Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Jao, RTV!!!!!

Jao, RTV!!!!!

Saj vem, da morate opravljati svojo javno službo, ampak to, da moram pa kar naprej ugašati vaš TV Dnevnik, ker me vsaki dve minuti z ekrana strašita Hojs ali Počivalšek, je pa preveč! Nehajte kazati po TV ta dva človeka!

Potem pa naj še na odmevih Rosvita ordinira, pa je hujš, kot da bi človek resno obolel za cavid19…


Kaj pa ti tu strašiš?

Kdo sploh še gleda rtvslo?


Recimo nekateri, ki nam gredo glavne komercialke na genitalije in cenimo kvaliteten program.


Recimo nekateri, ki nam gredo glavne komercialke na genitalije in cenimo kvaliteten program.
[/quote]

podpis

res je,.

Pa to nalašč mene zajebavajo. Tudi na radiu. Poslušam zdajle poročila na radiu Slovenija, ob 7h, in seveda predvajajo Hojsa. Ugasnem in čez minutko prižgem nazaj. In takoj spet dobi besedo… Hojs.

Vam povem, da ti direkt mene zajebavajo, ker sem rekla, da tega človečeka ne bom poslušala ali gledala. Pa res vam hvala Ra in TV Slo. Grrrrrrrr


Recimo nekateri, ki nam gredo glavne komercialke na genitalije in cenimo kvaliteten program.
[/quote]

Nacionalko gledamo, ker je korekten informativni program ( v primerjavi z rumenim na komercialkah). Počivalška,Pivčevo…..pa še marsikoga ,težko gledam…v bistvu jih ne gledam;)

Tudi jaz vedno preklopim na drug program, kadar ekran prekrijejo novovladniki. A kaj, ko se v naslednjih dveh minutah pojavijo tudi tam. Pa spet preklopim. In tako dalje, dokler ne pristanem pri sodnici Judy 🙂

:-))

Nacionalko gledamo, ker je korekten informativni program ( v primerjavi z rumenim na komercialkah). Počivalška,Pivčevo…..pa še marsikoga ,težko gledam…v bistvu jih ne gledam;)
[/quote]

Pivčeva ki naj bi imela pojma o kmetijstvu je izjavila “reprodukcijski material” – verjetno je mislila semena in kombajne, po Počivalšku pa kužki opravljajo “svoje potrebščine”.

New Report

Close