Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Jaz grem v službo

Jaz grem v službo

tako mali je zbujen in počasi se odpravljava.danes je moj prvi dan po porodniški.No glede na to da bo Jan med taprvimi v vrtcu upam da ne bo tako jokal.
No čao-zunaj pa spet piha.
lep dan!!!

Uf, bejba, drži se!!! Upam, da bo za vse skupaj dan šel lepo skozi.

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

Mateja T., naj bo tudi tebi lepo, sinkotu bo zagotovo med njegovimi prijateljčki!
Misli pa ti bodo tako in drugače ves čas uhajale k malemu…

Lep dan!

Vladka

*********************************************************************** http://galerija.over.net/main.php/v/ustvarjanje/Vladka+K/

Prav nič ti ne zavidam. Da čimprej mine dopoldan in bosta spet skupaj.

Drugače pa se mi kar smilijo, ko morajo tako zgodaj vstati. Tud mi smo vstajali zgodaj, sicer malo kasneje.

Sicer pa se sama spomnim, da sva z mami odhajali 5.15h od doma, ker se je vrtec odpiral 5.30 in mami se je šiht začel ob 6h. Kljub temu, da sem zgodaj vstajala mi je bilo tako zgodaj fino, ker sva bili skupaj in sem rada vstajala tako zgodaj. Še v 4.r, ko smo imeli jutranje varstvo sva zjutraj skupaj maširali in sem pač čakala 15 minut pred 6h, da se je šola odprla. Lahko bi šla kasneje v šolo, pa nisem želela zamudit tega jutranjega “druženja”. No v 5.razredu pa se mi ni več ljubilo tako zgodaj vstajat in sem jo videla v glavnem samo še zvečer.

Pogumno!
Boš videla – tamalček se bo navadil, tebi pa bo tudi kar malce pasalo novo okolje.

držimo pesti, da bo šlo brez večjih zapletov.

lp

Srečno :)))
LP, Mina

Dobrodošla zopet med nami “ta delovnimi”.
Ko sem se jaz vrnila po porodniški me je endino to prešililo: sedaj pa do penzije!
Prvi dnevi so najhujši, pa hitro boš zopet v starih tirnicah.
Tudi jaz sem začela v lanskem oktobru in kot bi mignil sem tukaj že celo leto. Pa saj ni mogoče?! Pa je.

Želim ti lep in ne preveč deloven prvi delovni dan v letošnjem letu!

Srečno želim tebi in predvsem Janu, želim, da bi mu bilo lepo v vrtcu in vsak dan znova še lepše, ko bosta skupaj prišla domov.

Jaz ti pa sledim čez en mesec.

Saj bo, saj mora bit…
Srečno, pa poročaj malo!
lp, Mateja

Hvala ,vse je super,mal sem zmatrana,druače pa je bilo vse ok.
Jan je uredu malo joka ko ga pripeljem pol je pa uredu.
lp.

New Report

Close