Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Janša kupil Urški novega BMW Cabrio

Janša kupil Urški novega BMW Cabrio

Jaz tudi nimam za nove cedeje, poslušam kar tisto, kar je ostalo od dedka in babice, partizanske pesmice!

Ma dejte jamrovci, sram vas bodi

AVSENIKI IN GOVEJA ŽUPCA, TO SMO PRAVI SLOVENCI:-)

ja dej no povej, kolk bi rad???:)

Js mam dojst, vi se mi smilite….najbolje da greste na rdeči križ!

AVSENIKI IN GOVEJA ŽUPCA, TO SMO PRAVI SLOVENCI:-)

Frančišek, slabo poznaš razmere, če pošiljaš ljudi na RK. Bolje je, če tja še kaj prineseš, ne pa da greš iskat.

Česa pa imaš ti dost? Lahko kaj neseš v kamnik ali na Štajersko… namesto obljub vlade bi ljudem prišlo prav kaj konkretnega, morda tudi tvoje roke, ki bi pomagale.

Vlada je dala 15 mio €!!!

Če pa kdo kaj rabi, mi lahko pošlje zasebno sporočilo in če bo v mojih močeh mu bom pomagal. Sploh pa tu gor pišejo neki luzerji z dvema levima rokama, priklopljeni na državne jasli in na koncu še vlado in gospoda Janeza Janšo obirajo do kosti! Da vas ni sram!

Če ne morete kaj pomagati, vam tudi škodovati ni treba!

AVSENIKI IN GOVEJA ŽUPCA, TO SMO PRAVI SLOVENCI:-)

no pa dejmo še mal! od kje ti pa to, da moramo pomagat njemu???:)

http://janezjansa.kjesi.com/

Vsak odgovor levakarjev je vprašanje? Vam še bog vnč ne more pomagat, kaj šele Milan Kučan!

AVSENIKI IN GOVEJA ŽUPCA, TO SMO PRAVI SLOVENCI:-)

Kje pa je teh 15 mio evrov? Župan Smolnikar je ravno včeraj razlagal in mahal po televiziji, kaj je treba še naredit s papirji, da bo potem možno nekam poslat, pa da se bo začelo… Železniki so že slabo leto po povodnji, pa še vedno nič… Ne dvomim, da denar nekje je, a prav gotovo ne tam, kjer bi moral biti. Pri takih stvareh in revežih, kot so na podeželju, bi se morala vladna papirologija malce hitreje obrniti. Dvomim, da se je pri graditvi Brda in sprejemanju Busha zatikalo pri denarju.

Frančišek, poznaš tale pregovor?

PAMET LJUDI SE SPOZNA IZ VPRAŠANJ IN NE ODGOVOROV!

Ja dober odgovor si mi dala:-( Samo pozabljaš na nekaj! Se spomniš potresa…matr je pomagala država, celo kredite je dala porušenim!
Sej nismo več v partiji, da bi gnar kr tk talo naukuvo. Prvo uredi vse papirje pol pa pomoč države, seveda če država ima denar, sam težko verjamem ko so pa partijci vse zafurali, tk da zej gospod JJ nima kje vzet, ja sej vzemimo borcem NOB in bo denarja dovolj:-)

AVSENIKI IN GOVEJA ŽUPCA, TO SMO PRAVI SLOVENCI:-)

mah saj ni potrebno dat, tega od države ne pričakuje nihče več, ne prizadeti, ne kmetje (ki čakajo na svoje subvencije 2-3 leta), ampak pol naj bodo pa še tih, ne pa da se hvalijo koliko pomagajo in koliko dajo in kako zelo so ažurni!!!

frančišek, upam da imaš svoje imetje dobro zavarovano!!!:)

frančišek ti si lažnivec če mene vprašaš in sam si s ezagovoril, prvo si rekel da imaš dosti vsega pol pa si rekel da boš pomagal drugim, ČE bo v tvoji moči odločio mse zdej a je v tvoji moči al ni. jaz pravim da si siromak sam tega na boš priznal ker si pač JJ zastopnik drgač pa JJ je zame najbolj pokvarjen človek na tem planetu prehodil je vso pot od komunista do brigadirja pa štafetonoscfa in kvazi demokrata pa zgleda da se je veliko naučil kako priti brez dela do denarja. ima denarja na tone in to očita drugim jaz pa menim da je on največji lopov sploh če verjamešp bajuku kdoer laže ta krade in JJ laže in se je že lagal.jaz bi njega takoj likvidiral če to na bi bilo kaznivo pa še en kup njegovih barab in lopovov pa kriminalcev. v sloveniji je huda revščina samo penzijonistov je 300000 ki živijo pod pragom revščine.vsi bogati pa lopovi imate srečo da ni vojne če bi bila vojna bi vas jaz naučil kako bi gledali v mojo cev ko metki ven letijo jebem vam mater izdajisko

Škoda besed:-(

PS: ninej vse premično imam polni kasko, nepremično pa pri dveh zavarovalnicah! Zadovoljna????

AVSENIKI IN GOVEJA ŽUPCA, TO SMO PRAVI SLOVENCI:-)

františek ti zmeraj voliš sd,potem pa hvališ janšo!
KISLA REPA IN REPICA TO SMO SLOVENCI

Svetilnik a bi se držal teme!!!

Drgač pa dej tiho ker kvasiš neumnosti!

AVSENIKI IN GOVEJA ŽUPCA, TO SMO PRAVI SLOVENCI:-)

Frančišek, res si bogat, da imaš lahko sploh zavarovano!! Koliko revežev je, ki nimajo denarja sploh za zavarovanje! Sicer pa vemo, da ko bi morala zavarovalnica kaj dat, odbije vse možno in nakoncu si srečen, če dobiš vsaj tisto ven, kar si dal. Kaj pomagajo brezobrestni krediti itd. ?

Uro nazaj so povedali, da država ni dala pomoči še za lansko točo! A slikati z olimpijskim zmagovalcem se pa mudi?? Zakaj se pa z njim ne slika gospod drugo leto?

RAzumem, da ni denarja za vse, a če ga za reveže ni, ga potem npr. tudi za Urškine spremljevalne poti ni. Glavo dam stran, da bi narod marsikaj potrpel, če ne bi videl na drugi strani razmetavanja. Potuhnjenost, priklanjanje in slinjenje Evropi in ZDA…

Vsa politika je pokvarjena, a vseeno eni bolj kot drugi. Večina to vidi, zato bi se morali komplet obrazi zamenjati, ne pa samo presedati iz stolčka na stolček 40 let. Volitve so priložnost, da damo mesto boljšim, morda celo še nepreizkušenim!

Slovenski tednik je lažniv. Tisti BMW sploh ni od Pahorja ampak od enga bosanca

nYnan in kdo je po tvoje potreben priložnosti s tem da je boljši in celo nepreizkušen. To je lahko samo Zmago Jelinčič – Plemeniti. Vsi ostali ki jih imaš pa ti v mislih so pa sami posranci!

AVSENIKI IN GOVEJA ŽUPCA, TO SMO PRAVI SLOVENCI:-)

No pa še en prenos iz financ.
Da še js malo pohvalim vlado gospoda Janeza Janše:

Levica je začela vojno proti desnici z vsemi sredstvi, ki jih ima na voljo.

Levica nas prepričuje, kako živimo slabše. Verjamem, da Kučan živi slabše kot v komunizmu, ko je bil privilegiran. Ostali pa živimo danes bolje kot kdajkoli prej.

Najprej si poglejmo, kakšno zapuščino smo dobili in v kakšnih razmerah je vlada delala.

Imeli smo zelo destruktivno opozicijo, ki je vladi ves čas metali polena pod noge. Imamo praktično levičarsko medijsko enoumje, ki vlado samo blati in poskuša vsako dobro stvar prikazati kot slabo.

Sindikalisti, ki so itak vsi po vrsti bivši partijski funkcionarji, in različna civilna društva, ki so v rokah levih strank, so škodovala kolikor so mogla in poskušala preprečiti spremembe.

Dušan Mramor nam je zapustil zelo slabo in zanič davčno zakonodajo, ki jo je prejšnja vlada sprejela tik pred volitvami. Dušan Keber nam je zapustil popolno razsulo v zdravstvu.

Kaj pa je naredila sedanja vlada:

Povprečna neto plača je v tem mandatu zrastla iz 715 EUR na 882 EUR.
Imeli smo rekordno gospodarsko rast, kakršne prejšnje vlade nikoli niso dosegle.
Brezposelnost je padla iz 10,4{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} na 6,5{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}
Kljub trenutno visoki inflaciji, je to še vedno manjša povprečna inflacija kot smo jo imeli pod vsemi prejšnjimi vladami.
Po Demosovi vladi, je to prva vlada, ki je ustvarila proračunski presežek.
Znižali so davke vsem. In zgodil se nam je Laffer.
V zdravstvu so drastično skrajšali čakalne vrste.
Tudi projekt Lukenda za skrajšanje sodniških zaostankov je bil uspešen. Višja sodišča so zmanjšala zaostanke za 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}. Težave utegnejo povzročati le stavkajoči sodniki, ki imajo očitno prenizke norme.
Kljub pokojninski antireformi jim je uspelo izboljšati stanje v pokojninski blagajni, tako, da je sedaj manjša luknja, kot je bila prej.
Zmanjšali so birokracijo.
Olajšali so ustanovitev podjetja. Prej je bilo potrebno za ustanovitev podjetja v povprečju dva meseca, zavleklo se je lahko za pol leta, sedaj je precej manj. S.P. lahko ustanovite v eni uri.
Zelo verjetno sem še kaj pozabil. Ko se bom spomnil, bom dopisal.
Pa si poglejmo očitke:

Isti ljudje, ki so minirali liberalne reforme, ki bi dali še boljše rezultate, sedaj šimfajo, da reforme niso bile izvedene.

Visoka inflacija je posledica pomanjkanje konkurenčnosti, pri čemer pa največ krivde nosi prejšnja vlada, ki je tako stanje ustvarila. Obstajajo tudi utemeljeni sumi, da so velike podražitve politično motivirane, da bi Janša izpadel kot nesposoben. Zato je tudi Nataša Pirc Musar tako bliskovito reagirala in zapečatila kar vse e-maile – tudi službene.

AVSENIKI IN GOVEJA ŽUPCA, TO SMO PRAVI SLOVENCI:-)

Realnost je eno, podatki za javnost so pa drugo. Sploh v tiste, za katere je odgovoren Bajuk, močno dvomim. Poprečne plače so seveda zrasle, a na račun onih zgoraj. Čakalne vrste so se seveda tudi skrajšale, ker nas sploh več ne vpišejo v uradne vrste, ampak v en zvezek. Seveda, če sploh dobiš napotnico ali da so te pripravljeni sploh kam vpisat. Brezposelnost se zmanjša umetno.

Če bomo jeseni spet dobili tako sposobno oblast, imam itak že rezervni plan: odhod v samostan. Tam mi bo najbolje, malo delo, vse je zastonj, pa še kaj se zaluži zraven. Samo enega takega moram najti, ki ima velik vrt, da se bo lahko nastavljalo sončku. 😉

človek verjetno najbolj verjame tistemu, kar vidi. Glede plač, se vidi na plačilnem listu in v denarnici.

Ti si res za kak zavod kjer bodo skrbeli zate, takih jamravcov ko si ti se po celmo sveto otepajo! Matr dej se mavo zamisli nad svojim jamranjem in glej malo bolj svetlo na ta svet. Uporabi več sončka:-) nobenemu ne škodi, ne bo niti tebi….

AVSENIKI IN GOVEJA ŽUPCA, TO SMO PRAVI SLOVENCI:-)

Celo sonce je že obupalo. Škodi, škodi, celo opeče te. Edino jezika še ni nobenemu.

frančišek zastonj:

kako prepričati lačnega, da je sit, a veš morda???:)))

povprečna plača je zrasla seveda je zrasla , ampak vso to rast je petkrat požrkla inflacija , zatorej to ni noben dosežek ampak manjko te vlade.danes se z 500 evri živi veliko slabše kot pred dvemi leti z 300 to je uspeh te vlade to je deamagogioja ki jo na plano včalači sds da svojim zarukanim volilcem meče v glavo pa kosti za glodat. večinja sds volilcev je namreč skrajno neumnih in zabitih kmetavzarjev in ostale navlake belogardističnega kova.zdravstvo pa je v razsulu saj so skrajšane čakalne vrste laž in nategovanje razen v re4dnkih primerih mkjer se je to res zgodilo. na vrsti prideš do ENAKOVREDNIH storitev samo ČE PLAČAŠ.Iz te državae je sds pa tudi prejšnje vlade naredileraj za bogate izbrance in pekel za reveže revežev pa je največ.

New Report

Close