Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek javnomnenske raziskave

javnomnenske raziskave

glej ga zlomka, čudno res!!!:)))

http://www.indirekt.si/novice/slovenija/slovenci_zivijo_slabse_in_bi_volili_sds/110423

Ne vem zakaj se razburjaš glede ene ankete. Počakaj na volitve ki bodo edini pokazatelj trenutnega političnega stanja. Zakaj pa se ti zdijo ostale ankete bolj verodostojne od te? aja pa še tole. V katerem volilnem štabu pa deluješ?

Ker v tistih anketah SDS ne vodi, hahahahahahaha…

Meni se zdijo vse verodostojne. K sreči imam pa svoje mnenje in ga ankete, takšne in drugačne, ne morejo spremeniti.

Ker v tistih anketah SDS ne vodi, hahahahahahaha…

Meni se zdijo vse verodostojne. K sreči imam pa svoje mnenje in ga ankete, takšne in drugačne, ne morejo spremeniti.[/quote]

a glej, ga glej. Sedaj se ti pa zdijo vse ankete verodostojne. Še pred časom si trdil in tudi pisal na tem forumu, da ankete niso verodostojne, da ne odražajo dejanskega stanja, da so prirejene, ponarejene, in …..

Da pa imaš svoje mnenje, to je pa najbolj prav.

Ker v tistih anketah SDS ne vodi, hahahahahahaha…

Meni se zdijo vse verodostojne. K sreči imam pa svoje mnenje in ga ankete, takšne in drugačne, ne morejo spremeniti.[/quote]

a glej, ga glej. Sedaj se ti pa zdijo vse ankete verodostojne. Še pred časom si trdil in tudi pisal na tem forumu, da ankete niso verodostojne, da ne odražajo dejanskega stanja, da so prirejene, ponarejene, in …..

Da pa imaš svoje mnenje, to je pa najbolj prav.[/quote]

Seveda so vse prirejene, ja kaj pa misliš (sicer se ne morem spomniti, da bi to pisal, pa vseeno). Sploh ne vem zakaj jih delajo. Mogoče zato, da bi ljudi brez politične zavesti prepričali v neko opcijo.

ja kaj je pa spet narobe, nič se ne razburjam, pravim samo da se mi zdi čudno, da v tej isti anketi ne podpira vlade 53{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} vprašanih, SDS pa dobi daleč največ glasov, pa je vodilna stranka v koaliciji, hmmm res mi nekaj ne gre v kup.

lej pa še tole se mi zdi čudno, vse v isti anketi:

>>>Zanimivo pa je, kako so anketiranci odgovarjali na vprašanje, ali živijo bolje kot pred štirimi leti. Kar dobri dve tretjini (67,6) sta prepričani, da živijo slabše kot pred štirimi leti, vendar, glej ga zlomka, če gre verjeti agenciji Interstat, še vedno zaupajo največji vladni stranki, ki jih je spravila v slabši položaj. Po drugi strani je dobra četrtina vprašanih (26,3 odstotka) dejala, da živijo boljše kot pred zadnjimi volitvami>>>

čudne so tele anketa, pa rečte kar čte.

hahaha, ne grem se nobene prave politike, brez skrbi!!!

kje sem pa spet napisala, da se mi ostale ankete zdijo bolj vredne zaupanbja???

mmml, ni ankete kjer SDS ne bi vodil že nekaj časa, ali pa sta si zelo blizu, potemtakem ne verjamem nobeni, kar je tudi res!:)

Bravo ninej, končno od tebe eno pametno razmišljanje!!! Ne verjemi nobeni anketi. Verjemi sebi! Verjemi vase in svoje prepričanje. Tako boš vedno zmagovalka.

Hvala!! enako!:)

Mene pa zanima kdo in koliko plačuje Ninej, da tako kompulzivno odpira teme, ki blatijo slovensko pomlad in SDS.

Kaj mislite, koliko dobi?
Drugje pač ne vidim motiva za tako zagriženo antipropagandni agitprop…

hahaha, kaj praviš koliko???

jaz sem JANEZ JANŠA, MI NA VERJAMEMO NOBENIM ANKETAM NITI TISTIM KI NAM KAŽEJO DOBRO NITI TISTIM KI NAM ŽAŽEJO SLABO. IMAM PA ENO POKONČNO RAKETO KI JO LAHKO DAM KAKŠNI PICKICI KE MED NOGE

Bravo svetilnik:-) to je mož beseda

AVSENIKI IN GOVEJA ŽUPCA, TO SMO PRAVI SLOVENCI:-)

New Report

Close