Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Janševa otroka v oblačilih Armani in Burberry!

Janševa otroka v oblačilih Armani in Burberry!

tud moja dva otroka nosita cote tommy hilfiger, lacoste, armani, murphy&nye…pa nisem sama nič kupila, dobim od kolegice, ki pač dajo na znamke, oziroma njena tašča dosti kupuje in ji ni problem dati toliko denarja…potem pa mene gledajo, češ kaj se ta gre, pa neke firme otroci nosijo…ok, sej nismo reveži, pa vseeno sama tega ne bi kupila..tako da mi je včasih prav nerodno in povem, da sem dobila..

Potem pa to odneseš Urški anede?

Potem pa to odneseš Urški anede?[/quote]

hotela sem povedat, da je meni bedno, če otroci nosijo ful neke drage znamke..itak mu je prav par mesecev..je pa res, da s tem kažejo starši svoj status..češ, jaz si lahko privoščim pulover za otroka, ki stane 150 eur, nosil ga bo kvečjemu pol leta..potem, pa kaj z njim…na karitas?? meni se ne bi dalo ukvarjat s prodajanjem rabljenih otroških oblačil, samo zato, ker sem drago plačala…kupim neko srednjo ceno in kvaliteto in potem “šenkam” sorodnikom ali prijateljem..

Eh, mene pa moti, da si nekdo njegovega kova ne zmore privoščiti slike kakšnega kvalitetnega umetnika, to, kar mu visi na steni je eno amatersko skrpucalo, razen, …ups?
Mogoče je pa začel tudi slikati in ni samo pisatelj?!

Enako.

Ne morejo ga obsoditi? OBSODILI SO GA. Janša je obsojen. Se je seveda pritožil, logično, in zadeva bo šla na vrhovno sodišče, kjer bo ali ne bo postala pravnomočna, ampak obsojen pa je. Druga stvar je, da on sodišč naše države ne priznava.[/quote]

pa prava balkanska reva, ki vidi samo milimeter pred svojim nosom[/quote]

Žališ me zato, ker sem napisala dejstvo? Dejstvo je, da je obsojen. Tega zanikati ne moreš, pa če me še toliko žališ.

Potem pa to odneseš Urški anede?[/quote]

hotela sem povedat, da je meni bedno, če otroci nosijo ful neke drage znamke..itak mu je prav par mesecev..je pa res, da s tem kažejo starši svoj status..češ, jaz si lahko privoščim pulover za otroka, ki stane 150 eur, nosil ga bo kvečjemu pol leta..potem, pa kaj z njim…na karitas?? meni se ne bi dalo ukvarjat s prodajanjem rabljenih otroških oblačil, samo zato, ker sem drago plačala…kupim neko srednjo ceno in kvaliteto in potem “šenkam” sorodnikom ali prijateljem..[/quote]

Joooj, ženske – nehajte. Jaz kupim tudi Hilfigerje, Hollisterje, Aeropostale, Forever 21, 7forallmankind,Vans, etc,etc, pač znamke popularne med mladimi v USA za male pare, ceneje, kot bi tukaj kupila že našteto ai pa v Evropi mladinska oblačila – res, poceni, grem namenoma gor s prazno prtljago. Pa da si ne boste mislile – v Ameriki so to znamke srednjega razreda ljudi, nobene high znamke, nobene top znamke. Razne Burberry, DG , Armani, Boss in ostalo tudi za otroke kupujejo naprimer v Ameriki samo poševnooki turisti ( premožni Kitajci, Korejci), ki si najprej en kovček kupijo, pa potem divjajo samo po teh trgovinah. Toliko o prestižnosti teh znamk čez lužo. Pa razni “junaki” resničnostnih šovov.

V Ameriki zato, ker iz izkušenj že leta vem, da je tisto blago po njihovih predpisih za oblačila popolnoma drugačnih standardov, kot po evropskih, se v sušilcu ne skrči, ne izpere, ne obledi, se razteguje v dolžino in ne širino. In jasno, ko prerastemo, dam naprej, največ podarim, nekaj pa tudi prodam stalnim strankam.

Moja sestrična zasluži okoli 10.000 dolarjev, ima privatno firmo. Njena zunajzakonska partnerica je direktorica v farmacevtrskem podjetju, dobi okoli 25.000 dolarjev na mesec. 35.000 dolarjev na mesec torej skupaj. Kolikor sem jaz videla, je njun sin do drugega leta nosil predvsem Carters, zdaj pa Adidas, Pumo, Nike. Ga nikoli v nobenem Armaniju nisem videla, tako da Armani ravno ne bo standard. Pa tudi druga mularija od ameriških sorodnikov ne hodi okoli v Armanijih, jih vsak dan gledam na FB, non stop lepijo fotke. Armani tak standard v Ameriki očitno ni, Burberry tudi ne. Je pa res, da je moja familija normalna, denarju navkljub. Nimajo potrebe se ven metati z Armaniji.

Moja sestrična zasluži okoli 10.000 dolarjev, ima privatno firmo. Njena zunajzakonska partnerica je direktorica v farmacevtrskem podjetju, dobi okoli 25.000 dolarjev na mesec. 35.000 dolarjev na mesec torej skupaj. Kolikor sem jaz videla, je njun sin do drugega leta nosil predvsem Carters, zdaj pa Adidas, Pumo, Nike. Ga nikoli v nobenem Armaniju nisem videla, tako da Armani ravno ne bo standard. Pa tudi druga mularija od ameriških sorodnikov ne hodi okoli v Armanijih, jih vsak dan gledam na FB, non stop lepijo fotke. Armani tak standard v Ameriki očitno ni, Burberry tudi ne. Je pa res, da je moja familija normalna, denarju navkljub. Nimajo potrebe se ven metati z Armaniji.[/quote]

:))))))

Sem že napisala, kdo v Ameriki hodi naokrog v Armanijih, Burberryjih, ne bom še enkrat 😀 Mladina že ne – tudi v Abercrombie&Fitch ne več, odkar je lastnik objavil na spletu, da njegova oblačila niso za normalne, ampak za bolj suhe 😛 Je bil cel bojkot te znamke 🙂 Pri nas v Evropi na vsi na A&F norijo, najbolj pa Italijani 🙂

misliš bratranec???

Ne, mislim sestrična in njena zunajzakonska partnerica. Dve ženski.

in njun sin?

Pa smo se spet naučili nekaj novega, kajne.

New Report

Close