Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Janša razburila muslimane , pristal tudi v turških časopisih

Janša razburila muslimane , pristal tudi v turških časopisih

Janša jim je prav povedal https://www.zurnal24.si/slovenija/jansa-razjezil-muslimane-doma-in-v-tujini-362441

Se kar strinjam z njim. Edino dodati bi moral še rimokatoliško cerkev in Sveto pismo. Isto sr… drugo pakovanje.

Islam ima dvojni obraz. Po AFriki na veliko masakirajo, ker so močnejši, kot so pri nas v srednjem veku. Tu je pai tak vsak ta drug islamski vohun, isot kot v komunizmu, ker je komunizem islamska spletka, saj samo tako lahko uničijo močnejše nevernike.  Šibke pobijajo po Afriki ta trenutek, pa nihče niti s prstom ne migne, niti v časopis ne pride…. Nič od nič. Pejte mal na yotube, pa poglejte mrtve ljudi in kako kristjani rotijo za pomoč, pa jih nihče ne sliši….. Ne pride niti v časopis…

Islam ima dvojni obraz. Enega za šibkejše in drugega za močnejše.

Sej je vse v Sloveniji pod islamskim nadzorom. Itak ne delajo ženske, itak da samo vohunijo in spletkarijo, ne vse, ogromno pa.

Sranje po svetu se je od nekdaj in očitno se bo tudi v nadaljne dogajalo zaradi starih prdcev v politiki, ki bebčke vodijo da se tolčejo med sabo, sejejo sovraštvo ko si ga mečejo na roke v svojih usnjenih sedežih z 20 let starim viskijem v kozarcu medtem ko se raja tolče. Njihovi resničnostni šovi. Pa še ploska potem ta ista potolčena raja tem prdcem.

Islam ne sodi v Evropo!

Tudi v Bosni bi se morali muslimani vrniti k veri svojih pradedov in postati ali Srbi ali Hrvati. V islam so morali iti v turških časih pod prisilo, ker so jim sicer jemali sinove za janičarje in hčerke za v hareme. Da o namernem višjem obdavčenju in poniževanju ne govorimo.

Zamujen čas je bil po nastanku SHS, ko bi lahko vse, ki so vztrajali pri islamu, izgnali v Turčijo kot so to naredili Grki.

Sicer pa islam ne sodi v Evropo zato, ker je to totalitarna ideologija, ki ne priznava individualnih človekovih pravic, je proti demokraciji in ima cilj zavladati celemu svetu.

Tudi za Evropo pravijo, da je samo vprašanje časa, kdaj jih bo priseljevanje in nataliteta naredila za večino. Takrat bodo prevzeli oblast in rzglasili islamsko državo z uporabo šeriatskega prava.

A oni koji dokaze Naše poriču gluhi su i nijemi, u tminama su.

stari meni ni jasno kaj ste vi brali. ni mi jasno. pa še nekaj je. piše da so te ki zanikajo oholi v duši. ok zdej sem se malo pomehkužil… ampak bi meu jajca za karkoli naredit “u name it”. da pa zanikam pa nekako prav ne upam. prav ne upam si. če najdem kaj da ne razumem rečem to je to. jaz sem tisti ki nisem dovolj zrel da bi razumel to kar piše. nimam dovolj življenskih izkušenj da bi razumel.
vi pa “no, no NO!” u have some big balls.

sej pride zver… pa bo vsem jasno da je to res. vsak ki bo na zemlji bo verjel. verniki bodo blesteli… neverniki pa :)…
ampak takrat se vrata obžalovanja zapirajo. po tistem ti ne pomaga verovanje če do takrat nisi verjel.

“Samo vi čekajte, i mi ćemo, doista, čekati!”

Mi vam Istinu šaljemo, ali većini vam je Istina odvratna.

To je od februarja!

Somebody, ti si islamist in/ali psihiatrični bolnik. Svetujem ti pot na psihiatrijo ali pa v Afganistan k talibanom.

Slovenija ni zate in ti nisi za Slovenijo!

Odgovor na objavo uporabnika
Somebody, 10.06.2021 ob 13:17

A oni koji dokaze Naše poriču gluhi su i nijemi, u tminama su.

stari meni ni jasno kaj ste vi brali. ni mi jasno. pa še nekaj je. piše da so te ki zanikajo oholi v duši. ok zdej sem se malo pomehkužil… ampak bi meu jajca za karkoli naredit “u name it”. da pa zanikam pa nekako prav ne upam. prav ne upam si. če najdem kaj da ne razumem rečem to je to. jaz sem tisti ki nisem dovolj zrel da bi razumel to kar piše. nimam dovolj življenskih izkušenj da bi razumel.
vi pa “no, no NO!” u have some big balls.

sej pride zver… pa bo vsem jasno da je to res. vsak ki bo na zemlji bo verjel. verniki bodo blesteli… neverniki pa :)…
ampak takrat se vrata obžalovanja zapirajo. po tistem ti ne pomaga verovanje če do takrat nisi verjel.

“Samo vi čekajte, i mi ćemo, doista, čekati!”

Jah, samo neverniki se za to ne bomo sekirali, nič bat. Ko umreš, je konec.
Zver je pa že med nami.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

gluhi nemi slepi sa katancom na srcu. povrh pa še nerazgledani. piše da če bi se vam na papirju napisano spustil dol iz neba da še vedno nebi verjel. zadnjič sem bral nekaj. mislim da je pisalo repnjača al nekaj takega… se mi zdi trtica… not naj bi bilo neko tako vlakno kjer je zapis… iz tega naj bi prišli nazaj tu je kao naše vse…
no to vlakno naj bi bilo nemogoče uničit. ni šanse.
kao kitajski znanstveniki so to poskušali uničit in ni šlo. pa so probali kemično, fizično, pa so izpostavil radiaciji… ma kaki. praktično nemogoče je. nerazgledani nerazumneži ste. prav ne veste kako svet funkcionira. ne razumete. prav pred nosom maš. ne ne ne ne ne. da se vas pita čemu ste stvoreni rekli bi haaaaaaaaaa? 😉 uno prav question mark. zato mate pa razfukana življenja. ne ve se ker ma veče trpljenje in muko. pol pa še ta vedejček mali. mora on tamo đe je krdo. publicistek. videčemo mi ko je lud.

U ime Allaha, Milostivog, Samilosnog!

Nun. Tako Mi kalema i onoga što oni pišu,

ti nisi, milošću Gospodara svoga, lud;

ti ćeš, sigurno, nagradu neprekidnu dobiti

jer ti si, zaista, najljepše ćudi

i ti ćeš vidjeti, a i oni će vidjeti,

ko je od vas lud.

Gospodar tvoj dobro zna onoga koji je s puta Njegova skrenuo i on dobro zna one koji su na Pravome putu,

zato ne slušaj one koji neće da vjeruju,

oni bi jedva dočekali da ti popustiš, pa bi i oni popustili,

i ne slušaj nijednog krivokletnika, prezrena,

klevetnika, onoga koji tuđe riječi prenosi,

škrtca, nasilnika, velikog grješnika,

surova i, osim toga, u tuđe pleme uljeza,

samo zato što je bogat i što ima mnogo sinova,

koji govori, kad mu se ajeti Naši kazuju: “To su samo naroda drevnih priče!”

Mi vam Istinu šaljemo, ali većini vam je Istina odvratna.

ps: a veš micek picek. to so take stvari da samo gluhega nemega slepega nerazgledanega šprizadetega pustijo ravnodušnega.

a misliš da so vedeli v 6 stoletju ali pa pred 2000 leti kako nastane človek. da je sperma seme? da je zarodek itd…. misliš da so vedeli?
da je v očesu 7 plasti
da je meja med tihim pa atlantskim oceanom?
da železo ni iz zemlje…
itd itd itd

pa poglej naravo jebote. poglej telo… kolk procesov se dogaja da sploh ne veš. pa znanstvenikom in 10x bolj izobraženim od vas ni jasno kako pa kaj…
pa poglej kolk je npr zemlja majhna glede na kozmos… pa kje je človek… mejhna pikica…

za vas je da ste iz majmuna. to vama odgovara. i jeste iz majmuna.

Mi vam Istinu šaljemo, ali većini vam je Istina odvratna.

Odgovor na objavo uporabnika
Somebody, 10.06.2021 ob 17:19

ps: a veš micek picek. to so take stvari da samo gluhega nemega slepega nerazgledanega šprizadetega pustijo ravnodušnega.

a misliš da so vedeli v 6 stoletju ali pa pred 2000 leti kako nastane človek. da je sperma seme? da je zarodek itd…. misliš da so vedeli?
da je v očesu 7 plasti
da je meja med tihim pa atlantskim oceanom?
da železo ni iz zemlje…
itd itd itd

pa poglej naravo jebote. poglej telo… kolk procesov se dogaja da sploh ne veš. pa znanstvenikom in 10x bolj izobraženim od vas ni jasno kako pa kaj…
pa poglej kolk je npr zemlja majhna glede na kozmos… pa kje je človek… mejhna pikica…

za vas je da ste iz majmuna. to vama odgovara. i jeste iz majmuna.

Sem že bil na oni strani. Tema. Ni tunela, ni bele svetlobe, pa tudi stara mama ti ne maha. Nič, nula, nada. Ni ključarja, ni devic.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Alah budalah v japonskih sandalah.

Odgovor na objavo uporabnika
BRAVO JANŠA, 10.06.2021 ob 10:56

Janša jim je prav povedal https://www.zurnal24.si/slovenija/jansa-razjezil-muslimane-doma-in-v-tujini-362441

Janša je po svoji stari navadi, tole naredil skrajno hinavsko. Širi objave, hkrati pa pravi, da ni nujno, da se z njimi strinja.

Erdogan je podoben bumbar, a tokrat ima prav. Janša s svojim širjenjem podpira versko nestrpnost in obdolžuje muslimane.

Me pa zanima ali si upa na twitterju širiti objave oseb, ki podpirajo razkosanje BiH. V tem primeru bi hitro spoznal, da ima prepoved vstopa v ZDA in blokirane račune tudi tam, kjer sam tega ne bi pričakoval.

 

To da je pristal v turških časopisih je pa res pomemben podatek, ker so sinonim za demokracijo. Macron je tudi pristal v Turškem in še marsikaterem drugem muslimanske časopisu, ko je obsodil nasilje nad profesorjem, ki so ga v Fraciji ubili zaradi govora o karikaturah. Pa so bile na karikaturah vse tri največje vere, le od ene so zaradi njih pobijali.

Odgovor na objavo uporabnika
Elefterios, 10.06.2021 ob 12:45

Sicer pa islam ne sodi v Evropo zato, ker je to totalitarna ideologija, ki ne priznava individualnih človekovih pravic, je proti demokraciji in ima cilj zavladati celemu svetu.

Tudi za Evropo pravijo, da je samo vprašanje časa, kdaj jih bo priseljevanje in nataliteta naredila za večino. Takrat bodo prevzeli oblast in rzglasili islamsko državo z uporabo šeriatskega prava.

Zadnjih 20 letih naj bi zgradili v Evropi več kot  3.000 njihovih verskih stavb. Samo v Angliji okoli 1.500

New Report

Close