Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Jaz hitim nazaj…

Jaz hitim nazaj…

…hitim nazaj na sonček, saj bi rada tule klepetala ampak tisti soncek, ki me danes nadomešča… me izziva in vleče ven in ker je tako lepo, se mu bom kar prepustila…
Uživajte draga moja klapa, jaz pa vam bom s svojimi žarki kljub vsemu da danes ne svetim tam zgoraj ,vseeno malo ponagajala, vas segrela in spravila v dobro voljo, čutite, je že bolj toplo, ali ne???
Cmoka;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Hiti se vedno NAPREJ!
A ti to veš Sonček?
In poleg tega en ku*c svetiš,ker tu je oblačno,v moji glavi pa pa orkan SORDI razsaja(baje so ga tako poimenovali,kaj pa vem?)!
rad te imam!
Sp

Čaoooooooooo

:))

Lp

Prihaja poletje, bodimo veseli in imejmo se radi! Zavedajmo se - ŽIVLJENJE JE LEPO - Manj veš, manj pozabiš - manj pozabiš več veš !

ma ti si danes sploh ne zaslužiš, da bi ti kdorkoli svetil, kaj šele jaz, ti bom svetila, posvetila ti bom, razsvetlila…veš to???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close