Če bi jaz imela toliko milijonov od delnic, bi bila bogataš čisto legalno, pa četudi bi bila pet let brez dohodkov.

Drži ! Janša je kupil posest v Šaleški dolini ( bližina staršev njegove žene Urške , zaradi varovanja sina Črta. ) za to posest je plačal 300 tisoč eurov ko je prodal stanovanje v Ljubljani ( mesarska ulica ) .
Razliko med prodanim stanovanjem in nakupom posesti , ki je znašala 48 tisoč eurov , sta plačala s hipotekarnim posojilom . Obenem pa sta hipoteko še neodplačanega stanovanja v ljubljani, prenesla na to novo domovanje v Šaleški dolini.

Vse navedeno je zavedeno v bančni dokumentacije in je dokazljivo.

Medtem ko je JJ v aferi Patria ( razsodba bo jasna in oznanjena kmalu s strani sodstva javno ) za marsikaterega na žalost , povsem nedolžen .

Ljudje , ki se JJ bojijo vedo zakaj ? ker imajo medsebojno precej masla na glavi , drug drugega pač ščitijo. Drugače ne gre. JJ je razgledan , precej ve in treba ga je utišat , to pa je mogoče le , če mu podtikajo…

Veste , toliko afer kot jih ima Janković alias Berlusconi 🙂 ki je izraziti tajkun tranzicije , pa potem manj aferaški bogastva željan žal Gospod Virant , pa nato Golobič in pasja princeska …to so modeli zreli za odpis.

Pahor pa , no ta modelček solarija pa je dokazal , kako krivo hrbtenico ima že pri tem , ko se je uklanjal kresalovi gdč..

Mimogrede še tole….jankovićev sin Jurči je preneumen za vse mahinacije in povsem verjamem , da vse kuha ata Janković..

In še odgovor gospe ” uff, uff ” ….JJ je za svoja odrasla otroka poskrbel kolikor toliko skupaj z ženo Silvo , ki ima dokaj premožne starše in so zadeve povsem normalne na relaciji mama – oče -otrok. Pa tu ne greza urejanje okoli hiše v vrednosti 126 tisoč eurov kot gre pri Jankovićevem Jurčku 🙂

A ti znaš brat, imaš kaj možganov ali ne? TIP NE PRIZNAVA, DA IMA TOLIKO DENARJA! V tem je problem! Ker je davkariji prijavil veliko manj. Pa kaj ste bebavi, ali kaj da ne kapirate?[/quote]

Da ima 20 milijonov, je cifra, ki sem ji jo jaz izmislila kot primer. Kdo je zdaj bebav? Pojma nimam, koliko denarja je dobil od prodaje Mercatorja. Pa mi ti postrezi s cifro, za katero priznava, da jo ima, ker jaz pojma nimam.[/quote]

Meni je pa čisto nerazumljivo, da prvake, ki ste si jih izbrali, sploh ne poznate. Pa a bo večina, ki bo volila, tako popolnoma neobveščena in neosveščena o stvareh, ki jih počnejo njihovi izbranci? Pa saj potem je seveda jasno, da lahko navadni kriminalci kandidirajo, ker ljudje itak nič ne vedo o njihovem kriminalu kljub temu, da je vse uradno in javno napisano v medijih. Če niso v zaporu, potem za narod niso krivi. Sveta preproščina, no.

A JEDEL PA VSA TA LETA NI NIČ IN TUDI DRUGAČE NI NIČ ZAPRAVIL?

Hallooooooo??? On je prodal delnice Mercatorja in je in bo bogataš, četudi bi na leto zaslužil 1.000 evrov. A tega ne razumeš? Če bi jaz imela toliko milijonov od delnic, bi bila bogataš čisto legalno, pa četudi bi bila pet let brez dohodkov.[/quote]

Ja ženska preprosta, no, nekje bi moral objaviti prodajo teh delnic, ne? Moral bi prijaviti dursu. Dejstvo pa je, da se o tem samo špekulira, on pa svojih zaslužkov DURSu ni prijavil. pa bog pomagaj, no, saj se vam ne da nič dopovedati.

Popravek……..na koncu govorim o prejšnji ženi Silvi ( sicer nista bila poročena , torej gre za bivšo partnerico in se oproščam za napako )

Jankovičeve delnice so samo krinka , pod katerimi mafijaško skriva pritoke nelegalnega denarja. Izrazito prevejan mafijaš!

Hallooooooo??? On je prodal delnice Mercatorja in je in bo bogataš, četudi bi na leto zaslužil 1.000 evrov. A tega ne razumeš? Če bi jaz imela toliko milijonov od delnic, bi bila bogataš čisto legalno, pa četudi bi bila pet let brez dohodkov.[/quote]

Ja ženska preprosta, no, nekje bi moral objaviti prodajo teh delnic, ne? Moral bi prijaviti dursu. Dejstvo pa je, da se o tem samo špekulira, on pa svojih zaslužkov DURSu ni prijavil. pa bog pomagaj, no, saj se vam ne da nič dopovedati.[/quote]

Delnice je prodal na črno? A res? Kako pa to gre? Ker potem jih novi lastnik ni mogel vpisati na svoje ime, če je bilo na črno.

Hallooooooo??? On je prodal delnice Mercatorja in je in bo bogataš, četudi bi na leto zaslužil 1.000 evrov. A tega ne razumeš? Če bi jaz imela toliko milijonov od delnic, bi bila bogataš čisto legalno, pa četudi bi bila pet let brez dohodkov.[/quote]

Ja ženska preprosta, no, nekje bi moral objaviti prodajo teh delnic, ne? Moral bi prijaviti dursu. Dejstvo pa je, da se o tem samo špekulira, on pa svojih zaslužkov DURSu ni prijavil. pa bog pomagaj, no, saj se vam ne da nič dopovedati.[/quote]

Pa idiot bajbi, kaj misliš, da DURS nima teh podatkov? Kaj misliš, da se je to zgodilo včeraj? Da mu je priletelo na račun par milijonov evrov, DURS pa nič?
Resno, koliko ste stare? Ste začele včeraj spremljat politiko? V javnosti se je pojavila dohodninska napoved za 1 leto. A zdaj pa na podlagi ene dohodninske napovedi sklepate, da vsa prejšnja leta ni bilo nič prijavljeno? Ajme!

Haha, pred dvajsetimi leti je bil JJ še skoraj v zaporu, pa ne da bi služil 50.000 evrov na leto. :))))
Najprej v zaporu, potem obrambni minister, potem pa se je počasni vzpenjal po politiki. Take hodoke pa lahko legalno prejema šele zadnjih nekaj let.
Tako da ponovno vprašam, od kod denar za nepremičnine? Ker hčerki je stanovanje kupil že zdavnaj.

si pa dobro obveščen-a .a ti plačajo ali te čaka kakšen stolček
ma ni šans,da mi volimo njega ,tega tvojga jj-a ,ker ON je že bil in je pokazal kaj zna .
Oooo ,kako je zgubil takrat a se spomniš kako je bil poražen in kako velike upe smo gojili do konkurenta in to samo za to,da bi nam bilo bolje in sedaj ,da ga spet volim NI šans OK .
Raje zelene oziroma tiste,ki so naravnani bolj okolju .Važno,da dam svoj glas .

Da ima 20 milijonov, je cifra, ki sem ji jo jaz izmislila kot primer. Kdo je zdaj bebav? Pojma nimam, koliko denarja je dobil od prodaje Mercatorja. Pa mi ti postrezi s cifro, za katero priznava, da jo ima, ker jaz pojma nimam.[/quote]

Meni je pa čisto nerazumljivo, da prvake, ki ste si jih izbrali, sploh ne poznate. Pa a bo večina, ki bo volila, tako popolnoma neobveščena in neosveščena o stvareh, ki jih počnejo njihovi izbranci? Pa saj potem je seveda jasno, da lahko navadni kriminalci kandidirajo, ker ljudje itak nič ne vedo o njihovem kriminalu kljub temu, da je vse uradno in javno napisano v medijih. Če niso v zaporu, potem za narod niso krivi. Sveta preproščina, no.[/quote]

A moram vedeti še, kakšne gate, nosi, da znam oceniti njegov program?
In evo, pogovarjamo se o Jankovičevi bajti, Virantovem nadomestilu, o programih in kaj nam gospodje pripravljajo, če pridejo na oblast, – ne, to je pa v drugem planu.

Verjetno nima keš od prodanih delnic doma v štumfu?
Torej manjkajo v njegovi dohodninski napovedi dohodki od obresti, ki so po naši davčni zakonodaji obdavčeni (20{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} za vse obresti nad 1.000€)

Saj vem, da ste prebutaste, da bi razumele, toda zokijeve davčne napovedi zadnjih 6 let ne štimajo.

Oprosti , si pa res zabita . V zgornjem postu ti je lepo napisal-a odkod denar., Ajme , sveta preproščina 🙂

No, evo, kaj vam ponuja vaš predragi JJ, ko smo že ravno pri programih:

Hkrati Janša priznava, da bodo pravice verjetno prihodnje leto manjše, saj za to enostavno ne bo denarja. Vendar pa obljublja, da bo na prvem mestu pravičnost, in sicer da ljudje ne bodo imeli občutka, da je nekaterim treba zategovati pas, drugim pa ne.

Bravo, Janša! Saj ni važno, če bomo v dreku, glavno da bomo v dreku VSI.


Jaz pa ne tistih, ki ga bodo volili….

tip (JJ), ki je zaslužil s prodajo orožja, bi moral biti v arestu, tako kot Sanader. saj ni več dolgo čas, ko pride tudi to.

Zato, ker na osnovi teh in takšnih izjav okrog svojega premoženja zelo dobro predvidimo, koliko so obravnavani politiki verodostojni glede izvajanja svojega programa.

Če nekdo tako nonšalantno ponareja dokumente, prepisuje govore lahko presodimo o njem marsikaj.
Prav tako lahko nekoga, ki je malo ‘izkoristil’ v okviru zakona dovoljeno prejemanje nadomestila, presodimo o njegovi moralni načelnosti.
In nenazadnje lahko za nekoga, kisi ‘tako po domače’ interpetrira pomembne zadeve, predvidimo, kako bo postopal ‘by the book’ pri resnih državniških zadevah.
Od bodočega premierja pričakujem, da bo deloval striktno znotraj meja zakonskih pooblastil in ne da bo postopal mimo zakona samo da bo dosegel zastavljene cilje.

Virant se je izkazal, da je deloval znotraj ‘by the book’, Janković pa je praviloma vedno deloval po ‘balkanskih bližnicah’, kadar ga je zakon ovriral.

POT TV so plačanci SDS, janeza janše, pucerja bi mogli takoj sterat u 3 pm, to kar je danes počel ni podobno ničemur. še Slak je milina proti temu pucerju, ki je danes osramotil vso novinarsko srenjo.

je imel srečo, da je Janković pameten človek, ker če bi to naredil Jelinčiču, bi ga ta vžgal po zobah in še prav bi imel.


Jaz pa ne tistih, ki ga bodo volili….[/quote]

Se strinjam.
Janković ima vso pravico kot vsak drug državljan, da kandidira.
Zaskrbljujoči pa so ti, ki ga bodo (iz)volili!!!

Pr. SDS silno malo je (zato je tudi tako zelo suh) in živi asketsko življenje. Pozabljate, da je bil nekoč novinar Mladine, v Knafljevem prehodu pa še eno firmo.

To je odg. na: A JEDEL PA VSA TA LETA NI NIČ IN TUDI DRUGAČE NI NIČ ZAPRAVIL?


Jaz pa ne tistih, ki ga bodo volili….[/quote]

Se strinjam.
Janković ima vso pravico kot vsak drug državljan, da kandidira.
Zaskrbljujoči pa so ti, ki ga bodo (iz)volili!!![/quote]
To je tisto, kar mene skrbi….Kakšne vrednote ljudje podpirajo. Ne on sam.

A ogromnega vikenda in hotela na Hrvaškem, pa janko ne bo prijavil ??

Zato, ker na osnovi teh in takšnih izjav okrog svojega premoženja zelo dobro predvidimo, koliko so obravnavani politiki verodostojni glede izvajanja svojega programa.

Če nekdo tako nonšalantno ponareja dokumente, prepisuje govore lahko presodimo o njem marsikaj.
Prav tako lahko nekoga, ki je malo ‘izkoristil’ v okviru zakona dovoljeno prejemanje nadomestila, presodimo o njegovi moralni načelnosti.
In nenazadnje lahko za nekoga, kisi ‘tako po domače’ interpetrira pomembne zadeve, predvidimo, kako bo postopal ‘by the book’ pri resnih državniških zadevah.
Od bodočega premierja pričakujem, da bo deloval striktno znotraj meja zakonskih pooblastil in ne da bo postopal mimo zakona samo da bo dosegel zastavljene cilje.

Virant se je izkazal, da je deloval znotraj ‘by the book’, Janković pa je praviloma vedno deloval po ‘balkanskih bližnicah’, kadar ga je zakon ovriral.[/quote]

Hecno, meni pa več pove, koliko zavzeto je izvajal program, ki si ga je zadal kot kandidat za župana kot to, kako in za kaj zapravlja svoj denar. Ker če smo vzeli pod drobnogled Jankoviča, moramo narediti tako z vsemi kandidati, se vam ne zdi? Če se spraviš samo na enega, druge pa pustiš na miru, je to zame javna deskreditacija in medijski linč. Za katero nekdo stoji.

Ne skrbi. V ponedeljek bo spet obravnava na sodišču. Ni vrag, da ne bo zadnji teden pred volitvami (ne pozabite v soboto bo volilni molk) JJ sedel v ‘oslovsko klop’ :-))
Prejšni teden Virant, Ta teden Zoki, Janša za ‘finale’ ….. lepo ‘redom po redom’

PS:
meni pa več pove, koliko zavzeto je izvajal program …
Saj ravno to je srčika problema o katerem govorimo. Ker je Zoki svoj program izvajal vse prevečkrat ‘mal po domaće’ in mimo nekih pravil, ki jih imenujemo zakoni.
Nicolo Machiavelli je nekoč rekel: “cilj opravičuje sredstva”. Znana modrost, vse prevečkrat uporabljena in zlorabljena med oblastniki in močnimi ljudmi. Toda kar se je na žalost še vedno iskazalo, da sredstva postanejo cilj. In to je tisto, česar se imamo za bati. Pa naj bo pri Jankoviću, Janši, Virantu, … ali komurkoli. Ko se gre enkrat mimo ‘by the book’ za dosego cilja, potem cilj ni več bistven temveč metoda, ki je bila zlorabljena.

New Report

Close