Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Japonske kroglice

Japonske kroglice

Jih kaj uporabljate punce?Ste že sexale,da so ostale notri?

jaz jih uporabljam za tike-tike tačke *-*..če sploh veš kaj je to,))?!

hahahahahahaha

kaj se smeješ..tiketike tačke, nema više račke;))..hihi,,pa kako lepo poskakujejo in pojejo, če znaš z njimi rokovat..ni tko enostaven..hihi

… daj mi te tvoje tike tike tačke razloži, ker se tako režim zdaj tu, da me bo pobralo….

….bi ti poskakovala ja!:-)))

ne se preveč režkat Lunčka! Lahko lepoti škoduje..

Okej se to..pol pa moram delat madona..hihi

ej zgledajo tako kot japonske kroglice, dve bunkici, le da sta vrvici mal daljsi, kaksne 18 cm in navezani na en krogec..in ti das prst v ta krogec in poskusas zdaj te tike tike tačke vrteti na nacin da lepo pojejo..ni tko enostavno ves..hihi..mar jih res ne poznas..en let nazaj so bile spet hit na Hrvaskem, cel morje jih je vrtel..se je slisalo cel dan le tok..tok..tok

tud lahko zraven tike tačk..hihi..ti bos špilal..jaz plešem po taktu..hihi

aha nagajivka, ples s tvojo lepo ritko in boki:-))))

Tike tike tačke tri zelene mačke:-)

ja krasno! bDedci pa na roke:-)))

Jaz bi tri mačkice,črno,blond in rjavollasko.

Ma, ej…. mi smo temu rekli KLIP KLAP!!!!!
Jaz, koza namalana, sem pa mislila, da ti to z japonskimi kroglicami kak trik izvajaš….
In se zdaj režim še 5x bolj ko prej, ej, si me nagnila….

BRAVO!!!!!

Neeee, KIRček ljubi…. smeh sprošča mišice na obrazu… pa smo pol ženske lepše, bolj sproščene, pa bolj razmigane obrazne mišice mamo in se pri orgazmu še lepše pačimo….

aha, zato ste tako lepe ko vam prihaja… Predin že ve..

On je moj rojak… in ve, kako zgledamo Štajerke “takrat”, hihi….

Tudi to vem Lunčka!

Kaj veš?
Da je moj rojak ali to, kako zgledamo…..

Ma, teslo moje, ti ves VSE!!!!!

da je tvoj rojak, teslica! Nekaj pa tudi o tem kako zgledate takrat! Sam že skor pozabil, haha

Skoraj pozabil kako ženske zgledamo med orgazmom? Ti pomagam osvežiti spomin? :))

Nisem jih še uporabila, me pa zanima,kako je če so notri med sexom, kaj če noter zlezejo,pa saj to boli?

O Štajerkah je bilo govora, muci! Ljubljančank in okolišank se pa v nekaj urah ne da pozabit, haha
No, kljub temu bi vsaj slišal:-)))

To bi pa res rad slišal.Prijetno stokanje,globoke vzdihe,ječanje,kričanje od strasti…Vse ste v krčih in nepopisnem užitku.

To sranje???
Enkrat je ena not ostala, vrvica se je strgala, ha, pol nisem vedel sem inštalater ali ginekolog:-))))))))))))

New Report

Close