Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Janša noče odstopiti

Janša noče odstopiti

Kar nekaj poslancev je danes pozvalo Janšo naj odstopi. Najbolj direkten je bil poslanec Lahovnik. Janezu Janši je direktno povedal kaj mu gre in ga pozval naj odstopi. No, sedaj pa bomov videli, kdo je resno mislil.

če sedaj Janša ne poda odstopne izjave, se mu bo smejala cela Slovenija. In to upravičeno. Izgubil bo še tisto malo kredibilnosti, ki jo ima.

Sedaj je na potezi JJ. Mislim, da je eden od poslancev sedaj rekel Janez Janša GO HOME!!!!!

jaz in moja družina, se mu ne bomo smejali.
jezim ali pa smejim se vedno, kadar poslušam Lahovnika. Mulca, ki je
komaj iz plenic zlezel.

In koga, če sploh koga, predlagaš za naslednjega predsednika???
Jankovića, Golubiča …. zmanjkalo mi je imen.

Lahovnik je vedel, da je na TV in se je obnašal kot pubertetnik. On je pa zelo kredibilen.

Seveda je odvisno od posameznika. Eni se bodo smejali, drugi jokali….
Ampak več kot smešno, je to, če gre predsednik vlade pred Državni zbor iskat svojo potrditev, že vnaprej pove, da v kolikor potrditve s strani opozicije ne bo dobil (jasno in nedvoumno je to povedal v svojem 2 urnem govoru, da pričakuje potrditev opozicije) bo podal odstop. Potrditve ne dobi, opozicija ga pozove, da naj poda svoj odstop. On se pa dela neumnega in o tem, kar je govoril pred pol ure ne ve nič. Pa saj to ni resno. To je več kot smešno. Torej vsi pametni Slovenci se bodo ne samo smejali temeč krohotali. Da dol padeš.

Koliko časa bo tole na II. še trajalo? Jaz sem eno kitico že oddremala. Po moje bo dobil zaupnico.

Seveda jo bo dobil od svojih. Ne pa od opozicije. In zakaj je bilo potem treba lojalnost svojih preverjat na DZ. Ali pa se je dejansko ustrašil svojih in novega predsednika Šrota??? To bo še hec.

Janša da bi odstopil? Nikoli. Blefer.

Poslušajoč razprave v državnem zboru ugotavljam naslednje: JJ si je privoščil potezo, ki je imela svojo logiko predvsem v smislu PR-a in dviganja podpore vladi vsaj v smislu ponovne pridobitve desno usmerjenih glasov. Vendar je napravil kar nekaj napak. Največja napaka je prav gotovo skoraj 100 minutni obračun z novinarji ter lansiranje teze, da kdor ne podpira brezpogojno te vlade, ne podpira Slovenije.

Z Janšo in njegovimi nesposobneži je konc, dokončno bodo pa popušili na parl. volitvah. Sigurno se bo našlo še en kup napak pri vodenju EU ki se bodo upoštevali na volitvah.

A se bo enkrat zaboga že našel kdo ki bi prodal vse te patrije pa ostalo vojaško brezvezno sranje in namenil denar za gradnjo zdravstvenih institucij….

Ljudje, sam ne govort kaj vse je katerakoli vlada do zdaj naredila…Vse je pa v k…., od policije, zdravstva, kmetijstva, prometa, plač, penziona, kriminala, korupcije,…

Ko bi bla vsaj ena od naštetih kolikortoliko brezmadežno pošlihtana…
Največji problem je v samem vrhu, tako kot pri direktorjih in šefih. Kakršni so šefi, takšni delavci in ostalo..

Ponovno smo izvedeli, da smo ljudstvo, ki ne spoštuje zaslug, ki jih največji sin dela v dobro Slovenije.

Je ta Ivan Janša še pri zdravi pameti? Vse, kar kdo reče ali napiše, je blatenje njega, vlade in Slovenije.

Čudi me, da se v svojem govoru ni zjokal.

“Pod vodstvom Janeza Janše je Slovenija dosegla takšno gospodarsko in finančno rast, da nam jo zavida v združena Evropa !” Dimitrij Kovačič SDS

Meni se joka ob takšnih izjavah. Ves svet je ljubosumen na nas.

Po Titu Janša, bi lahko rekli.

veste kaj je največji problem, ko se bo vlada zamenjala, bo še vedno vse tako kot je, določene stvari bodo v k… in se ne bodo popravile

Pirmož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Kaj porečeš, na govorice, da imamo za rome svoj geto in da jim ne dovolimo, da bi se izobraževali?
nekaj je, če se obmetavamo z epsikimi izjavami v parlamentu in v Sloveniji. Če pa takšne izjave, samo zaradi političnih točk objavljamo v svet, je pa nekaj hudo narobe.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Kar se je dogajalo s Strojanovimi, je huda sramota za Slovenijo. Ne vem, ali so živeli v getu, vsekakor pa so nekaj časa živeli obkoljeni. S strani svojih sovaščanov. Ne pravim, da so Strojanovi cvetke. Če so kradli, za to obstajajo policija, sodišča in zapori. Če te ustanove ne delujejo, če se slovenska policija boji romske družine, potem …

_________________________________________________ http://monoblog.over.net/zogca/ Včasih pekel, včasih sanje …

Tale tvoja izjava pa dokazuje, da te problematike resnično ne poznaš.

Obstajajo policija, sodišča in zapori.

ne da ne deluje, ni delovala ne v prejšnji vladi, ne v zdajšnji, ne moreš jih kaznovati, ker jim ne moreš nič vzeti. pravzaprav, imaš z njimi samo delo, rezultata pa ni.

Boš pa morala živeti tudi na kakšni vasi, da boš videla. Spet pa je treba v tej problematiki vedeti, da niso vsi Romi Strojani. Morda so res narobe odreagirali, definitivno pa Romi v Sloveniji živijo mnogo bolje kot ostali Romi v EU.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Ne poznam romske problematike. Nikoli nisem trdila, da jo poznam. Kar vem o tem, je tisto, kar sem prebrala na MON-u. Predvsem jih ljudje, kolikor vidim, obtožujejo kraj in drugih kaznivih dejanj. In na to lahko rečem samo … Policija, sodišče, zapor. Kajpak ne trdim, da je za to kakorkoli kriva sedanja vlada. Težave ni reševala in rešila nobena od prejšnjih.

Kakor Romi živijo in kaj vse zganjajo, pa zelo dobro vem. Moje izkušnje sicer ne izhajajo iz slovenskih, ampak iz srbskih vasi, pa vseeno.

_________________________________________________ http://monoblog.over.net/zogca/ Včasih pekel, včasih sanje …

In ravno opozicija, vedano najde razlog, pa čeprav v tem primeru popolnoma nepomemben, da ga izpostavijo v EU. Zakaj tega, ker je to vedno pereča tema, ki nabere veliko volilnih točk. Meni bi bi bilo veliko bolj rpav, če bi govorili o tako visoki inflaciji,ki je veliko večji problem, kot eni Romi.

Ampak kot se že povedal, važno je da mi zgodba koristi, pa čeprav je nepomembna.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Kaj porečeš, na govorice, da imamo za rome svoj geto in da jim ne dovolimo, da bi se izobraževali?
nekaj je, če se obmetavamo z epsikimi izjavami v parlamentu in v Sloveniji. Če pa takšne izjave, samo zaradi političnih točk objavljamo v svet, je pa nekaj hudo narobe.

primož[/quote]

To niso govorice, ampak je res. Po zaslugi ministra Zvera je na osnovni šoli Bršljin obveljala rasna segregacija, torej posebni oddelki za Rome.

Slučajno iz prve roke vem, kako so se na eni od ljubljanskih osnovnih šol trudili z vsakim Romom posebej, da je končal redno osemletko, pa veš zakaj? Ker je edini način, da ljudi iztrgaš iz geta, to, da jih izšolaš in jih spraviš v službo. Seveda je potreben čas, denar in ljudje, ki se jim ljubi s tem ukvarjati.

Torej so se trudili z njimi, jih izobraževali. če pa nekje koga izolirajo, pa je verjetno tudi razlog.

osebno poznam, šolo in učitelje, kjer nekateri predavajo v neslovenskem jeziku, zato da je mir in ker tako zahtevajo starši, drugače pa bi bil spet ustavni spor, da kršimo čloekove pravice. Kadarkoli je kaj narobe, se krši človekove pravice.
To je največkrat zlorabljena beseda. Zakaj, ker se jo lahko poslužujemo v katerokoli situaciji.

včasih je treba udariti tudi s pestjo ob mizo. ker drugače je vedno kaos.

Kako zanimivo je tudi to, da se danes nihče ne krega na tem forumu in o nobenem grdo ne piše in govori.

zakaj, ker veste, da berem vse. Torej ljudje zelo dobro vedo, dakj lahko kaj dosežejo in kdaj ne.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Čakamo, da greš na malico … Potem se bomo razpisali v svojem slogu. :):):)

_________________________________________________ http://monoblog.over.net/zogca/ Včasih pekel, včasih sanje …

Ampak na žalost je tak slog prepovedan. Torej vam ni v interesu, da bi pisali konstruktivno, ampak tako kot vam paše. Sepravi, izgnili se boste pravilom, ne glede na to, ali je to prav ali ne.

Primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Primer z ljubljanske osnovne šole, o katerem sem govorila, je iz časa približno pred 5 leti, ko je bilo ministrstvo za šolstvo v rokah liberalcev. S segregacijo je pač tako: kdor seje segregacijo, žanje upor in nasilje, če je tistih, ki so ji podvrženi, dovolj malo, če jih je pa kaj več, pa vojno. Tako nas uči zgodovina.

Kar se kreganja tiče: zakaj ne morem oddati posta pri threadu o Pečetu na SŠ? Napisala sem ga dvakrat, preden mi je potegnilo, da gre očitno za cenzuro, bil je neskončno nežaljiv, samo našteval je nekaj dejstev.

Ne vem zakaj, lahko da je šel v spam, zaradi IP-ja ali pa določenih besed.

Primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

New Report

Close