Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu JAZ, nekaj neumnega sem se spomnil

JAZ, nekaj neumnega sem se spomnil

pri branju petkovih sporočil:

Kaj če bi bila ti moja nuna, jaz pa tvoj župnik??
Cele dneve bi se dol dajala, pri maši ko ti poješ,bi se skril za tabo in te šlatal po luknjici. In tvoj žametni alt bi se spreminjal v krasni sopran – visoki C in naprej… hahahahahahaaha

:)))))

“Nepopravljivi” gospod KIR………..
hahahahhaaha…….

Na tebi bi pa jaz “popravil”kar je za popravit.Usluge nudim kvalitetno in učinkovito:-)

a ti se kar sam hvališ?………..a veš, da to ni lepo!?
🙂

Nič gospod, gospa draga!:-)))))))))))

Potem bi pela ,kot sinička,prerojena in vsa v lufti bi bla:-)))

smotko..hihi..mar ne bi bilo bolj enostavno, če bi bila rajš toja kuharca, no župnikova, polej bi lahko pa res ga ornk vkup srala, cele noči, cele dneve..hihi baje majo eni župniki to kr ornk uštiman;))..hihi

Bolj to kot nuna, saj veš, one majo skoz koga nad sabo;)) in niso tolk frej k kuharca, ko jo ima župnik nenehno ob sebi in ga mora ubogat..ko ji govoriči naredi to..skloni se in poberi to in to…posesaj to…jaojao;))..pa da je še brez hlačk in seksi in potrebna…si predstavljaš dragi Kir kakšen raj na zemlji bi bil to;))

U res bi bil JAZka!

Kar prijaviva se – ti za mojo kuharico, jaz za tvojega župnika. Samo en pogoj: vedno moraš bit brez spodnjic, da ti jo bom kar naprej šlatal:-))))

jaojao..to bi bla fara najina polna veselja, nihče ne bi bil nikoli nepotešen, kajti župnik Kir bi vse popedenal ob spovedih..mar ne dragi;))..jaz pa ob dobrih kosilcih..ja se razume, fara brez hlačk bi bila itak za vse;))

:-)))))))))))))))))))))
Vsaka bi pri spovedi morala nardit hudo pokoro: men se dat nataknit!
Ti bi pa tako pokoro dobila vsaki dve uri, pa tudi če bi se kosilo prižgalo:-)))))

ja, to bi bila dolina pregreh in užitkov;))…

Jasno! Si predstavljaš – jaz te matram na široki postelji in ližem po ščegetavčku, pod oknom pa jih cela vojska posluša tvoje vzdihe in si jih meče na roke?:-)))))

Nuna dons zamuja? Najbrž si češpljico kulira…:-)))))))

Z njo ta teden ni nič dela, samo vija-vaja in smo lepo gladki in diškani..;))

Drugač pa zamujam ja in takoj šibam dalje, dons sem dožvela neki tazga..vam opišem jutri, če prej ne, ko bo več časa..se dogaja, se vidi, da pomlad nori in z njo še jaz in še kdo,))..jaojao..grem rajš delat..čao vsi moji, uživajte tako lep dan, prički pojejo, rožce cvetijo, čebelce brenčijo..hihi..čauči od vaše nune;))ne vem če ne bi tale nick spremenila v nuno, še všeč mi je ratalo..;))!

To to JAZka! Spremeni se v nunco!

New Report

Close