Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Janševa osebna tragedija

Janševa osebna tragedija

preberite si:

http://www.finance.si/219661/V_postelji_s_sovra{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}BEnikom

Nočem brat. Njegova osebna tragedija, je da je bivši komi, ki tega ne prizna!!!!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

čudno, nobenega komentarja, kaj sedaj, se je nekaterim naredil cmok v grlu in so roke zavezane, al kako???:)

Frančišek bo kaj napisal.:-))

hahaha, v drugih temah polno komentarjev od mmml, en mal mem pa frančiška, kle jim je pa muca popapala jezik. Uh saj res ni pravo ime v naslovu.

“Janša ni sposoben, tako kot Kučan, ustvariti svojega foruma gospodarstvenikov”.

Čista resnica.

In vi ste ponosni na svojga palčka iz Murgl, kako ima pošlihtane rdeče direktorčke v forumu21. Mislim pa vi ste idioti!

AVSENIKI IN GOVEJA ŽUPCA, TO SMO PRAVI SLOVENCI:-)

Rdečkarji zej mate moj komentar, ka še čakate! Na sir al ka?

AVSENIKI IN GOVEJA ŽUPCA, TO SMO PRAVI SLOVENCI:-)

hahaha frančišek, popolnoma pričakovan komentar (ampak res sem mislila da me boš spet presenetil in stopil iza maske, škoda).

kaj praviš pa na tisti del, o JJ in njegovih željah, pusti enkrat postrani MK. A si tisti del sploh prebral???

Še komentiral sem, tako da brez skrbi, tam ima vsaj komentar svojo težo, tule ga pa tako partijski zafrustriranci prikrojite po svoji meri.

Tako bom rekel to so natolcevanja. Sploh pa kako naj si organizira svoj gospodarski lobi, če so pa palček iz Murgl in njegovi kompanjoni že vse stolčke zasedli in sprivatizirali vse kar se je dalo

AVSENIKI IN GOVEJA ŽUPCA, TO SMO PRAVI SLOVENCI:-)

no je že bolje, važen je namen, kolikor je pred volitvami protestiral toliko je po volitvah poskušal, ja kaj čmo, bil je vsaj 4 leta prepozen (no ja pa ne čist, mal je tudi njemu ostal). pa kaj res misliš, da je prav vse kar se govori o njem golo natolcevanje. Saj ni treba verjet sam sestavi sestavljenko. Zdej grem pa prebrat tvoje komentarje, zihr jih bom prepoznala.

No ja mogoče ti pa rata:-)

Ne vem kako ti je uspelo to izustit: mal je tudi njemu ostal

Pa sej ti verjameš v palčkovo nedolžnost

AVSENIKI IN GOVEJA ŽUPCA, TO SMO PRAVI SLOVENCI:-)

hja reč kar češ, ampak denar pomeni odlast.

povprečni volilci pa niso zarukani nerazmišljajoči bedaki, in si zaslužijo dobro oblast.

nikjer nisem rekla da je nedolžen, kar se političnih nastvitev tiče, a si to mogoče kje prebral , prav gotovo je imel svojo moč drugače ne bi bil politik in še manj tako dober in uspešen kot je (no je bil). Hja očitno nimaš pojma, kaj vse se dogaja v politiki in kaj vse je dovoljeno politikom. (ga ni nedolžnega in s kranceljnom na glavi)

Oblast barbike, lopova, taubija in prodanega kresa

AVSENIKI IN GOVEJA ŽUPCA, TO SMO PRAVI SLOVENCI:-)

Oblast barbike, lopova, taubija in prodanega kresa[/quote]

pa si tako prepričan, da je edina alternativa JJ Pahor. Pustimo se presenetiti, niti pa ne vemo kako bi jo dejansko vodil, ker je še ni!!!

lopova, taubija ???? ajd za prodani kres vem koga misliš!:))))

Mislim!?

Barbika – Pahor
Lopov – Rop
Taubi – Golobič

AVSENIKI IN GOVEJA ŽUPCA, TO SMO PRAVI SLOVENCI:-)

aha!:)))

“Janša ni sposoben, tako kot Kučan, ustvariti svojega foruma gospodarstvenikov”.

Čista resnica.[/quote]

Ko bo v penziji kot Milanček in ga ne bo noben več povohal, bo tudi on ustanovil kak forum, da se bo počutil spet pomembnega.

Janševa osebna tragedija je, da ga podpirajo taki osebki kot so frančišek, en mal mem, mina,… Grims in podobni drekači…
Res pa je, da ga drugačni ne morejo.

Če je kiri što gr drekač si to ti mimoidoča, sam problem je v tem da se ti tega niti ne zavedaš

AVSENIKI IN GOVEJA ŽUPCA, TO SMO PRAVI SLOVENCI:-)

New Report

Close