Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek janša in njegove največje napake

janša in njegove največje napake

no ti bom jaz odgovoril,KAJ točno je jj naredil narobe. seveda ti bom navedel sam en primer.narobe je naredil to, da je strojanove prisilno odselil, ker so jim grozili kreeeeeejčani :), in to z razlago da je to ceneje kot tam imeti sto specialcev. hm ja jaz se ob tem res sprašujem kdo je v tej državi še normalen, in kdo ima sprane možgane. skratka jj je iz države naredil kup gnoja oz. nepravno državo. državno tožilčstvo pa izdaja neka deklarativna mnenja. za posrat.

Največja napaka je bila, ko je bil imenovan za predsednika vlade. Težko bo Slovenija popravila škodo, ki je bila narejena v času njegove vladavine.

In kakšno škodo to?

Eurosuper, jaz mislim, da bi Strojanove morali k tebi na dvorišče naselit.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

ti ne ločiš razlike med pravno državo pa omanovim reklom ni važno da je pisem važno da je naš

Eurosuper, bi jih ti želel v svojem okraju?


Kdo bo popravil škodo, 12 letne vladavine prejšnje vlade? Če je bila tako dobra, zakaj se jo je zamenjalo?


Kdo bo popravil škodo, 12 letne vladavine prejšnje vlade? Če je bila tako dobra, zakaj se jo je zamenjalo?[/quote]

Ja, Jožekk o kakšni škodi ti to konkretno pišeš. Malo pojasni, konkretiziraj za kakšno škodo naj bi v 12 letni vladavini prejšnje vlade šlo.

Kdo pa trdi, da je bila prejšnja vlada idealna in edina prava. Daleč od tega. In prav zaradi tega je prišlo do spremembe.

Kako in zakaj se je vlada zamenjala… pa menda ja veš, da ne bom tukaj dolgovezila. Ali pač ne?

No, če pa ne veš, boš pa videl, na kakšen način se vlada zamenja… kar bo zelo kmalu, ko se bo zamenjala sedanja vlada. In potem bo nova vlada popravljala VELIKO škodo, ki jo je naredila sedanja vlada. In srčno upam, da bo pri tem uspešnejša, kot je bila sedanja, ki ne samo, da ni nič popravila temveč je več kot očitno še vse, kar je bilo dobrega zafurala. In dejansko povzročila nepopravljvo škodo.

Vrabček, jaz sem zato, da se vlada zamenja. Vlada se pa zamenja, ko določeni opciji večina ne nameni več toliko glasov.
O nepopravljivi škodi lahko govorimo tudi o prejšnji vladi in zagotovo jo bo delala tudi naslednja.
Rupel je kolikor je meni znano vladal tudi v prejšnji vladi. Prejšnja vlada je sprejela kup zakonov, Nato, Euro, referendumi, ki niso obveljali, pa čeprav smo bili proti…vse to in na tem je delala tudi prejšnja vlada. Rop je stopil iz LDS-a v SD, največjo opcijo za vladanje v naslednjem mandatu, Golobič bo v koaliciji in nič kolikokrat izjavil, da se umika iz politike. In tako se svet vrti. Zato so neumne izjave, kdo je naredil večjo škodo. Vsi so jo in prav vsi so udeleženi v delitvi, samo mi ne, zato ne moremo izpostavljati posameznih oseb.
Vrabček, razumi, da vladajoča vlada – koalicija, dela za svojo stran in za svojo korist, opozicija ji je proti utež, ko se zamenja vlada način ostane enak in je tudi bil enak pred to vlado, meni je samo smešno, ko ljudje dajejo take pavšalne izjave. Janša je naredil škodo?? Ker ljudje se sploh ne zavedajo kaj vse in kdo vse je udeležen pri odločitvah, tudi opozicijski ljudje in verjemite opozicijski ljudje so vedno proti temu, da koalicijski človek dobi več kot opozicijski ali njihovi simpatizerji.
Tako funkcionira celotno slovensko ljudstvo, izraz za to stanje, je foušija.

To je način vseh vladajočih opcij in se nikoli ne bo spremenil. In vsaka opcija je vesela, če se ljduje ukvarjajo z nekimi ideologijami, ker to pomeni, da bo še nekaj časa živela v nevednosti in bodo oni v miru vladali, do naslednjih volitev seveda.

No, pa saj veš, kako proces zamenjave poteka. Ni kaj dodati. In ker poudarjaš, da si zato, da se sedanja vlada zamenja, potem pač ne boš sedanji opciji na volitvah namenil tvojega glasu. In to je to!!!

Sicer si se kar razpisal, vendar na moje vprašanje nisi odgovoril. Konkretno kakšno škodo je naredila prejšnja vlada?

SIB banka, kranjska hranilnica, poskusila prodat triglav za 50{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ceneje, propad podjetij ki pa so jih nato odkupili pravoverni menedžerji pa še bi se našlo. Sem spada še ELAN, ISKRA, tekstilna industrija… In to so storili strokovnjaki ki bi radi preko SD prišli nazaj na oblast. Za bruhat.

Si dobil odgovor v boosovem sporočilu? Očitek Janši je bil tudi zgrešena politika za Nato, Evro itd, to je sprejela prejšnja vlada, Nakup Falcona – prejšnja vlada, Sigma – NLB prejšnja vlada, Ultra – prejšnja vlada, onkološki inštitut, operacijske mize, pediatrična klinika – prejšnja vlada… pa še in še se lahko našteva, samo kot sem rekel nima smisla, ker dlje kot si na oblasti, več lahko najdeš. In prejšnja je bila zelo dolgo tam. Naeumno se mi zdi, da se tako pavšalno govori.

Sedaj pa vprašanje zate, napiši in naštej vse škode Janše (oseba pač predstavlja vladajočo opcijo in ni nujno, da je on kriv za dejanja, tako kot Rop za prejšnjo) Se pravi lahko govorimo. Janševa škoda, Ropova škoda.

No napiši, v tej temi tudi ni bilo napisane škode, ki naj bi jo povzročil Janša?

Si dobil odgovor v boosovem sporočilu? Očitek Janši je bil tudi zgrešena politika za Nato, Evro itd, to je sprejela prejšnja vlada, Nakup Falcona – prejšnja vlada, Sigma – NLB prejšnja vlada, Ultra – prejšnja vlada, onkološki inštitut, operacijske mize, pediatrična klinika – prejšnja vlada… pa še in še se lahko našteva, samo kot sem rekel nima smisla, ker dlje kot si na oblasti, več lahko najdeš. In prejšnja je bila zelo dolgo tam. Naeumno se mi zdi, da se tako pavšalno govori.

Sedaj pa vprašanje zate, napiši in naštej vse škode Janše (oseba pač predstavlja vladajočo opcijo in ni nujno, da je on kriv za dejanja, tako kot Rop za prejšnjo) Se pravi lahko govorimo. Janševa škoda, Ropova škoda.

No napiši, v tej temi tudi ni bilo napisane škode, ki naj bi jo povzročil Janša?[/quote]

Sem pričakovala, da bo nekdo drug dal odgovor namesto mene. Pa očitno nimam tako dobrega zastopnika kot ti, tu gor. Zato pa ti bom na kratko opisala, kar v paketu, ker bi sicer bila predolga.

Zdravstvo – zakaj že je minister Bručan odstopil?
Promet – zakaj že je minister odstopil?
Delo in zaposlovanje – zakaj že je bil minister Drobnič odstavljen?
Da ne naštevam tistih, ki bi morali biti odstavljeni oziroma odstopiti …. minister za notranje zadeve, minister za zunanje zadeve, okolje in prostor…..

Sedaj pa še samo napiši, da so vsi ti odstopi in odstavitve posledice dobrega dela???

Tudi prej je bilo precej narobe.

Ampak največjo inflacijo in najvišje cene nam je pridelala sedanja vlada…
In to je problem, ki se dotika vsakega od nas.
In take vlade nočem.
Briga me kdo so in kaj so, kar me zanima je, da lahko normalno živim, da ni inflacije in da so cene stabilne. Jaz kaj dosti več ne rabim.

Spodaj imate temo o Janševem trgovanju z orožjem.

_________________________________________________ http://monoblog.over.net/zogca/ Včasih pekel, včasih sanje …

Si dobil odgovor v boosovem sporočilu? Očitek Janši je bil tudi zgrešena politika za Nato, Evro itd, to je sprejela prejšnja vlada, Nakup Falcona – prejšnja vlada, Sigma – NLB prejšnja vlada, Ultra – prejšnja vlada, onkološki inštitut, operacijske mize, pediatrična klinika – prejšnja vlada… pa še in še se lahko našteva, samo kot sem rekel nima smisla, ker dlje kot si na oblasti, več lahko najdeš. In prejšnja je bila zelo dolgo tam. Naeumno se mi zdi, da se tako pavšalno govori.

Sedaj pa vprašanje zate, napiši in naštej vse škode Janše (oseba pač predstavlja vladajočo opcijo in ni nujno, da je on kriv za dejanja, tako kot Rop za prejšnjo) Se pravi lahko govorimo. Janševa škoda, Ropova škoda.

No napiši, v tej temi tudi ni bilo napisane škode, ki naj bi jo povzročil Janša?[/quote]

Sem pričakovala, da bo nekdo drug dal odgovor namesto mene. Pa očitno nimam tako dobrega zastopnika kot ti, tu gor. Zato pa ti bom na kratko opisala, kar v paketu, ker bi sicer bila predolga.

Zdravstvo – zakaj že je minister Bručan odstopil?
Promet – zakaj že je minister odstopil?
Delo in zaposlovanje – zakaj že je bil minister Drobnič odstavljen?
Da ne naštevam tistih, ki bi morali biti odstavljeni oziroma odstopiti …. minister za notranje zadeve, minister za zunanje zadeve, okolje in prostor…..

Sedaj pa še samo napiši, da so vsi ti odstopi in odstavitve posledice dobrega dela???[/quote]
Opozicija jim je očitala stvari, ki jih je sama zašuštrala, onkologija, pediatrija, avtoceste so stvari, ki jih niso speljale prejšnje Drnovškove in Ropova vlada, medtem, ko je Drobnič moral iti zaradi zavzemanja za življenje to je proti splavu.

Kdo je pa odstavil Drobniča? Janša ali opozicija?

Škoda, pa tako pokončen mož je bil. Še gate bi predpisal kakšne moraš nosit.

Žal mora predsednik vlade marsikdaj popustiti pod pritiski opozicije, seveda če je to desna vlada, levi tega ni treba…vemo zakaj…

Če si proti Janši, si komunist. Tako govori naša desnica. Ki vedno pozablja, da je Janša edini od vseh nas “kakor komunistov” peš hodil v Jajce in pisal čudovite spise o marksizmu in kako se moramo zanj boriti.

_________________________________________________ http://monoblog.over.net/zogca/ Včasih pekel, včasih sanje …

Ko je bil še mlad in neumen.Potem je spregledal.

Sem že rekel: kdor pri 20 ni komunist, nima srca.kdor je komunst pri 40, nima pameti.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -


Le zakaj? Se boji da bo z ukrepi, naperjenimi proti volji ljudstva na naslednjih volitvah izgubil? Se je Janša prodal za judežev denar?

Janez Janša pride na pošto in povpraša, kako se prodajajo znamke z njegovo
podobo.
Prodajalka razocarano odvrne: “Zelo slabo, zelo slabo. Deset sem jih
prodala, pa so mi jih stranke vse vrnile nazaj in se pritožile, da na
znamkah ni lepila in da jih ne morejo pritrditi na pismo!”
Janez ne more verjeti svojim ušesom in hoce preizkusiti, ali so njegove
znamke res popolnoma neuporabne. Vzame eno, mastno pljune nanjo in jo
pritrdi na pismo.
Znamka drži kot pribita.
Janša pogleda prodajalko, ta pa zavzdihne:
“Vi ste pa prvi, ki je pljunil na zadnjo stran”

New Report

Close