Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Jaz bi pa imela kak obisk;)

Jaz bi pa imela kak obisk;)

in sicer kake mamice z otročkom starim okoli 8 mesecev.Za kako kavico pa malo druženja tamalčkov bi bilo fino.Še posebej v teh prihajajočih turobnih dneh..Sem pa iz Lj.
Robin ima že Vip karto:)))))
ln

prav zanimiv kontrast…nekdo si jih želi,spet drug pa jih ima do vrh glave.
Pa ne mislim to z grdim namenom,samo teme so res zanimive vsaka po svoje.
Pri nas pa je z pitjem kave takole:kakšen dan-beri ob vikendih si prijatelji skoraj podajajo kljuke,potem pa je kakšen mesec čisto mirno,kot zatišje pred nevihto…..
Tudi jaz bi spila kakšno kavico s Pikopoko,pa Robin……a Ljubljana je tako …..
Lohk pa prideta vidve na gorenjsko,če nas ne bodo povodni odnesle

juhu, robin pa je skoz za kavico in super mobilna, zgleda da imam pri 3 otročkih še vedno preveč cajta, bomo delal na 4 :-)))))
Ne resno, jaz sem za, kjerkoli, drgač pa bi morala ta teden tud na gorenjsko, mam en nujen opravk.

PA PRID…KAM PA GREŠ RDEČA KAPICA?Bo v stanovanju-hiši takoj 6 otrok.Razumeš 3+3

ja ko pridem jaz, je takoj preveč bab, drgač pa gremo verjetno v sredo v Kr. in loh se kje dobimo, moje babnce imajo rade družbo

Katero uro prideš?Jaz delam od 10-14h

ko poberem punci v šoli in vrtcu, verjetno okrog 5h, iz kje pa ste vi? V sredo naj bi bil že lepši vreme in se lahko dobimo kje zunaj.

8 km ven proti Tržiču..Kje pa imaš opravek-v centru mesta?Bom pa ta dan planirala knjižnico,pa se dobimo okrog 17h

o super, se veselim, glede na to, da je Kr. bolj tvoj rajon, kr ti predlagaj kje. Mi gremo velikokrat v Tržiču na kofi tam za pumpo, je ful lepo. V Kr pa vem kje je Globus, pa Mercator

Zraven Globusa je tudi knjižnica….pa se llahko kar zmenimo pri Globusu,zraven je tudi McD…
jAZ IMAM TUDI 3 OTROKE(12,9,2)

tud uredu, bosta starejše končno prišle na svoj račun, za vsak slučaj mi pls sporoči na mail mobi št. če pride kaj vmes (email:[email protected])

New Report

Close